999 rezultate për

markle

Meghan fut në sherr Williamin dhe Harryn? Tashmë prej kohësh në mediat britanike, flitet se natyra rebele e Meghan Markle ka shkaktuar një krisje mes dy vëllezërv
Meghan çon “greminë” familjen mbretërore, mijëra dollar për veshje Meghan Markle shquhet për marrëdhenien e saj të komplikuar me protokollin. Shpeshherë dukesha e Sussex ka thyer me ve
Plas skandali në Britani, Meghan shpërndau drogë në dasmën e saj Dasma e Meghan Markle me Princin Harry ishin shumë ndryshe nga martesa e saj e parë në Xhamajkë. Kur ishte 30 vjeçe M
Meghan nuk ndalet së thyeri rregullat, merr që tani vendimin për beben e re Ok, përgatituni të dëgjoni lajmin më “tronditës” që ka lidhje me një bebe mbretërore. Meghan Markle po mendon ta shmagë
Sondazhi nxjerr rezultatet e errëta, populli nuk e do Meghan Markle Jo se do të na hyjë ndonjëherë në xhep, por për kuriozitet më shumë: Cili është mbretërori më i preferuar në Britaninë e
Ka një arsye pse Meghan Markle e vesh kaq shpesh ngjyrën blu Nëse i keni parë me vëmendje veshjet e Meghan Markle që kur ajo u bë pjesë e familjes mbretërore, mund të keni vënë re n
A do mërzitet Princ Harry? Meghan e ekzagjeron me veshjen dhe tregon të brendshmet (FOTO LAJM) Meghan Markle njihet si një vajzë shumë e qeshur dhe gjithmonë korrekte në daljet e saj publike. Por së fundmi media
Dukesha e Gjermanisë kopjon hapur Meghan Markle Që fustani i Meghan u pëlqye nga të gjithë nuk mund ta themi, por që kritika e votoi maksimalisht, kjo ishte e qartë.
Luftë nusesh, kjo Princeshë sapo sfidoi Meghan Markle Në luftën mbretërore të nuseve, Princesha Eugenie po sigurohet që dasma e saj të jetë akoma më e madhe se e Princ Harry-
Babai i Meghan Markle e bëri rrugë, u soll njësoj edhe në martesën e parë Thomas Markle është duke dhënë deklarata në çdo media të mundshme dhe duke theksuar se familja mbretërore nuk po e lejon
Princ Herry dhe Meghan Markle kërcënojnë miqtë: Mos guxoni të flisni me mediat Princi Harry dhe Meghan Markle janë në qendër të vëmendjes që prej momentit që lidhja e tyre u bë publike. Gjatë gjit
Çfarë humbëm? 3 gafat e mëdha të dasmën mbretërore (FOTO LAJM) Përveç se tërhoqi vëmendjen mediatike në gazetat dhe revistat më prestigjioze të të gjithë botës, dasma mbretërore midis
Bëhet virale, vajza bën tatuazh qukat e Meghan Markle Meghan Markle është një prej personazheve publikë që nuk i fsheh asnjëherë qukat e saj, madje i ekspozon pa problem. Edh
E shkuara nuk e lë të qetë Meghan, shokon deklarata therëse e motrës Ndërkohë që Dukesha e Sussex- it vazhdon e qetë jetën e saj, telashet e së shkuarës duket se nuk e kanë ndër mend ta lën
Meghan Markle po torturohet vetëm për faj të Princ Harryt Meghan Markle erdhi në familjen mbretërore si shembull i vajzës së lirë dhe pa komplekse. Ama transformimi i saj në a
Sekreti që fshihet pas fustanit të zi të Meghan Markle Meghan Markle dhe e gjithë pjesa tjetër e familjes mbretërore i kanë kaluar orët e para të mëngjesit në eventin e organi
"Hipokrite", njerëzit shpërthejnë pas transformimit të çuditshëm të Meghan Meghan Markle erdhi në familjen mbretërore si shembull i vajzës së lirë dhe pa komplekse. Ama transformimi i saj në a
Meghan lë edhe njëherë gjithë kritikën pa fjalë Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka sjellë një frymë të re në familjen mbretëror. Stili i Meghan Markle është kaq i pë
Plas brenda familjes Mbretërore, të afërmit e Charles nuk e duan Meghan Markle Familja mbretërore britanike duket e palumtur me dukeshën Meghan Markle. Një mik shumë i afërt i Princit Charles, Ni
Mbretëresha i ndalon rreptësisht Meghanit të hajë këtë ushqim Tashmë që Meghan Markle është pjesë e familjes mbretërore, Dukesha e Sussex privohet nga një sërë gjërash. Edhe tek u