Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

mars

Shteti i radhës ku është legalizuar Marijuana Të hënën, guvernatori Ron DeSantis i Floridës nënshkroi një projekt-ligj që shfuqizoi ndalimin e shtetit për përdorimi
40 vjeçari vdes disa ditë pasi e kafshoi mirimanga Një burrë , 40 vjeçar u gjet i vdekur në shtëpinë e tij vetëm disa ditë pasi u kafshua nga një merimangë. Policia mor
Flet bashkëshortja e Astorit: Një tragjedi ka rënë mbi mua, por jeta vazhdon Pak më shumë se një vit pas vdekjes së ish-kapitenit të Fiorentinës Davide Astori, Francesca Fioretti, bashkëshortja e i
Sadiku: Mezi po pres te kthehem te goli Kombëtarja shqiptare ka nisur grumbullimin për dy ndeshjet e para eliminatore për "Euro 2020" me Turqinë dhe Andorrën.
"Tërmet" te Juventus, UEFA nis hetimin për Ronaldon Juventus bëri bujë të madhe pas përmbysjes që i bëri skuadrës së Atletico Madrid në Champions LEague. Ylli i skuadrë
Zbardhet data kur fillon zyrtarisht fushata zgjedhore për president Kandidatët për president të Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV), pas grumbullimit të më së paku 10 mijë nënshkrimev
PSG arratiset 20 pikë nga vendi 2-të (VIDEO) PSG ecën me hapa të çmendur në kampionat. Ndeshja që mund të cilësohet si më të vështirat për PSG ajo përballë Marsi
Marseille barazon përballë PSG (VIDEO) Një super ndeshje është duke u luajtur edhe në Ligue 1 mes PSG dhe Marsielle. Vendasit kanë kaluar të parët në avanta
Veprimi i papritur: Opozita lë kryeministrinë dhe shkon tek Parlamenti Pasi bënë tre rrotullime rreth kryeministrisë, tashmë opozita është duke rrethuar godinën e Parlamentit. Ky ishte një ve
Rama u lutet grave të Beratit: Mbajini burrat prej xhakete me 16 mars Gjatë fjalimit të tij në Berat, kryeminsitri Edi Rama iu drejtua grave të cilave iu kërkoi që të “mbanin” burrat nga xha
Muzike serbe? Ky ishte marshi që po dëgjonte terroristi që vrau 49 myslimanë (VIDEO)s 49 besimtarë myslimanë kanë mbetur të vdekur në dy sulme terroriste gjatë mesditës së sotme me orën lokale. Disa terrori
Protesta e 16 marsit, Rama “arratiset” nga Tirana Data 16 mars pritet që të jetë protesta masive e opozitës së bashkuar. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të
NASA: Personi i parë në Mars do të jetë një grua! Me shumë gjasë, personi i parë që do të mbërrijë në planetin e kuq do të jetë një grua. Së fundmi, i ftuar në emision
Kombëtarja e Kosovës publikon listën për dy ndeshjet e rradhës, Danimarkën dhe Bullgarin Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar emëroren e futbollistëve që do t’i ketë në shërbi
Sëmurej dhe asnjë mjek nuk e shëronte, habitet kur mëson për dhomën e saj Një grua frikësohet se ajo është helmuar ngadalë nga myku në banesën e saj të vjetër, duke shkaktuar vite lodhjeje, humb
Lajm i mirë për kombëtaren e Kosovës, ylli i saj kthehet në stërvitje Valon Berisha është rikthyer në stërvitje me Lazion pas gati një muaji mungese shkaku i problemeve me muskuj, në prag të
Shtyhet seanca për Balilin pasi Sollaku është i sëmurë Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën gjyqësore ndaj Klemend Balilit apo të njohur ndryshe si "Eskobari i Ballkan
Vjen një lajm i mirë për autostradën Tiranë-Elbasan, hapet për qarkullim një krah Autoriteti Rrugor shqiptar njofton se duke nisur nga data 14 mars do të hapet njëri krah i autostradës Tiranë – Elbasan.
Sot ra borë për është muaji mars, a janë plakat? Sipas rrëfimeve nga brezi në brez, ndryshimet e motit në fillim apo në fund të muajit mars lidhen me “mitin e plakave”.
Dimër në Pranverë! Kjo është rrëfenja e plakave që sfiduan dimrin dhe e pësuan Sipas rrëfimeve nga brezi në brez, ndryshimet e motit në fillim apo në fund të muajit mars lidhen me “mitin e plakave”.