999 rezultate për

mate

Flet pronari i biznesit që iu vu eksploziv në Lezhë Një biznesi i është vënë një sasi eksplozivi gjatë natës në fshatin Gocaj të Lezhës. Lënda eksplozive është vendosur
Marin Mema "i përvishet" Ramës: Ende nuk e ke hequr taksën e TVSH-së për materialet e rindërtimit Gazetari Marin Mema i kërkoi kryeministrit Edi Rama që të hiqet TVSH-ja për materialet e ndërtimit e gjithashtu që rindë
Studentja denoncon propagandën e kryeministrit: Është ndërtuar me material kancerogjen Ndërkohë që jemi në ditën Ndërkombtare kundër kancerit, një studente nga Vlora ka bërë një denoncim të fortë për kushtet
Stuhi e fuqishme në Shkup, shkakton dëme masive (FOTO LAJM) Një erë dhe stuhi e fuqishme ka kapluar Shkupin me rrethinë në mbrëmjen e sontme ku ka shkaktuar shumë dëme materiale.
Aksident në aksin Elbasan-Labinot, lëndohet edhe zyrtari grek? Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor, Elbasan-Labinot ndërsa paraprakisht raportohet se nuk ka perso
Fotoja e Bashës me domate në dorë, plasin memet në rrjet (FOTO LAJM) Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka tentuar të "ndërtojë" një skenë ku ndihmon një të moshuar ditën e sotme, por në rrjet a
ZYRTARE/ Sa i fortë ishte tërmeti që sapo ra, a ka dëme në Durrës e Tiranë? Ministria e Mbrojtjes ka reaguar për lëkundjen e tërmetit në Durrës e cila u ndie rreth orës 22:10, duke thënë se sipas
Basha takon diplomatët e huaj, çfarë u diskutua Mëngjesin e sotëm kreydemokrati Lulzim Basha është takuar me diplomatët e huaj në Tiranë. Në takimkanë marrë pjesë edhe
Janeva nuk gjen qetësi, vazhdon gjykimi për rastin "Haraçi" Procesi gjyqësor për lëndën “Haraçi” vazhdon sot me prezantimin e provave materiale. Në seancën e fundit gjyqësore për k
Shpërthim me eksploziv lokalit në Durrës Nje shpërthim i fuqishem ka ndodhur mbremjen e sotme ne zonen prane portit te Durresit. Burime nga policia kane konfirmu
"Ngrin" jeta në Kinë, SHBA planifikon tërheqjen e diplomatëve nga zona e prekur Qeveria amerikane do të evakuojë qytetarët e saj dhe diplomatët nga qyteti kinez i prekur nga epidemia nga Wuhan në Sh.B
Bullgaria akuzon dy diplomatë rusë për spiunazh Zyrtarët bullgarë i akuzuan dy diplomatë rusë për spiunazh dhe thanë se po shqyrtojnë dëbimin e tyre. Zyra e Kryeprok
Dëbimi i dy diplomatëve, reagon Irani: Shqipëria ka bërë gabime! Pas dëbimit të dy diplomatëve iranianë, ka reaguar për herë të parë Irani duke thënë se Shqipëria ka bërë gabime e duhet
Strehimi i muxhahedinëve dhe dëbimi i diplomatëve, DW jep alarmin: Shqipëria e kërcënuar nga Irani Shqipëria dëboi në mesin e javës së kaluar (15.01.2020) dy diplomatë iranianë, të identifikuar nga autoritetet si Mohamm
18 vjeçari kap me forcë të miturën në Durrës, e detyron të kryejnë marrëdhënie s*ksuale Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një 18 vjeçar dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dh
U shpallën non grata, dy diplomatët iranianë largohen nga Shqipëria Dy diplomatët iranianë për të cilët është marrë masa e dëbimit nga Shipëria bëhet me dije sa janë larguar ditën e djeshm
Messi argëtohet me Thiagon dhe Mateon në "Instagram" (VIDEO) Çfarë personazhi i Disney-t është Messi? Reagimi i djalit të tij i thotë të gjitha. Leo ka publikuar këtë video me Th
Shpallja non-grata e dy diplomatëve iranianë, reagon Departamenti Amerikan i Shtetit Shqipëria mori vendimin e shpalljes non-grata të dy ambasadorëve të Iranit në vend duke u rreshtuar kështu krah SHBA-ve.
Zëdhënësja e DASH përgëzon Shqipërinë për dëbimin e iranianëve Zëdhënësja e Departamentit Amerikan të Shtetit, Morgan Ortagus ka përshëndetur vendimin e Shqipërisë për të dëbuar dy di
Dëbimi i diplomatëve, policia "blindon" ambasadën e Iranit në Tiranë Pas urdhrit për dëbimin Mohammad Ali Arz Peimanemati dhe Seyed Ahmad Hosseini Alast, policia ka shtuar numrin e efektiva