999 rezultate për

markus

Tribuja "dan", fisi i çuditshëm në Indonezi që ngre të vdekurit nga varri (FOTO LAJM) Këto fotografi japin një paraqitje të shkurtër të jetës me tribunë indoneziane ‘Dani’, praktikat e të cilit përfshijnë g
Humb jetën ish-kampioni i botës (FOTO LAJM) Lajm i hidhur vjen nga Gjermania, ku bota e sportit është tronditur pas humbjes së jetës të ish-kampionit të peshave sup
Haradinaj: Hungaria zë i fuqishëm për një Kosovë evropiane Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim ambasadorin e Republikës e Hungarisë në Kosovë, Laszlo Markusz.
Makina të shtrenjta dhe rroba firmato, ja jeta luksoze e djalit të Tom Doshit (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim deputetin Tom Doshin, i cili njihet për karakterin e tij. Por mbi të gjitha ajo që bie në sy tek T
Ja kur liberalizohen vizat e Kosovës me Hungarinë Ambasadori i Hungarisë në Prishtinë, Laszlo Markusz, ka thënë se liberalizimi i Kosovës me Hungarinë do të vijë menjëher
Ambasadori hungarez i dorëzon Jahjagës letrat kredenciale Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga priti sot në takim ambasadorin e jashtëzakonshëm dhe fuqiplotë të R
A do ta njohë Sllovakia pavarësinë e Kosovës? Shefi i Zyrës sllovake në Kosovë, Henrik Markus është shprehur se shteti sllovak do të vazhdojë të mbështesë Kosovën në
Hoxhaj kërkon intensifikimin e bashkëpunimit me Sllovakinë Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pritur sot në takim shefin e Zyrës Ndërlidhëse të
Bayern mohon: Asnjë akord me Neymar Neymar te Bayern Munchen? Asgjë e vërtetë. Këtë e garanton vetë zëdhënësi i klubit bavarez, Markus Hoerwick. Sipas asaj
Studimi: Të shëmtuarit më të suksesshëm në fushë I shëmtuari fiton gjithmonë, për më tepër në një fushë futbolli. Kjo, pasi ai përkushtohet më shumë krahasuar me një loj
Gjermani Markus Bentler mori komanden e KFOR-it ne Kosove Gjeneral-lejtnant Markus Bentler nga Gjermania, mori sot komandën e KFOR-it duke zëvendësuar kështu