999 rezultate për

marrĂ

Fitimiet marramëndese të agjentëve të lojtarëve Agjentët e futbollistëve janë konsideruar shpeshherë nga trajnerët si e keqja më e madhe e sportit më popullor në planet
Flet mjeku, si u përpoqëm ta shpëtonim Ivanoviqin nga vdekja Drejtori i spitalit në veri të Mitrovicës, Millan Ivanoviq, është deklaruar lidhur me vdekjen e Liderit të Iniciativës Q
Jeta luksoze e Fatmir Hysenbelliut! Shifra marramendĂ«se e veshjes sĂ« tij ËshtĂ« njĂ« nga biznesmenĂ«t mĂ« tĂ« rinj shqiptar, qĂ« bĂ«n njĂ« jetĂ« tejet luksoze. NĂ« llogarinĂ« e tij nĂ« Instagram ndjekĂ«s
Getit i ikën truri, çmimi marramendës i xhaketës që mban veshur Marina (FOTO LAJM) Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Kariera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, ky e
Këndi i duhur, për foton e duhur! (FOTO LAJM) Fotot e marra në kohën e duhur dhe momentin e duhur gjithmonë na befasojnë. Por fotot e marra në këndin e përsosur ka
Çmimi marramendĂ«s i unazĂ«s sĂ« martesĂ«s sĂ« Adelina Tahirit DitĂ« mĂ« parĂ« pĂ«rmes disa fotove tĂ« publikuara nĂ« Instagram, kĂ«ngĂ«tarja Adelina deklaroi se mori propozimin e fejesĂ«s nĂ«
Publikohen shifrat marramendëse të fitimeve nga serialet turke Serialet turke po shënojnë të ardhura marramendëse nga shitja në shumicën e shteteve të botës. Serialet që shiten dhe
Brenda shtëpisë super luksoze të Cristiano Ronaldos, ky është çmimi marramendës (FOTO LAJM) Ai është i njohur si lojtari më i mirë i futbollit kështu që nuk është çudi që Cristiano Ronaldo dëshiron të tregojë një
Vala e serialeve turkeve pushton botën, 350 milionë euro fitime në vetëm një vit Vala e serialeve turke nisi si një ortek i cili përfshiu shumë vende dhe solli fitime marramendëse brenda një kohë shumë
Një çmenduri, mësoni çmimin marramendës të këmishave të Getit (FOTO LAJM) Getoar Selimi është pa dyshim një ndër reperët më të pëlqyer nga të gjithë shqiptarët. Ai është gjithnjë aktiv me pro
Lajmet e marra nga "dërrasa e zezë" Në Liberi të Afrikës Perëndimore, ka 17 vite që gazeta e rrugës u servohet lexuesve duke u shkruar në dërrasë të zezë.
NjĂ« shqiptari pĂ«r tĂ« fituar 1 milion dollarĂ« i duhet kaq kohĂ« PĂ«r tĂ« mbledhur 1 milion dollarĂ«, mesatarisht njĂ« shqiptari do t’i duhet qĂ« tĂ« punojĂ« 2 shekuj e 19 vite e 11 muaj. S
Ky është çmimi marramendës i palltos së Fatime Fetait (FOTO) Prokurorja Speciale Publike Fatime Fetai, në gjyqin për "trajektoren" ku u akuzuar është ish-kryeministri Nikola Gruevsk
Plagoset me thikĂ« njĂ« 17-vjeçar nĂ« Çair NjĂ« 17-vjeçar Ă«shtĂ« sulmuar me thikĂ« nĂ« autobusin me numĂ«r 57 i cili po lĂ«vizte nĂ« rrugĂ«n “Cvetan Dimov”nĂ« Çair. Inci
Bleona godet sĂ«rish! Top Channel gati ti paguaj shifrĂ«n marramendĂ«se (FOTO LAJM) Bleona Qerreti dhe Gent Hazizi u bĂ«nĂ« dje pjesĂ« e njĂ« sherri virtual mes tyre. NjĂ« deklaratĂ« e aktorit nĂ« “Shiko kush Lu
Makinat më të shpejta dhe më luksoze në botë, çmimi i tyre është marramendës Të gjithë duan makina të bukura, por mbi gjithçka, kriteri kryesor është shpejtësia. E kur flitet për makina që shënojnë
Pasuria marramendëse e sheikut të Manchester Cityt, njeriut më të pushtetshëm të futbollit Skuadra e tij Manchester City kryeson renditjen në Premier League, ai ka një pasuri prej 17 miliardë paundësh dhe një me
Pagesa marramendĂ«se qĂ« merr Bes Kallaku dhe Erion Isai nĂ« KĂ«nga Magjike Moderatorit historik tĂ« ‘KĂ«ngĂ«s Magjike’ nĂ« kĂ«tĂ« vit tĂ« 19 transmetimi i janĂ« bashkuar dhe 7 moderatorĂ« tĂ« tjerĂ«. NdĂ«
Makinat më të shpejta në botë, çmimi i tyre është marramendës Makinat është kthyer në një ndër mjetet më të rëndësishme për lëvizjen e secilit ndaj lind nevoja që në raste të ndryshm
Del lista me pagesat marramendëse të këngëtarëve, shifrat që çmendën publikun Viti që po lëmë pas, i dhuroi shumë prej artistëve të njihur botërisht fitime marramendëse. Kështu revista e njohur