999 rezultate për

maska

Me maska të zeza dhe kallashnikovë, pamjet nga bastisja e Ministrisë së Bujqësisë në Kosovë Kanë dalë fotografitë e para nga aksioni që po kryhet këtë mëngjes nga Departamenti i Krimeve të Rënda të Policisë së K
A po përkeqëson maska belbëzimin tek fëmijët, si duhet të sillen prindërit Në vend të maskës kirurgjikale, atij mund t’i ofrohet ajo transparente kur është larg shtëpisë, në mënyrë që të mund të
Shisnin maska, dy 23-vjeçarët bëhen milionerë Dy zviceranët, Jascha Rudolphi dhe Luca Steffen, janë bërë milionerë gjatë valës së parë të pandemisë duke shitur maska
PAMJE TË RËNDA/ Maskat hyjnë me armë në lokal, dhunojnë barbarisht të riun në Fushë Krujë Një video ka qarkulluar ditën e sotme në media ku një grup të rinjsh dhunojnë një person brenda një lokali. Ata janë
Me maska e veshje kundër ujit, trajnerit të madh i bëjnë gjëmën hajdutët Vjedhja e shtëpive të personazheve të botës së futbollit vazhdon dhe këtë herë e ka pësuar një emër i madh si Carlo Ance
Shifrat rekord të COVID-19 nuk i bindin shqiptarët! Kaq gjoba u vendosën sot për maskat COVID19/ 1013 monitorime, 832 individë dhe 181 subjekte të këshilluar dhe monitoruar për vendosjen e maskës dhe zbatimin
Po, maska e fytyrës mund të shkaktojë probleme për sytë! Maskat janë një përbërës thelbësor në luftën kundër përhapjes së Covid-19 dhe janë të rekomandueshme më shumë se kurrë,
Pipero u infektua me COVID-19, Alfred Cako: Ishte dhurata më e bukur për ditëlindje Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero u infektua me Koronavirus, rreth dy javë pas dozës së parë të vaksinës. Sipas Alfred
Flasin ekspertët: Është koha të përdorni dy maska Me shfaqjen e varianteve të reja, një maskë mund të mos jetë mjaftueshëm për mbrojtje. Vënia e maskës është duke u kt
Si t'i lexojmë emocionet përtej maskës? (FOTO LAJM) Një fjalë e urtë thotë: sytë janë pasqyra e shpirtit. Tani që maskat janë pjesë e 'normales sonë të re', kjo shprehje me
Rritja e infektimeve nga mutacionet e COVID-19, shtetet evropiane ndalojnë maskat prej lecke Ndërsa po përballen me variantet e reja të COVID, që janë më të transmetueshëm e që kanë sjellë një rritje të numrit të
Terror në Gjirokastër, brenda 2 orësh grabiten nga maskat 3 biznese Mbrëmja e djeshme janë grabitur 3 biznese në Gjirokastër. Burimet bëjnë me dije se vjedhjet kanë ndodhur në harkun k
OBSH hedh poshtë pretendimet: Maskat e copës të mbrojnë nga virusi Maskat copë janë të efektshme dhe të mbrojnë edhe ndaj varianteve të reja të koronavirusit, njoftoi mbrëmë vonë Organiza
Maskat grabisin banesën në Kavajë, dhunojnë pronarin e largohen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë. Sipas raportimeve të para mësohet se dy persona, të masku
Gjermania ndalon maskat prej cope: Nuk mbrojnë! Autoritetet shëndetësore në Francë dhe në Gjermani kanë këshilluar popullatën që të përdorë vetëm maska ??kirurgjikale,
Ky është momenti kur "maskat" zbrazin karikatorin ndaj 45 vjeçarit në Milot (VIDEO) Janë publikuar pamjet e atentatit të djeshëm të ndodhur në Milot, ku mbeti i plagosur 45-vjeçari, Ylli Ibrahimi. Në v
Nuk merrni dot frymë nga maska që mbani? Zbuloni mënyrën si të forconi mushkëritë tuaja Përdorimi i maskave është bërë një pjesë integrale e jetës sonë që kur pandemia pushtoi botën. Mbajtja e maskës është bë
Studimi: Maskat po ndryshojnë mënyrën se si truri ynë përpunon fytyrat e njerëzve Dëshironi ndonjëherë që të nxitoni për të përshëndetur dikë që është pra jush, por nuk jeni të sigurt se personi që qënd
Salla plot me njerëz me maska, Rama krah Erdoganit thyen rregullat (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme po zhvillon një takim zyrtar në Turqi, ku po nënshkruhen disa marrëveshje ndërshtetë
Shtrëngime duarsh dhe jo të gjithë me maska, si deputetët shkelin masat anti-Covid (FOTO LAJM) Edhe pse cdo ditë nuk mungojnë të bëjnë thirrje për respektimin e rregullave anti-Covid, janë vetë qeveritarët ata që dh