999 rezultate për

marsi

11 Marsi, data kur Neymar nuk luan futboll dhe mund të mungojë edhe ndaj Barcelonës Tekniku i Paris Saint-Germain Mauricio Pochettino nuk e ka mohuar mundësinë që Neymar mund të mungojë në ndeshjen kundër
Problemet financiare, nga marsi Interi do të ndryshojë logon dhe emrin Skuadra italiane Inter, nga fillimi i marsit, do ndryshojë emrin dhe logon e klubit. Sipas "LaGazzettadelloSport", In
Sherre dhe debate/ Meri paralajmëron ndryshime, cila është shenja e vetme që do ti ecë mirë Nga sot do filloni te ndjeni konkretisht mungesat reale qe keni ne jeten sociale Perballje me politiken dhe ekonomine si
"Edhe Marsianët të vijnë, e dallojnë që VAR-i është i Madridit", Laporte ironizon Real Madridin Ky muaj do të vendosë edhe fatin e presidencës së Barcelonës, teksa kryesia do i drejtohet zgjedhjeve më datë 24. Joan L
Dashuria pas Covid-19, sipas astrologjisë kështu do të shkojë viti i ri për të gjitha shenjat Demi Ndërsa do të jeni shumë të zënë me menaxhimin e Jupiterit dhe Saturnit me çështjet e tyre praktike, mos harroni
3 shenjat që do ta kenë fatin me vete gjatë gjithë vitit 2021 Në vitin 2020 yjet nuk kanë qenë të favorshëm, por për fat në vitin 2021 parashikimet janë më inkurajuese, sidomos për d
HOROSKOPI/ Ditë e re, kismet i ri: Si do të nisë java për të lindurit e secilës shenjë Dashi Duket se orbitat e planetëve janë shumë pozitive për ju, që do të thotë se pritet një ditë e favorshme në shumë a
HOROSKOPI/ Do ju vijë një kerkesë që do t’ju turbullojë pak, mos u nxitoni Dashi Tashmë orbita e Marsit, që për të lindurit e kësaj shenje nuk ka qenë aspak e lehtë për t’u duruar, ka përfundu
Horoskopi i dashurisë për vitin 2021, cilat janë shenjat më të favorizuara ǒthonë yjet për 12 muajt e ardhshëm për sa i përket dashurisë? Jeni gati për ta zbuluar? Horoskopi i dashurisë për v
HOROSKOPI/ E hënë, 26 tetor: Shenja më me fat për këtë javë Dashi Nganjëherë më mirë të tregoheni pragmatistë e të mos shihni shumë aspektin moral të gjërave. Hëna sot përveçse të
Milani, e vetmja skuadër në kampionatet kryesore që nuk njeh humbje pas ndalesës së marsit Milani po çudit të gjithë me formën që po tregon në këtë start sezoni në Itali dhe si për çudi, gjithçka merr shkas nga
​Asnjëherë më afër: Marsi do të jetë më i ndritshëm këtë javë, shkencëtarët kanë një shpjegim Marsi do të jetë më afër Tokës këtë muaj në pesëmbëdhjetë vjetët e fundit pasi arrin një “pikë të kundërt në qiellin e n
Afër 14 mijë raste me Covid-19 që nga marsi në Kosovë Numri i rasteve të reja me koronavirus që një kohë në Kosovë është dukshëm në rënie. Bashkë me rënien e numrit të ras
HOROSKOPI/ E mërkurë, 16 shtator: Çfarë fati do të kenë sot beqarët Dashi Atmosfera është e mbushur me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe në çështjet financiare. Jeta sociale paraq
Meta nxjerr videon e rrallë teksa Kuvendi miraton ndryshimet Kushtetuese (VIDEO) Presidenti Ilit Meta ka publikuar një video nga tubimi i 2 Marsit, teksa Kuvendi po diskuton për miratimin e ndryshimeve
U zhduk pa gjurmë që prej marsit, gjendet i groposur në Maqedoni 35 vjeçari nga Kavaja Trupi i pajetë që rezultonte i zhdukur prej disa javësh, i një shqiptari, është gjetur në Maqedoninë e Veriut. Bëhet fja
Mirupafshim qershor, çfarë parashikon astrologia Meri për secilën prej shenjave Dashi Një energji e shumëpritur do t’ju ngrejë moralisht dhe do t’ju japë fuqi dhe shanse për të bërë gjëra të reja në
HOROSKOPI/ Sot çështjet profesionale rifitojnë rëndësi, do keni tensione në marrëdhënien në çift Dashi Marsi godet shenjën herët në mëngjes dhe do të mbetet në Dash deri në 6 janar 2021. Kjo ju bën energjik, të ven
HOROSKOPI/ Përgatituni për një ditë plot gëzim dhe paqe, surpriza që ju pret Dashi Duket se orbitat e planetëve janë shumë pozitive për ju, që do të thotë se pritet një ditë e favorshme në shumë a
Dubai vazhdon të befasojë botën, nis ndërtimin e qytetit "marsian" në mes të shkretëtirës (FOTO LAJM) Dubai është një qytet ku zjarrfikësit "fluturojnë", arkipelagët ndërtohen nga hiçi dhe ndërtesat prekin qiellin. Një