999 rezultate për

marquinhos

Marquinhos "i vë vulën" të ardhmes së tij Mbrojtësi brazilian, Marquinhos, nuk lë shumë vend për diskutim rreth të ardhmes së tij. 25-vjeçari, si në çdo dritare m
Marquinhos kritikon Mbappe: Nuk e kuptoj pse e bëri Deklaratat e fundit të Kylian Mbappe në lidhje me të ardhmen e tij kanë krijuar shumë diskutime brenda Paris Saint-Germ
Ylli i PSG-së objektivi i Juventusit Në sfidën për të triumfuar në Champions League, skuadra e Juventusit po piketon disa yje për të përforëcuar grupin aktua
Kërkohet vetëm fitorja, formacionet zyrtare: PSG - Liverpool PSG dhe Liverpool do të luajnë sonte me njëra-tjetrën në "Parc des Princes", e vlefshme për UEFA Champions League. P
Reali nis sulmin frontal për tre mbrojtësat Skuadra e Real Madrid po kërkon të investojë në repartin e mbrojtjes. Edhe pse ky repart është në dorë të sigurtë, drejt
Nuk kanë të ndalur problemet për PSG, dëmtohet edhe Marquinhos Probleme për PSG-në para ndeshjes së kthimit në UEFA Champions League me Real Madridin nuk kanë marrë fund, pasi përveç
PSG kualifikohet në finale të Coupe de la Ligue (VIDEO) Skuadra e PSG është finalistja e parë e Kupës së Francës, pas fitores në transfertë ndaj Rennes me rezultat 2:3. Gola
PSG-në e zë halli, me plot mungesa në ndeshjen e radhës Neymar nuk është përfshirë në listën e ekipit që do të ftohen për ndeshjen e nesërme kundër Angersit. Reprezentuesi braz
Formacionet zyrtare: PSG - Anderlecht PSG pret në "Parc des Princes" modestet belg, Anderlecht për raundin e katër në UEFA Champions League. Francezët kër
Marquinho flet për ardhjen e Neymarit: Dua por smë ka thënë gjë Mbrojtësi i Paris Saint-Germain Marquinhos ka mohuar pretendimet se Neymar i ka thënë se do të bashkohet me gjigandët fr
Murinho çmendet pas Marquinhos, ofertë të çmendur për brazilianin Marquinho është lojtari më i ri në mendjen e Jose Murinhos. Sipas The Sun, trajneri e dëshiron me çdo kush braziliani p
Arsenal-PSG, Xhaka nuk starton Arsenal dhe PSG kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kam
Marquinhos transferohet te Barcelona Barcelona raporton se ka si prioritet që në verë të bëjë transferimin e qendërmbrojtësit të Paris Saint-Germainit, Marqu
Barcelona, super-ofertë për Marquinhos Barcelona ka nisur kontaktet e para me përfaqësuesit e mbrojtësit të Paris Saint-Germain, Marquinhos, raporton Goal.com
Marquinhos braktis PSG Mbrojtësi brazilian, Correa Marquinhos thuhet se do të largohet nga PSG në fund të sezonit. Lajmi është konfirmuar në
E dashura e Marquinhos ndez plazhet (FOTO LAJM) Mbrojtësi i PSG-së Marquinhos dhe e dashura e tij Carol Cabrino po kalojnë pushime shumë të bukura në plazhet e Los Cabo
Marquinhos i mbyll derën Barçës dhe United Barcelona dhe Manchester United kanë provuar të marrin Marquinhos nga Paris Saint Germain dhe ndoshta do të ketë edhe te
"Barça dha 40 milionë për Marquinhos, Di Maria shumë i shtrenjtë" "Morëm një ofertë prej më shumë se 40 milionë eurosh për Marquinhos nga Barcelona, por e refuzuam pasi ne nuk i blejmë l
Vermaelen, Arsenal pranon ofertën e Barçës Barcelona dhuajse e ka mbyllur blerjen e kapitenit të Arsenalit, Thomas Vermalen. Sipas mediave angleze, "Topçinjtë" pre
Carol Cabrino, "Shakira" e Marquinhos (FOTO LAJM) Marquinhos, një prej qëndërmbrojtësve me më shumë të ardhme në futboll, mund të jetë goditja e rradhës e Barcelonës në m