999 rezultate për

marsida

Vrasja në Kavajë për Marsida Qatjen, lirohet ish-zyrtari i burgjeve Bledar Toçi, ish- shefi i sigurisë së brendshme të burgut Durrës që u arrestua në 2019 si autori i vrasjes së Dritan Hax
Marsida Xhaferllari pranohet me debat nga Kolegji i Apelimit, çfarë u vendos Dy ditë pasi u dekretua si anëtare e Gjykatës Kushtetuese nga presidenti Ilir Meta, Marsida Xhaferllari i shkroi Kolegji
Kërcënohet me jetë Izet Haxhia: Do të të bëj copa, mish të pjekur! (FOTO LAJM) Izet Haxhia është kërcënuar me jetë nga një i dënuar për vrasje në burgun e sigurisë së lartë në Drenovë (Korçë) ka kërc
Sytë zemra, Marsida Qatja në krahët e bashkëshortit pasi doli nga burgu (FOTO LAJM) Më 10 tetor në banesën e Marsida Qatjas ndodhi një përplasje me armë ku humbi jetën Dritan Haxholli, nga miku i parukier
Publikohet lista, Marsida Xhaferllari anëtare e Gjykatës Kushtetuese Gjykata Kushtetuese ka publikuar ditën e sotme listën e pesë anëtarëve të saj të parë. Në listën e publikuar në faqen
Lidhje me Bledarin e Dritanin? Marsida publikon pamjen e bashkëshortit në Gjermani (FOTO LAJM) Pak javë më parë opinioni publik u trondit pasi historia e Marsida Qatjas u bë publike, ngjarje në të cilën humbi jetën
Merr fund ngërçi, Kushtetuesja njeh Marsida Xhaferllarin dhe "ngec" Arta Vorpsin Gjykata Kushtetuese ka njohur Marsida Xhaferllarin si anëtare të saj pas debateve të shumta në mbledhjen e sotme ku u di
Vorpsi dhe Xhafellari gati për detyrën, kush do qëndrojë në Kushtetuese Një ditë pas betimit, anëtarët e Gjykatës Kushtetuese janë paraqitur sot në punë. Ora 7:56 mbërrin Arta Vorpsi, e cil
Riktheu përplasjet, Marsida Xhaferllari betohet para Presidentit Në Institucionin e Kreut të Shtetit u zhvillua sonte ceremonia e betimit përpara Presidentit të Republikës, Ilir Meta, t
Kuvendi njofton seancë të jashtëzakonshme Pas zhvillimeve të fundit nga ana e Presidencës, kur kreu i Shtetit, Ilir Meta ka dekretuar si anetaren e dytë të Gjykat
Emëroi Marsida Xhaferllarin për në Kushtetuese, Meta tregon arsyet Presidenti Meta dekretoi ditën e djeshme për në Kushtetuese gjyqtaren Marsida Xhaferllari dhe arsyet pse, ka vendosur t'
Frikë nga Drejtësia? Kush është gjyqtarja që ndezi gjakrat mes Metës e maxhorancës Presidenti Ilir Meta ka dekretuar ditën e sotme Marsida Xhaferllarin anëtare të Gjykatës Kushtetuese. Por pas këtij
Përplasjet me KED, Meta dekreton Marsida Xhaferllarin për në Kushtetuese Presidenti Ilir Meta ka dekretuar Marsida Xhaferllarin si anëtare të Gjykatës Kushtetuese pas përplasjeve të vazhdueshme
Sfidon policinë, Marsida Qatja "arratiset" drejt Gjermanisë (FOTO LAJM) Marsida Qatja ka lënë Shqipërinë dhe është larguar drejt Gjermanisë atje ku bashkëshorti i saj po vuan dënimin. Pava
Vazhdon "seriali", Marsida publikon fotot: Kush tha që u ndamë (FOTO LAJM) Marsida Qatja, gruaja që u bë shkak për vrasjen e ndodhur pak javë më parë në qytetin e Kavajës, vazhdon të tërheqë vëme
INTERVISTA/ Marsida Qatja: Kam marrë 20 milionë lekë nga personat që i kam mbrojtur! Marsida Qatja, nëna e tre fëmijëve që tërhoqi vëmendjen e mediave dy javë më parë tregon në një intervistë për Tirananew
Marsida Qatjes i marrin fëmijët, me kë do të jetojnë tani Prokuroria e Kavajës ka kërkuar detyrim paraqitje për Marsida Qatjen duke kërkuar që mos japë asnjë deklaratë për mediat
I kërkuan të "arratisej", i merret pasaporta Marsida Qatjas Marsida Qatja, nëna e tre fëmijëve që u bë u “mollë sherri” për përplasjen me armë në banesën e saj në Kavajë, ku u vra
Marsida drejt "arratisë", mesazhi ku i kërkohet marrja e pasaportave dhe takimi i dashurisë (FOTO LAJM) Marsida Qatja, 30-vjeçarja që u bë u “mollë sherri” për përplasjen me armë në banesën e saj në Kavajë, ku u vra Dritan H
Marsida Qatja në rrezik për jetën? Artan Hoxha: Dritani u vra për prishje pazaresh Marsida Qatja, nëna e tre fëmijëve e cila u bë "molla e sherrit" për ngjarjen në Kavajë është marrë nën hetim dhe rrezik