999 rezultate për

mashtrimi

Mashtrimi me mishin, ja si ta dalloni nëse është i freskët dhe jo i ndenjur Edhe pse dietologët shprehen vazhdimisht skeptikë lidhur me konsumimin e mishit, sidomos atij të kuq, ai është një ndër
Mashtrimi abuziv me mishin, si ta dalloni nëse është i freskët dhe jo i ndenjur Edhe pse dietologët shprehen vazhdimisht skeptikë lidhur me konsumimin e mishit, sidomos atij të kuq, ai është një ndër
Skema e mashtrimit të sanitares te Sanatoriumi, reagon stafi: Veprim çnjerëzor, jemi të lënduar Stafi i spitalit “Shefqet Ndroqi” ka reaguar pas skandalit të bërë publik, ku një sanitare i kishte zhvatur 8 milionë le
"Viktimë" e mashtrimit, Conte humb 30 milionë euro Historia e pretenduar e mashtrimit prej 30 milionë eurosh, viktima e të cilit ishte Antonio Conte, mund të ketë pasoja k
Mashtrimi i Trippier: Përmes WhatsApp u tha miqve të tij që të vinin baste për kalimin e tij te Atletico Kieran Trippier në mënyrë tronditëse u tha miqve të tij përmes mesazheve të shkëmbyera në WhatsApp për të vënë bast para
Mashtrimi me vajin e ullirit, ja si ta dalloni nëse është origjinal dhe i pastër Vaji i ullirit është padiskutim mbreti i tryezës dhe një prej ushqimeve më të rëndësishme të dietës mesdhetare, por sa t
Biden kryeson, Trump i revoltuar: Ndalni mashtrimin! Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump nuk duket i lumtuar as me rezultatet e zgjedhjeve e as me procesin e numërimit. Ai
"Urime, keni fituar 700 mijë dollarë", Policia apel qytetarëve për kujdes Njësia për Hetimin e Krimeve kompjuterike i vjen në ndihmë qytetarëve, për parandalimin e mashtrimeve nëpërmjet aplikaci
CR7 me Covid-19, shpërthen motra e tij: Ky është mashtrimi më i madh (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është i izoluar dhe po rikuperohet, pasi doli pozitiv në testin për COVID-19, gjatë grumbullimit me ko
"Hë mo shefi ku je": Pas mashtrimit, babë e bijë në kërkim të "shokut" Deri ku arrin fantazia? Kësaj pyetjeje mund t’i përgjigjen jo vetëm ëndërrimtarët dhe krijuesit, por edhe mashtruesit. I
I zhvati biznesmenit rreth 90 mijë euro përmes e-mailit, si u zbulua autori Një krim i rëndë kibernetik është zbardhur nga Policia eshtetit pas denoncimit që një bzinesmen ka bërë. Pas rreth n
Reperi e ironizoi për mashtrimin e madh, Loredana i jep fund raportit me të Reagimi i reperit gjerman Bushido për skandalin e mashtrimit të çiftit zviceran nga Loredana, duket se i ka kushtuar mar
Mashtrimi 700 milion euro me inceneratorët Nga Klodian Tomorri: Si u falsifikua studimi i fizibilitetit të inceneratorit për të rritur faturën e buxhetit Një
"Më duhet makinë të takoj të dashurën", skema e mashtrimit që ndërthuret me eliminimin e Hekuran Billës Të tjera detaje zbardhen nga atentati mafioz ku mbeti i vrarë Hekuran Billa. Nipi i autorit të dyshuar për eliminimin e
Veseli: Qeveria e re do të jetë vazhdim i mashtrimit të qytetarëve që ua bënë VV e LDK Lideri i PDK-së tha se Albin Kurti po ikë prej vetes, jo prej të tjerëve, por e ka dëmtuar rëndë Kosovën dhe këtë, qytet
Kina pranon mashtrimin, shkatërroi kampionet e para të koronavirusit Kina ka pranuar se shkatërroi disa kampione të Koronavirusit në fazat e hershme të shpërthimit të tij, por kundërshtoi p
E paprecedentë! Berisha publikon pamjet skandaloze nga Fieri (VIDEO) Një "miting" i paprecendentë ndodhi ditën e djeshme në Levan të Fierit ku u bë një rrumujë e madhe pa asnjë lloj distanc
Zbulohet mashtrimi i qeverisë, PD: Asnjë nuk do të paguhet për 18 ditët e Marsit Opozita thekson se Qeveria nuk do të paguajë asnjë qindarkë për lënien pa punë në mars sipas saj të mbi 1 milion shqipta
Haradinaj akuzon Kurtin: Qeveria e Mashtrimit mbrëmë votoi buxhetin e mjerimit Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Albin Kurtin, se mbrëmë ka votuar buxhetin, i cili shkurton dhe
I përfshirë ortaku i Olsi Ramës dhe këshilltari i Xhaçkës, zbardhet skema e mashtrimit ndërkombëtar Një grup ndërkombëtar gazetarësh nga 23 shtete të botës kanë zbuluar një skandal multi-milionësh dollarë të krijuar nga