999 rezultate për

marta

E marta ditë e rëndësishme për SHBA, Biden cakton anëtarët e Kabinetit Presidenti i zgjedhur amerikan Joe Biden ka në plan të caktojë anëtarët e parë të kabinetit të tij të martën, tha një pr
Bortameu shkarkon Setien javën e ardhshme? Setien duket se i ka të numuruara ditët te Barcelona. Sipas mediave nga Spanja, Bartomeu kërkon shkarkimin e Quique S
Minatori humbi jetën në Martanesh, arrestohet brigadieri Eshtë arrestuar brigadieri në minierën e Martaneshit ku humbi jetën një 56 vjeçarit. Sipas informacioneve mësohet se
Vazhdon me doza të larta dashuria mes Marta Diaz dhe yllit të Realit të huazuar te Sevilla (FOTO LAJM) Vazhdon me doza të larta lumturie historia e dashurisë mes Youtuber-it dhe njëkohësisht blogeres Marta Diaz me anësorin
Gafë në kohë karantine, gazetarit të njohur i zbulohet tradhtia LIVE (VIDEO) Karantina po i zbulon sekretet shumë personave, midis tyre edhe publikë. Gazetari spanjoll Alfonso Merlos është turpë
Tifozja e Realit "tërbon" Instagramin, publikon foto provokuse (FOTO LAJM) Modelja Marta Lopez Alamo është një nga tifozet më të zjarrta të Real Madridit. Bukuroshja spanjolle gjithashtu nuk m
Si parashikohet moti për ditët në vijim: Reshje dhe temperatura të ulëta Ditët e fundit vendi ynë është shoqëruar me një mot të kthjellët, ku temperaturat kanë qenë të larta. Por duket se d
Dashuria dhe puna, si do të jetë e marta për të lindurit e çdo shenje Horoskopi për ditën e martë, 23 korrik 2019 Dashuria: Ata që duan të vazhdojnë një histori të rëndësishme mund të ven
Plagosja e 6-vjeçarit në Martanesh/ zbulohet kush qëlloi me breshëri ndaj fëmijës, dhe si nisi konflikti Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Krastë të Martaneshit, ku një fëmijë 6-vjeçar është qëlluar
E shajnë kot, e marta një nga ditët më të mira të javës Edhe pse në fakt bestytnitë thonë ndryshe, e marta është një nga ditët më të mira të javës. 1. S’është e hënë. Kaq e
E marta, dita vendimtare për Ronaldon, ja çfarë pritet të ndodhë Ronaldo është në qendër të vëmendjes nga gazetat sportive ku po flitet shumë për një kalim të mundshmë të tij te klubi i
Vjen i nxehti afrikan në Kosovë Temperaturat e ajrit, në fundjavë pësuan një rënie të lehtë rreth vlerave mesatare, por në fillim të javës sërisht do të
E marta bëhet ditë pushimi në Maqedoni, mësoni arsyen Të martën e ardhshme, më 1 Maj do të shënohet Dita e Punëtorëve dhe ajo ditë do të jetë ditë pushimi për të gjithë qytet
Shqiptarët e bëjnë më së miri, lulzon shqiponja në Kolumbi (FOTO LAJM) Emri "Albania" dhe shqiponjat kanë bërë të famshëm një disko në Kolumbi. Lokali është hapur në Santa Marta, një qytet
3 vite burg për mësuesin që ngacmoi seksualisht nxënësen 3 vite burg për mesuesin e matematikës të shkollës 9-vjeçare të Kasharit Hasan Martani. Ai u akuzua se kishte ngacmu
Moti sërish me supriza, bëhuni gati për ndryshimet e mëdha Edhe pse jemi në fillim viti dhe në mes të dimrit, moti për këtë periudhë vazhdon të na surprizojë. Sipas “Meteoalb”
Situatë alarmante nga zjarri në Martanesh, rrezikohen minierat Zjarri në Theken, Martanesh ka shkaktuar panik te banorët pasi rrezikon të prekë disa banesa dhe biznese. Jo vetëm
Njihuni me qenin më të shëmtuar në botë (FOTO LAJM) Është organizuar gara me qentë më të shëmtuar në botë dhe qeni fitues ishte qeni gjigand që peshonte 125 kilogram i quaj
Nga e marta pritet që temperaturat të shkojnë mbi 38 gradë Faza e verdhë në të cilën është përfshirë vendi që nga dita e sotme, do të zgjasë deri në fund të muajit, thonë meteorol
Ngacmoi të miturën 14-vjeç, 63-vjeçari i vetmi mashkull në staf Vetëm 2 ditë më parë një 14 vjeçare akuzoi mësuesin e saj kujdestar për ngacmin seksual. Pas kësaj akuze të rëndë mësues