999 rezultate për

mata

Plas shamata në lokal, 27 vjeçari dhunon ish-gruan në mes të njerëzve në Shkodër Një 27 vjeçar është vënë në pranga nga Policia pasi ka dhunuar ish-gruan në mes të lokalit. Ngjarja e rëndë ka ndodhu
Kinematografia shqiptare në zi, ndërron jetë aktorja e mirënjohur Aktorja e njohur shqiptare Marika Kallamata është ndarë nga jeta sot në moshën 89-vjeçare. Kallamata, e cila mban ed
Komisioneri Publik kërkon shkarkimin e Besim Hajdarmatajt Komisioneri Publik ankimon vendimin e KPK për shkarkimin e prokurorit Besim Hjadarmataj. Kujtojmë se prokurori u kon
Nëna hedh foshnjën në pus mbeturinash, një grua e shpëton në moment të fundit Një 24-vjeçare është arrestuar pasi foshnja e saj u gjet e hedhur në një pus mbeturinash në qytetin grek të Kalamata.
DOSJA/ Shkeljet që çuan në "vrasjen" e komisarit Bajram Hajdarmataj në Durrës Prokuroria e cilëson vrasje me dashje vdekjen e pedagogut të Akademisë së Policisë Bajram Hajdarmataj tek Konvaleshenca
Tërmeti i mori jetën kryekomisarit Hajdarmataj, shoqërohet në polici drejtori i Kavalishencës Pedagogu dhe kryekomisari Bajram Hadermataj humbi jetën pas tërmetit të rëndë që goditi Shqipërinë në 26 nëntor. Poli
Tirana zyrtarizon trajnerin e derbit Tashmë është zyrtare. Julian Ahmataj largohet nga Tirana edhe me miratimin e bardhebluve. Lajmi bëhet i ditur nga klu
Tirana e "gjymtuar" para derbit, humb 4 futbollistët kyç Sikur të mos mjaftonte largimi i Julian Ahmataj, i cili mbetet ende për tu zyrtarizuar, Tirana ka një "mal" me probleme
ZYRTARE/ Julian Ahmataj largohet nga stoli i Tiranës Tirana e ka nisur javën e derbit në mënyrën më të keqe të mundshme. Julian Ahmataj nuk është paraqitur në stërvitjen e k
Tirana pret dorëheqjen e Ahmatajt, ja prapaskenat me elbasanasin para derbit Humbja ndaj Kukësit ka tronditur sërish klubin e Tiranës. Trajneri Julian Ahmataj rikthehet si çështje, teksa këtë herë
Ahmataj flet për ndeshjen ndaj Kukësi: Nuk kemi presion, futemi në fushë për fitore Trajneri i Tiranës, Julian Ahmataj doli në konferencën zyrtare për shtyp në prag të sfidës së javës së 14-të të Superlig
Kaloi vettingun, Komisioneri Publik ankimon vendimin për Hajdaramatajn Komisioneri Publik, me rekomandim të Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit (ONM), ankimon vendimin e KPK-së për konfir
Çështja "Ahmataj", plas debati në "Pressing" Sulejman Starova, Anton Cicani dhe Ermal Tahiri kanë debatuar sa i takon çështjes “Ahmataj” te Tirana. Trajneri i Tiranë
Dorëheqja e Ahmataj, Sulçe: Vendimi i Tiranës ngre shumë pikëpyetje Julian Ahmataj mendon largimin nga Tirana, por diçka e tillë nuk është pranuar ende nga presidenca. Diçka, të cilën g
Deklarata pas ndeshjes, Ahmataj kërkon falje: Sakrifikova veten, presidenti më ka kërkuar të vijoj punën Trajneri i Tiranës, Juljan Ahmataj ka kërkuar falje për deklaratën e dhënë pas ndeshjes ndaj Skënderbeut, teksa ka zbulu
Ahmataj jep dorëheqjen, cfarë ka ndodhur mes tij dhe klubit Trajneri i Tiranës, Julian Ahmataj, i ka befasuar të gjithë pas humbjes kundër Skënderbeut. Në Supersport, Ahmataj nuk u
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës Tirana-Vllaznia Do të startojë në orën 18:00, “klasikja” e futbollist shqiptar mes Tiranës dhe Vllaznisë. Pritet që të luhet në një atmo
Tirana-Vllaznia, në prag të supersfidës flet Ahmataj Julian Ahmataj pret fitoren e Tiranës në sfidën e nesërme me Vllazninë. Në konferencën për shtyp para derbit të Shqip
ATENTATI/ Ish-shefi i Policisë: Autorët menduan se i vranë 3 personat Arben Hajdarmataj, që ka drejtuar për pak kohë edhe Policinë e Durrësit deklaroi bindjen e tij se atentati ishte ndaj pr
Ahmataj flet pas barazimit me Teutën Julian Ahmataj, trajneri i Tiranës, pas sfidës me Teutën foli në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport. Skuadra e tij i