999 rezultate për

markert

Komisioni i Venecias "shuplakë" Metës: Nuk ka zgjedhje në 13 tetor! Ndërsa mazhoranca, opozita dhe Presidenti vazhdojnë debatin rreth 13 Tetorit, Komisioni i Venecias e ka kuptuar qartë kë
Markert: Rekomandojmë për të ardhmen, nuk vlerësojmë të kaluarën (UPDATE)Sekretari i Komisionit të Venecias Thomas Markert gjatë konferencës së përbashkët me kryediplomatin Edmond Haxhi