999 rezultate për

marotta

Juventus i bën me dije PSG se Dybala nuk është në shitje Drejtori i Juventusit, Giuseppe Marotta, ia ka bërë të qartë PSG se Paulo Dybala nuk do të lëvizë nga “Allianz Stadium”.
Marotta tregon hapur të ardhmen e Allegrit Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta, sqaron të ardhmen e Massimiliano Allegrit, pasi titulli të zyrt
Juventus po mendon për rikthimin e Pogbas Juventusi po mendon rikthimin e ish-mesfushorit të tyre, Paul Pogba. Drejtuesit e klubit italian gjithashtu po bashkë
Marotta fillon të ëndërrojë për rikthimin e Moratas Alvaro Morata aoma nuk e ka harruar aventurën e tij si bardhezi tek Juventusi dhe po mendon seriozisht rikthimin te Zonj
Ekipet që e duan Allegrin ta harrojnë, Marotta premton se italiani nuk do ta lërë ekipin PSG e Chelsea nuk duhet ta mbajnë në mendjen emrin e Allegrit për pankinën e tyre, kjo pasi italiani nuk do të largohet
Marotta i shpreh respektin dhe admirimin Napolit Beppe Marotta nuk ndjen urrejtje për rivalët të cilët i kanë vetëm 2 pikë mbrapa në Kampionat, Napolin. “Ushqej një
Marotta i shpreh respektin dhe admirimin Napolit Beppe Marotta nuk ndjen urrejtje për rivalët të cilët i kanë vetëm 2 pikë mbrapa në Kampionat, Napolin. “Ushqej një
Marotta vlerëson madhështinë e Realit, por nuk i trembet Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta ka folur rreth shortit të Champions League kundër Realit të Madr
Pochettino akuzoi drejtuesit e Juves për presion ndaj arbitrave, kështu i përgjigjet Marotta Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Beppe Marotta i është përgjigjur trajnerit të Tottenhamit, Mauricio Pochettino, i
Marotta iu përgjigjet akuzave të Pochettinos për presionin mbi gjyqtarët Trajneri i Tottenham, Pochettino pretendoi se drejtuesit e Juventusit, Andrea Agnelli dhe Beppe Marotta bënë presion mbi
Marotta shpreh pëlqimin për Can por njëkohësisht frikën se ai do i "tradhëtojë" Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta e pëlqen shumë Emre Can dhe shprehet i lumtur nëse gjermani do m
Marotta gëzon tifozët me deklaratën rreth Çanit Emre Can do të jetë lojtar i lirë gjatë verës dhe Juventusi është skuadra e parë që është interesuar. Drejtori sport
Plas në Asamblenë e Ligës Italiane, Marotta dhe Lotito kapen me njëri-tjetrin Debat dhe sherr në Asamblenë e Ligës Italiane, e mbledhur për të zgjedhur presidentin e ri. Jo vetëm që presidenti i
Marotta flet rreth merkatos së janarit Drejtori gjeneral i Juventusit, Giuseppe Marotta, ka folur për merkaton e janarit. Ai ka thënë se nuk janë të interesuar
Marotta e pranon se po tentojnë për të marrë mesfushorin e Liverpoolit Drejtori Sportiv i Juventusit, Beppe Marotta e ka pranuar se janë në bisedime dhe po tentojnë transferimin e Emre Can.
Marotta tregon: Të nënshkruaj me këtë lojtar e kam ëndërr Drejtori i Juventusit, Beppe Marotta, ka thënë nënshkrimi me një lojtar si Ronaldo është ëndërr. “Ëndrrat duhet të us
Marotta konfirmon interesimin për lojtarin Drejtori sportiv i Juventusit, Giuseppe Marotta, ka konfirmuar se Bianconerët po tentojnë ta transferojnë Emre Canin nga
Marotta flet për Dybalan dhe çmimin e tij Giuseppe Marotta nuk ka ndërmend të lejojë largimin e Paulo Dybalas dhe sipas tij ai nuk e ka një çmim. Drejtori spor
Marotta sqaron tifozët e Juventusit për gjithçka Drejtori sportiv Beppe Marotta foli për “Premium Sport” rreth merkaos së janarit. Ai foli rreth të ardhshmes së Paulo
Marotta kërkon që Dybalas ti jepet më shumë kohë dhe besim Juventus fitoi ndaj Genoas në kuadër të Kupës së Italisë me një gol dhe një asistim të argjentinasit. Drejtori i Juventu