999 rezultate për

martino

Zubizarreta zbulon episodin, Messi tallej me Tata Martinon Sa peshon prania një kampioni si Leo Messi në dhomat e zhveshjes? Shumë, shumë, deri në pikën që mjafton një fjalë e
Tata Martino: Barcelona, viti më i keq i karrierës sime Trajneri i Meksikës, Tata Martino, ka deklaruar se sezoni i kaluar në drejtim të Barcelona-s ka qenë më i keqi i karrier
Një ndëshkim në Ohër që do ta kishin zili diktaturat më mizore Gjobitja e një shtetasi zviceran me etni shqiptare nga një gjykatës në Ohër vetëm pse shpalosi një flamur shqiptar, treg
Belen Rodriguez nuk e fsheh më të dashurin e ri (FOTO LAJM) Prej disa javësh ka pasur zëra dhe thashetheme, por tashmë Bellen Rodriguez dhe Stefano De Martino kanë dalë zbuluar në
Meksika, pranë firmës më Gerardo Martino Meksika ka konfirmuar se ka gjetur akordin me Trajnerin e ri Gerardo Martino, i njohur ndryshe dhe me nofkën Tata Mart
Deputeti serb godet kolegun gjatë mbledhjes (VIDEO) Boshko Obradoviq, lideri i lëvizjes opozitare në Serbi “Dveri” ka goditur me miun e kompjuterit, përfaqësuesin e SNS, Al
Barcelona vetëm fiton, Valverde kërkon rekordin e Martinos Barcelona e këtij sezoni marshon me ritëm të frikshëm. Ato 2 humbje në Superkupën e Spanjës i shërbyen skuadrës së Ernes
Serbët përplasen në Kuvend për Kosovën Deputetët serbë janë përplasur rreth idesë për krijimin e një ministrie për Kosovën. “Kosova është pjesë e territorit
Investigonte kanabisin në Shqipëri, akuzohet për trafik droge gazetari malazez Gazetari investigativ Jovo Martinoviç, është paraqitur para gjykaytës në Podgoricë, pasi dyshohet se ai është i përfshir
Belen Rodriguez revolton ish bashkëshortin Një rivalitet në rrjetet sociale dhe një luftë akoma më e fortë ka ardhur si pasojë e ndarjes. Belen Rodriguez ka mërzit
Martino: E ardhmja e Barçës e lidhur me zëvendësimin e "Brezit të Artë" Trajneri i Argjentinës, Gerardo Martino, duket se me deklaratën e tij të fundit e ka zhbërë disi mitin e La Masias, akad
Martino: Mungesa e Messit do të ndihet Trajneri i Argjentinës, Tata Martino, nuk pranon të afrojë një tjetër sulmues pas dëmtimit të Lionel Messit, i cili nuk
Dybala i zë vendin Higuainit I tha “jo” Kombetares se Italise sepse priste Argjentinen dhe Paulo Dybala me ne fund eshte shperblyer nga Tata Martino,
Messi dha urdhërin: Tata, largoje Mascheranon (VIDEO) Lionel Messi është gjithçka te Argjentina ashtu si edhe te Barcelona. Për një moment mbrëmë Messi luajti edhe rolin e tr
Krizë sërish mes Belen dhe Stefano De Martinos? Belen dhe Stefano De Martino prej kohësh po merren me mediat në lidhje me romancën e tyre. Por pavarësisht se ata mundoh
Stefano De Martino përgjigjet në emër të Belen (FOTO LAJM) Ai është mjaft i rezervuar me median rozë, por Belen ka marrë mbështetje në lidhje me kundërpërgjigjet për thashethemet
"Messi në stol? Asgjë shqetësuese" Mungesa e Lionel Messit në sfidën miqësore të fituar 2-0 nga Argjentina në Washington përballë El Salvadorit shqetësoi j
Akuzoheshin për krime lufte, lirohen 3 serbë Kolegji gjyqësor i Gjykatës Themelore të Prishtinës ka liruar nga akuzat për krime lufte 3 serbë nga Novobërda, të cilët
Carlos Tevez rikthehet në kombëtare ezultoi vetëm një iluzion gjatë Shtatorit, kur u njoftua për grumbullimin e tij për sfidën kundër Brazilit, por këtë her
Argjentina, Martino: S'kam asgjë kundër Tevez-it Trajneri i Argjentinës, Gerardo Tata Martino insiston se mes tij dhe Carlos Tevez nuk ekziston asnjë problem. Sulmuesi i