E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

marseille

Milik firmos me ekipin e njohur Arkadiusz Milik te Olympique Marseille tani duket çështje orësh. Palët janë duke punuar në zgjidhjen e detajeve tekn
Më në fund sulmuesi i Napolit arrrin marrëveshjen me Marseille Arkadiusz Milik ka arritur marrëveshje personale me Marseille dhe pritet të transferohet gjatë javës në "Velodrome".
Kërkohet nga Milani, Marseille i vendos ultimatum Thauvin Klubi i Marseille i ka vënë ultimatum Florian Thauvin, I cili nuk pranon të rinovojë kontratën me francezët, të gjejë n
Milik bëhet me ekip të ri Sulmuesi polak Arkadiusz Milik pritet të jetë përforcimi më i ri i Olympique Marseillet. Mediat në Francë kanë raport
Marseille nuk e lë të qetë Interin, futet në garë për Giroud Olympique Marseille futet mes Interit dhe Oliver Giroud. Sulmuesi francez vazhdon të mbetet objektivi kryesor i zikaltër
Marseille i afrohet kreut të tabelës, "thyen" Monacon (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Marseille dhe Monaco, e vlefshme për javen e 14-të të Ligue 1. Vendasit e nisën takimin
Barcelona dhe Bayerni në garë për talentin premtues Boubacar Kamara po llogaritet si njëri nga lojtarët më të mirë në kampionatin francez. Mesfushori i talentuar i Olymp
Maldini konfirmon interesin për yllin e Marseille Kontrata e Florian Thauvin me skuadrën e Marseille skadon në verën e ardhshme dhe mesfushori 27-vjeçar është i vendosur
Thauvin kërkon shumë para, Marseille gati ta shesë në dimër E ardhmja e Florian Thauvin ndodhet në udhëkryq. Futbollisti kontrata e të cilit përfundon në qershor të 2021 është ende
Man City mposht lehtësisht Marseille (VIDEO) Manchester City ka fituar 0-3 ndaj Marseille. Ferran Torres në minutën e 18’ kaloi në epërsi Manchester City. Ilka
Mahrez nuk i thotë "JO" një transferimi në Francë Anësori i Manchester City, Riyad Mahrez ka pasur shumë minuta në dispozicion këtë edicion, por nuk përjashton mundësinë
I skadon kontrata, Milan me ide të qarta për yllin e Marseille Raportime nga Spanja dhe Franca shkruajnë për një marrëveshje mes AC Milan dhe Florian Thauvin. Kontrata e Thauvin sk
Milani arrin marrëveshjen me yllin e Marseille Milan po përgatit terrenin për një lëvizje interesante. Raportime nga Spanja dhe Franca shkruajnë për një marrëveshje
Milani në rrugën e duhur për të siguruar shërbimet e yllit të Marseille Mediet në Itali raportojnë se Milan është në rrugën e duhur për të siguruar shërbimet e yllit të Marseille. Bëhet fja
Neymar rrezikon dënim të rëndë, mund të mbesë jasht fushave deri në 2021 Neymar dhe Alvaro Gonzalez mund të suspendohen gjatë për veprimet e tyre gjatë ndeshjes mes Paris Saint-Germain dhe Olym
Zbulohet si e shau Neymarin lojtari i Marseille Pretendimet e Neymarit se u ofendua javën e kaluar me fjalë raciste nga futbollisti i Marsejës, Alvaro Gonzalez, duket s
Sherri me lojtarin e Marseille, Ligue One pezullon Neymar Një incident i pakëndshëm u regjistrua në sfidën ndaj PSG-së dhe Marsejës, ku lojtarët e të dyja skuadrave, u përfshijnë
Neymar reagon përsëri pas incidentit: Ka racizëm por duhet të isha treguar më i zgjuar Neymar ka reflektuar për gjestin anti-sportiv ndaj kundërshtarit. PSG-ja gumbi ndeshjen e dytë të sezonit përballë Ma
"Patëm fyerje normale, të tipit ti je një m**", trajneri i Marseille "thumb" PSG: Nuk investohen 1.5 bln euro e mos fitosh Champions Ndeshja mes PSG-së dhe Marsejës është gjithnjë e ndezur, pasi të dyja skaudrat janë rivale të përbetuara të njëra-tjetrë
"Lufta" vazhdon, Gonzalez i kundërpërgjigjet Neymarit: Ndonjëherë ju duhet të mësoni si të humbni Mbrojtësi i Marseille Alvaro Gonzalez ka shfaqur në rrjetet sociale për të mbrojtur veten pasi ylli i Paris Saint-Germai