999 rezultate për

martinaj

Detaje tronditëse nga plagosja e kushëririt të Ervis Martinajt, pak pas sherrit i vihet flaka makinës luksoze Mbrëmjen e djeshme u plagos me armë zjarri kushëriri i Ervis Martinaj, Edon Martinaj në lagjen numër 1 të qytetit të Laç
Masakra në ish Bllok, apeli lë të lirë Ervis Martinajn Gjykata e Apelit Tiranë ka miratuar vendimin e Shkallës së Parë për caktimin e masës së sigurisë “garanci pasurore” për
Prokuroria kërkon që Martinaj të mbetet në burg Prokuroria e Tiranës kërkoi rrëzimin e kërkesës së Martinajt si të pabazuar, ndërsa shtoi se nga hetimet pozitat e tij j
Sa para iu deshën Vis Martinajt për të dalë nga qelia Gjykata e Tiranës ndryshoi dje masën e sigurisë për Ervis Martinajn, i arrestuar për vrasjen dhe plagosjet në ish-Bllok
E FUNDIT/ Del nga burgu Ervis Martinaj Ervis Martinaj ka dalë sot nga qelia e paraburguimit pas gjashtë muajve që mbahej atje për shkak të ngjarjes së rendë që
La në burg Shullazin, dëshmitari kërcënon Ervis Martinajn Ervis Martinaj mbeti i plagosur në qafë pas konfliktit në Ish-Bllok dhe tashmë dy muaj më pas, gjykata e Apelit ka vendo
Vis Martinaj kishte hyrë garant, përmbyset historia e masakrës në Bllok Dalja e një emri tjetër të përfshirë në masakrën e ish-Bllokut ka ndryshuar krejtësisht hetimet në lidhje me të. Gja
“Mbreti” i kazinosë: Skema e përfshirjes së Ervis Martinajt në tregun ilegal të bixhozit (FOTO LAJM) Një hetim i Prokurorisë dhe dokumentet gjyqësore tregojnë se i dyshuari për përplasjen e përgjakshme në lokalin “Monopol
E listuan krah Vis Martinajt dhe Shullazit, Tahiri reagon ashpër ndaj amerikanëve Saimir Tahiri u përmend ditën e sotme nga Ambasada Amerikane, pasi kjo e fundit kërkonte një hetim të plotë për ish-Mini
Kush e ka radhën? Amerikanët listojnë edhe Saimir Tahirin krahas Vis Martinajt dhe Shullazit Ambasada amerikane duket të jetë tepër e vendosur në drejtim të instalimit të shtetit ligjor në Shqipëri duke mos u kurs
73 588 video, foto dhe SMS: Çfarë u gjet në iPhone X që po mbajnë në burg Vis Martinajn Telefoni i markës Iphone X sekuestruar biznesmenit Ervis Martinaj në spital ditën kur ai mbeti i plagosur në lokalin Mo
Gjykata ndryshon masën e sigurisë, Vis Martinaj mbetet në burg Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda ka vendosur që të lerë në burg Vis Martinajn, i cili akuzohet për ngjarjen e rëndë t
Telefoni i Ervis Martinajt që pritet të marrë më qafë politikanë, gazetarë dhe biznesmenë shqiptarë Tre prokurorët që po hetojnë vrasjen në lokalin ”Monopol” në ish Bllok të ndodhur 4 tetor, apelojnë vendimin e gjyqtarit
Dalin pamjet e masakrës në Bllok, momenti kur Vis Martinaj del i larë në gjak (VIDEO) Kanë dalë pamjet e sherrit në bllok ku ngeli i vrarë Fabian Gaxha dhe u plagosen Eljon Hato dhe Ervis Martinaj. Ka q
Prokuroria nuk i ndahet Vis Martinajt, ky është veprimi i fundit që ndërmerret Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë ka apeluar vendimin e gjykatës për masën e sigurimit për Ervis Martinajn. Organi
Vrasja në ish-Bllok, jepet masa e sigurisë për Vis Martinajn Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë “30 ditë burg” për shtetasin Ervis Martinaj pas ngjarjes së ndodhur
Rëndohet situata për Vis Martinajn, kjo është kërkesa e fundit e Prokurorisë Së fundmi ka rinisur seanca gjyqësore në gjykatën e Tiranës, për shtetasin Ervis Martinaj i cili është i përfshirë në ng
Vis Martinaj me pasaportë kosovare, cila është akuza e re për të Ervisaj Martinaj është një nga të plagosurit e atentatit të Bllokut mbrëmjen e 4 tetorit, ku mbeti i vrarë një person.
"Lidhu me çunat, afrohu me armë", izraelitët zbërthejnë bisedat në Whatsapp të Vis Martinaj Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë në Bllok, mbrëmjen e 4 tetorit, ku mbeti i vrarë një person dhe u
Kush qëlloi me armë në Bllok, del ekspertiza për Vis Martinaj Edhe pse kanë kaluar disa javë që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, ende nuk është zbardhur ngjarja e plotë.