999 rezultate për

martial

Formacionet zyrtare, Man Utd-Leipzig Man United pret në shtëpi Leipzig. Anglezët vijnë me moral në këtë përballje pas fitores një javë më parë ndaj PSG n
Man United triumfon ndaj PSG (VIDEO) Man United ka mundur 1-2 në shtëpi PSG. Skuadra e Solskjaer kaloi në epërsi që në minutën e 23 me anë të një 11 metër
Ka sërish gol në Parc des Princes (VIDEO) PSG ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Man United. Vendasit kanë përfituar pas një autogoli të Martial. /albeu.com/
Formacionet zyrtare, PSG-Man United Paris Saint-Germain dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të fazës së grupev
Plasin polemikat në Man United-Tottenham, Lamela godet Martialin dhe të kuqin e merr francezi (VIDEO) Polemika të mëdha kanë plasur në supersfidën Manchester United-Tottenham. Në minutën e 30 të ndeshjes një përplasje
Formacionet zyrtare, Man Utd-Tottenham Në orën 17:30 në Old Trafford do të luhet supersfida Man Utd-Tottenham. Të dyja ekipet do të kërkojnë fitoren teksa s
Manchester United bën detyrën, Martial shënon hat-trick e parë në karrierë (VIDEO) Manchester United ka mposhtur 3:0 në shtëpi Sheffield Utd. Ishte Anthony Martial ai që shkëlqeu teksa shënoi 3 golat
Zhbllokohet sfida në Old Trafford (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Sheffiel Utd. Është francezi Martial që realizoi lehtësisht brenda zonës
Zhbllokohet derbi, Martial kalon Manchester United në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Manchester City. Ishte Anthony Martial, ai që e zhbllokoi takimin me një g
Goli i Martial i jep tre pikë Manchester United (VIDEO) Man United ka rrëmbyer pikët e plota në udhëtim te Partizani i Beogradit, duke triumfuar 1-0. "Djajtë e Kuq" e nisën
Solskjaer mund të rrezikojë Martial dhe Bissaka për ndeshjen përballë Liverpool Manchester United ka një ndeshje shumë të vështirë këtë fundjavë përballë Liverpool, ndoshta më të vështirën e sezonit,
Solskjaer nuk e bajnë nervat, i kërkon llogari Martialit Manchester United po kalon një krizë të thellë rezultatesh teksa situata te Djajtë e Kuq nuk është aspak e qetë. Së f
Para ndeshjes ndaj Liverpoolit, Solskjaer merr një lajm të shumëpritur Manchester United do të luajë të dielën ndal Liverpoolit në Old Trafford. Por në prag të supersfidës trajneri Solskjaer
Martial frikëson tifozët e Manchester Unitedit me këtë postim në Twitter Ylli francez, Anthony Martial, i ka frikësuar tifozët e Manchester Unitedit me postimin e tij të fundit, të cilët kishin
Tërmet tek Manchester United, dy yjet humbasin sfidat ndaj Chelsea-t dhe Liverpoolit Anthony Martial dhe Jesse Lingard do të jenë jashtë fushave dy deri në tre javë duke humbur ndeshjet ndaj Chelse-t dhe
Martial: Paul është Paul Anthony Martial nuk e ka mbajtur të fshehur admirimin e tij për shokun e skuadrës, Paul Pogba. Sulmuesi francez ka vl
Martial më i mirë se Ronaldo te Manchester United (FOTO LAJM) Anthony Martial po shkëlqen këtë sezon te Manchester United, ku tani kanë filluar edhe krahasimet me Cristiano Ronaldon.
Martial dhuron spektakël (VIDEO) Manchester United i kanë mjaftuar vetëm 24 minuta per të shënojë dy gola ndaj Fulhamit. Pas golit të parë të shënua
Pas Martial edhe ky lojtar është afër rinovimit të kontratës Pas rinovimit të Anhony Martial pritet edhe mesfushori spanjoll, Ander Herrera që të nënshkrujë një kontratë të re me Ma
Martial rinovoi por kontrata është false Anthony Martial ka nënshkruar rinovimin me Manchester United deri në 2024-ën, por një tifoz i "Djajve të Kuq" ka zbuluar