999 rezultate për

matador

Interi i hap "luftë" Atleticos për Edison Cavanin Edinson Cavani mbetet objektivi kryesor i Atlético Madrid për të forcuar sulmin për sezonin e ardhshëm. Uruguajiani,
Për Cavanin del në skenë edhe skuadra nga Amerika e Jugut Edinson Cavani është në dilemë për të ardhmen e tij. El Matador i cili është në skadencë kontrate me Paris Saint Germain
Matadori spanjoll fshin gjakun nga fytyra e demit të plagosur (FOTO LAJM) Një matador spanjoll fshiu gjakun nga fytyra e një demi para se të vriste kafshën e plagosur rëndë. Ky gjest mund të
Matadori i shpëton vdekjes për pak centimetra, demi i ngul brirët në fyt (VIDEO) Një matador arriti të shmangë vdekjennë për vetëm pak centimetra pasi u godit në qafë nga një dem i tërbuar. Arturo M
PSG bën gati rinovimin me Cavanin, e bën lojtarin më të paguar në histori Edinson Cavani po bën gati zgjatjen e kontratën me PSG-në deri në vitin 2020. Sulmuesi uruguain ka arritur marrëveshjen
Luftë me demin, matadori i shpëton vdekjes (VIDEO) I ka shpëtuar vdekjes për herë të dytë një matador, ndërsa demi e ka fluturuar në ajër. Ashtu sikundër shihet dhe në vid
Të sigurtë në Francë: Cavani largohet nga PSG Edinson Cavani pritet të jetë emri më i lakuar gjatë merkatos së verës. Sulmuesi uruguajan, sipas mediave franceze, ka v
Pas 35 vitesh demat fitojnë betejën me matadorët (FOTO-LAJM) Lufta me demat nuk është një sport. Nuk duhej të ishte kurrë. Është një tragjedi. Tragjedia është ngordhja e demit”.
Chelsea, Mourinho do Cavanin Jose Mourinho pëlqen Edinson Cavanin. Sipas shtypit anglez, ish sulmuesi i Napolit nuk është i kënaqur nga roli i tij te
Jocelyn, ja dashuria e re e Cavanit (FOTO LAJM) Edinson Cavani, sulmuesi i Paris Saint Germain dhe ish-i i Napolit, ka gjetur një dashuri të re. Sipas "El Balon Rosa",
PSG, sot dita e Cavanit? Sipas asaj që shkruan sot e përditshmja franceze "L'Equipe", dje ka mbërritur në Paris agjenti i Edinson Cavanit me qëll
Chelsea 52 milionë euro për ‘El Matador Telenovela Cavani vazhdon. Sipas televizionit italian Mediaset, sulmuesi uruguaian shumë shpejt mund të transferohet tek
Zyrtare: Cavani te Chelsea Mediat britanike shkruajnë se Edinson Cavani është zyrtarisht lojtar i Chelsea-t. Sipas këtyre burimeve, blerja e sulmue
Rosaria, një kasiere për Cavanin Ka patur shumë spekullime mbi jetën e tij sentimentale muajt e fundit, dhe scoop-i i revistës italiane "Chi" me siguri n
City, sfidë "El Tigre" vs " El Matador" (VIDEO) "El Tigre" sfidon "El Matador". Manchester City po punon për ti dhuruar Roberto Mancinit një top-player për sezonin e ar
Reali arrin akordin me Cavanin Real Madrid ka zgjedhur sulmuesin e së ardhmes. Është Edinson Cavani emri i parë në listën e Florentino Perez duke kalua
Matadori me pantallona të shqepura (VIDEO) Askush s'do të donte të ishte në vendin e matadorit kolumbian Alvaro Marin. Në përballjen me demin, në vend të duartroki