999 rezultate për

marley

Rrëfimi shokues i ish-agjentit të CIA-s: Bob Marley-n e vrava unë Një ish agjen i CIA-s pretendon se ka vrarë legjendën e muzikës, Bob Marley. Bill Oxley thotë se Marley nuk vdiq si p
Njihuni me delen që sillet si një qen dhe nuk ha bar (FOTO LAJM) Njihuni me Marley, delen që i ngjan një qeni, nuk i pëlqen të hajë bar dhe të qëndrojë në të ftohë. Një familje në Br
Zbulohet arsyeja e vërtetë e vdekjes së Bob Marley Bob Marley, i cili njihet ndryshe si legjenda e zhanrit të muzikës “Reggae” zbuloi për publikun se nuk ishte mirë m
Oficeri i CIA-s rrëfete nga shtrati i vdekjes: Unë e vrava Bob Marley-n Një oficer 79-vjeçar i CIA-s, Bill Oxley, ka bërë një seri të rrëfimeve mahnitëse që kur u pranua në Spitalin ‘Mercy’ në
Zbulohet arsyeja e vërtetë e vdekjes së Bob Marley Bob Marley, i cili njihet ndryshe si legjenda e zhanrit të muzikës “Reggae” zbuloi për publikun se nuk ishte mirë m
Escobari për Xibrakun, Marley për Lazaratin (FOTO LAJM) Edhe dy ditë na na ndajnë nga zgjedhjet lokale të 21 qershorit. Ankthi te partitë politike është shtuar, ashtu siç është
2 vjeçari shokon me klikimet, imiton Bob Marleyn (VIDEO) Është e jashtëzakondshme ajo që bën një djalë 2 vjeçar, duke performuar si idhulli i tij. Për këtë ai është bërë mjaft i
Tuna në Xhamajkë, viziton mauzoleun e Bob Marleyt (FOTO LAJM) Të shkosh në Xhamajka dhe të mos e vizitosh mauzoleun e Bob Marley?! Prandaj këngëtarja shqiptare nga Shkupi, Altuna Sej
Nëse do të ishin ende gjallë (FOTO LAJM) Disa nga talentet më të mëdha të muzikës moderne janë shuar në kulmin e tyre duke lënë fansat të supozojnë se çfarë këng
Delja "binjake" e Bob Marley (FOTO LAJM) Shikoni pak "flokët" e saj. A nuk ju kujtojnë dikë? E gjetët. Kjo është delja që ka marrë emrin Bob Marley, për shkak të
Princi Harry kërcen me ritmet e Bob Marley (VIDEO) Princi 27-vjeçarë Harry po vazhdon vizitën e tij në Xhamaika për të mundësuar realizimin e një projekti në këtë shtet. P