999 rezultate për

marku

Florian Marku: Nuk e di nëse e kalova koronavirusin, kam 13 ditë me temperaturë Boksieri i njohur, Florian Marku thotë se mund të ketë kaluar Koronavirusin. Nëpërmjet një postimi në llogarinë zyrta
Flet akoma me Aleksin, Rudina tregon a bëhet xheloz Marku (FOTO LAJM) Këto ditë aktorja Rudina Dembacaj i ka kushtuar një pjesë të mirë të kohës fansave të saj. Ajo iu ka kthyer përgjigje sh
Gjithë "sy e vesh", Rudina zbulon marrëdhënien e Markut me ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut duket se bëhët çdo ditë e më interesante dhe interesi i publikut është i
"Takoi pacientin 0", Rudina dhe Marku dyshojnë se janë infektuar nga koronavirusi (VIDEO) Moderatorja Rudina Dembacaj dhe partneri i saj ish-deputeti Mark Frroku dyshojnë se mund të jenë prekur nga Koronavirusi
Ndarja me Aleksin dhe lidhja me Markun, Rudina tregon si reaguan familjarët (FOTO LAJM) Si shumë figura publike edhe Rudina Dembacaj ka zgjedhur të kalojë një pjesë të kohës në karantinë me njdekësit nga Inst
Rudina tregon si reagon familja e saj kur u nda nga Aleksi e u lidh me Markun (FOTO LAJM) Moderatorja e "Mos i fol shoferit", Rudina Dembacaj ka vendosur t’i përgjigjet pyetjeve të shumta të fansave ditën e sot
Me vajzën e Markut, Rudina Demacaj ndan videon që ndjekësit nuk prisnin (VIDEO) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka treguar se gëzon një raport shumë të mirë me fëmijët e partnerit të saj,
"Më bën të ndihem zonjë e vërtetë", Rudina surprizohet nga Marku (VIDEO) Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë qenë shpesh në qendër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së tyre sentimentale.
"Më mban zgjuar gjithë natën", Rudina Dembacaj ka sërish disa fjalë për Markun (FOTO LAJM) Para pak kohësh aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, bëri publike lidhjen me ish deputetin Mark Froku. Dyshja ja
Meta: Rama përpjekje mafioze për marrjen e Kushtetueses, në 2 mars në Bulevard! Presidenti Meta i është përgjigjur pedagogut Mark Marku i cili në emisionin “Kjo Javë” deklaroi se Rama po përpiqet të
Rrahmani për mediat italiane: Mund ta kisha markuar më mirë CR7 Kapiteni i Kombwtares sw Kosovws dhe njw nga mbrojtwsit kryesor tw Veronws ka folur pwr mediat italiane "L'Arena".
"Një Zot e di ç'pa Aleksi dhe Marku te ti", Rudina i kthen përgjigjjen epike ndjekëses (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj është kryefjala e mediave rozë kohët e fundit për shkak të ndarjes nga bashkëshorti i saj dhe lidhjes me
Fundjava për familjen, Rudina ndan momente lumturie së bashku me fëmijët e Mark Frrokut (FOTO LAJM) Pas zyrtarizimit të lidhjes me ish deputetin Mark Frroku, moderatorja Rudina Dembacaj gjithmonë ka treguar se kalojnë ko
Operohet Florian Marku, ja gjëndja e tij Florian Marku përmes një postimi ka treguar që është operuar. Ai ka thënë që dëshiron ta bëjë të ditur që për disa vi
"Nuk e di kur do jem nënë për ta", Rudina Dembacaj flet për marrëdhënien me 3 fëmijët e Markut (VIDEO) Pas shumë e shumë deklaratave, e ftuar në emsionin "Rudina", Rudina Dembacaj nuk la pa përmendur edhe mardhënien e saj m
Mark Marku nuk përmbahet ndaj deputetit të PS: Mos ha m*t kot, më ler të flas ose të godita (VIDEO) Pedagogu Mark Marku është tensionuar teksa ishte i ftuar mbrëmë në emisionin “Opinion”. Teksa po diskutohej për ligjin e
Gjendet i vrarë 74-vjeçari në Milot Një i moshuar 74-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvrarë me armë gjahu. Të paktën këto janë dyshimet e para nga p
Humbi përballë shokut të klasës, caktohet detyra e re për Arta Markun KLP vendosi të transferojë Arta Markun në Prokurorinë e Apelit të Tiranë. Vendimi u mor mesditën e sotme me 11 vota pro
Mark Marku ironizon Ramën: Nesër ka për të bërë ligj për ndalimin e lehjes së qenve Mbledhja e Komisionit të Medias për ligjin anti-shpifje, ka pasur disa debate. Pedagogu Mark Marku u shpreh se me kët
Humbi garën përballë shokut të klasës, ku do të emërohet Marku Gara për Kryeprokuror të Përgjithshëm vetëm pak ditë më parë u fitua nga Olsjan Çela i cili mori që të nesërmen detyrën.