999 rezultate për

martins

Futbollisti ndërron jetë pas përplasjes, shokët e ekipit nuk i besojnë syve (VIDEO) Një tragjedi goditi futbollin Nigerian. Futbollisti i Nasarawa United, Chieme Martins ka humbur jetën gjatë kohës që
Ish-futbollisti i Atleticos: Simeone më gënjeu, nuk kthehem në Madrid Gelson Martins ka rrëfyer së fundmi periudhën e tij te Atletico Madrid. Sulmuesi i cili tashmë është në huazim te Mon
Babai i Moise Kean: Është interist, simpatizonte Oba Martins dhe Balotellin Moise Kean është njeriu i momentit në Itali, pasi debutoi me gol në përfaqësuesen e Mancinit, ndërsa në javët e fundit k
Monaco kërkon të blejë përfundimssht Gelson Martins nga Atletico Monaco kërkon të blejë përfundimsht Gelson Martins. Futbollisti portugez po bën mjaft mirë me 3 gola dhe 1 asistim n
Ndodh edhe kjo! Klubit kosovar i del blerja këngëtar Martins Aristegui Maickol Pio u prezantua si një përforcim i madh nga klubi Liria. Por, interneti më shumë e paraqet uru
Sulmuesi "40 milionësh" merret falas nga Atletico Madrid Skuadra spanjolle, Atletico Madrid ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Sportingun për transferimin e Gelson Martins
Gelson Martinez hidhet në ankand, e merr ai që ofron më shumë Gelson Martins do ta lërë Sportingun në fund të sezonitë dhe janë dy klube që po insistojnë për 22-vjeçarin. Borussia
Bayern thyen rekordin personal të shpenzimeve në merkato, paguan klauzolën e Martins Bayern Munich ka arritur për të nënshkruar me sulmuesin e talentuar Gelson Martins. Për të interesoheshin skuadrat më
Formacionet zyrtare: Sporting - Juventus Sporting Lisbona do të përballet sonte ndaj Juventusit në "Estadio Jose Alvalade". Portugezët i duhet një fitore e d
Tamarin, majmuni i vogël i mahnitshëm(VIDEO) "Luani i artë Tamarin", jeton në Silva Jardim, vetëm 70 kilometra larg qytetit të zhurmshëm të Rios. Majmuni me qimen
Skënderbeu zyrtarizon një brazilian (VIDEO) Renato Karlos Martins Zhunior është afrimi në sulm për Skënderbeun. Braziliani do të jetë që nesër në Marbella, aty ku n
Robben dhe Blind: Sjellja e Indit, idiotësi! Kapiteni i Holandës, Arjen Robben, kritikoi ashpër Martins Indin për kartonin e kuq që mori në pjesën e parë në humbjen
Shtang fëmijët, shikoni Babagjyshin me tatuazhe (FOTO LAJM) 94% e trupit të tij është e mbuluar me tatuazhe dhe sapo afrojnë festat, ai është njeriu më i dashur për fëmijët. Nëse n
6-0, Skënderbeu shpartallon Apoloninë Skënderbeu nuk di të ndalet më. Ajo minkrizë që e kapi skuadrën e Mirel Josës duket dicka krejtësisht e harruar dhe e lë
Sytë e Martins Indi çmendin web-in (FOTO LAJM) Mjaftoi një ndërhyrje anti-sportive e Diego Costas dhe një reagim shumë komik i Bruno Martins Indi ndaj arbitrit Nicola
Tension te Holanda, sherr Robben-Martins Indi (VIDEO) Përgatitjet e Holandës për Botërorin "Brazil 2014" janë turbulluar nga një grindje e zhvilluar midis yllit të ekipit Arj
Milan, nga Doria te Moreno: Gjithë objektivat e mbrojtjes (FOTO LAJM) Mbrojtja është thembra e Akilit për Milanin. Këtë problem e kishte Allegri, por e ka tani edhe Clarence Seedorf. Për kët
Shënon, feston por përfundon në barrelë (VIDEO) Ta teprosh me festimin pasi ke shënuar ndonjëherë mund të të bëjë edhe keq. Këtë e provoi edhe Maurides Roque Junior, su
Supergol nga futbollistja e Benficas (VIDEO) Futbolli në salla për femra dhuron momente spektakolare që mund rrallë herë mund ti shohim në Champions League apo ligat
Benfika shkatërron 5-2 Real Madridin (VIDEO) Benfika ka shkatërruar Real Madrid 5-2 në miqësoren e luajtur dje në mbrëmje. Madrilenët, edhe pse kishin për 60 minuta