999 rezultate për

massimo

Milito nostagjik, kujton finalen e Madridit Ndërkohë që futbolli është ndalur për shkak të koronavirusit, emisionet televizive po gjejnë kohën t’u rikthehen protago
Numri i viktimave po rritet ndjeshëm, çfarë ndodh brenda karantinave në Itali (FOTO LAJM) Teksa numri i viktimave dhe të prekurve nga koronavirusi në Itali po rritet ndjeshë, vendi është kthyer në karantinë.
Aksidentohet një çiklist italian në Sarandë Një çiklist italian është aksidentuar pasditen e sotme në qytetin e Sarandës. Ai është transportuar me helikopter drejt
Kaos në klubin e njohur të Seria A, konflikte dhe dorëheqje Humbja 3-0 e pësuar në fushën e Bologna-s ka shkaktuar një "viktimë" në radhët e Sampdoria-s. Sipas "Sky Sport", dre
E RËNDË/ Arrestohet shqiptarja në Itali, vrau 53-vjeçarin Një vajzë shqiptare është arrestuar në Itali, e akuzuar për vrasje. Aurela Perhati, 24 vjeç akuzohet se ka vrarë 53-v
Massimo Moratti nostalgjik, kujton vitet e arta të Mourinho-s tek Interi Jose Mourinho u shkrakua 24 orë më pra nga stoli Manchester United për shkak të rezultateve të dobëta. Megjithatë ai mun
Italiani paguan shqiptaren 5 mijë euro për t'i vrarë vëllanë Një italian ka ofruar 5 mijë euro që një shqiptare dhe djali i saj të vrasin vëllain e tij biologjik për shkaqe ekonomik
Fenomeni Ronaldo tregon si u "tradhëtua" nga Massimo Moratti Fenomeni i ftuar në ditlindjen e Interit nuk ka nguruar tu tregojë se si dikur Massimo Moratti e la në baltë. Braziliani
Restorant për të varfrit Shefi italian i kuzhinës i vlerësuar me yje mishelin, Massimo Bottura ka në plan të hapë dy restorante të reja në Paris
Moratti shprehet nostalgjik për Interin e sotëm Edhe ish presidenti i Interit, Massimo Moratti është shfaqur mjaft i lumtur për paraqitjet që po dhuron Interi në këtë s
Blushi sulmon Mesila Dodën...ja pse e pushuan nga puna Deputeti "rebel" Ben Blushi u përplas sot në Kuvend me deputeten e PDIU-së, Mesila Doda. Replikat në distancë të ditë më
Blushi sulmon Mesila Dodën...ja pse e pushuan nga puna Deputeti "rebel" Ben Blushi u përplas sot në Kuvend me deputeten e PDIU-së, Mesila Doda. Replikat në distancë të ditë më
Juve gjen pasuesin e Del Pieros, janë shumë të ngjashëm (VIDEO) Për të gjetur një lojtarë të ngjashëm me Del Pieron është shumë e vështirë, ose e thënë më mirë, gati e pamundur. Kampio
PRAPASKENA/ Capello: Moratti më donte tek Interi Massimo Morati ka kërkuar të kishte Fabio Capellon në pankinën e Interit, gjatë kohës që ai ishte president i klubit zik
Massimo Moratti rimerr Interin? Massimo Moratti synon të rikthehet në krye të Interit. Lajmin e bujshëm e jep gazeta më e madhe sportive në Itali, "Gazz
Tekniku tregon "recetën": Ja si u bënë të mëdhenj Shaqiri e Xhaka Massimo Ceccaroni, trajneri i grupmoshave te Basel, ka rrëfyer "recetën" se si ekipi i famshëm zvicern prodhon futbollis
Në Paris është mbyllur perdja e shfaqjes! Le të përgatitemi për inskenimin e radhës! nga Massimo Mazzucco Dedikuar të gjithë "Charleve" të orëve të fundit. Tani që mbi Paris është mbyllur perdja e shfa
Ilir Meta inaugurates hydropower "HEC Vlushe" in Çorovoda President of the Assembly, Ilir Meta attended the inauguration of a very important work of hydropower, "HEC VLUSHE" in Ç
Moratti: Tifozët nuk e donin më Mazzarrin Derbi i Milanos po afron dhe ish presidenti i Interit, Massimo Moratti do të bëjë gjithçka që të jetë i pranishëm në “Sa
Champions, Moratti: Jemi të gjithë me Mourinhon Përveç problemeve dhe punëve te Inter Massimo Moratti gjen kohë të mendojë edhe për ish-ët e ekipit zikaltër. Gjatë Asam