999 rezultate për

mark

Ndeshje e "çmendur" me 7 gola, përmbyset Ballkani Trepça ’89 ka bërë një rikthim të pabesueshëm në duel ndaj Ballkanit, ku ishte duke humbur 0-3 dhe në fund fitoi 4-3.
Përfshihen nga flakët dy makina në Vlorë, dyshimet e para Dy makina janë përfshirë nga flakët në Vlorë në lagjen “Pavarësia”. Mësohet se automjeti i markës Smart në pronësi të
Joshëse dhe provokuese, Aurela Hoxha pozon për markën me famë botërore (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme dhe më të përfolura njëkohësisht. Jo rrallë herë është
S'mund të ishte më e lumtur, Oriola Marashi hap sfilatën e markës ndërkombëtare (FOTO LAJM) Me postimet e fundit në ‘Instastory’, modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka treguar se ka hapur sfilatën e ‘Gues
I dha lirinë të fortit të 97-ës, KLP shtyn vendimin për Markeljan Kuqon Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë për në datën 5 nëntor në orën 12:00 vendimi për Markeljan Kuqon, gjyqtari i Apelit t
Ekzekutimi i biznesmenit: U qëllua me 5 plumba në trup, autori doli nga një furgon Kanë dalë në dritë detaje të reja nga atentati ndaj biznesmenit Niko Goro në Himarë. Goro ishte bashkë me të motrën
I kërkuan të vinte maskën, klienti bën gjëmën brenda marketit (VIDEO) Stafi i një supermarket në Angli ka mbetur i shokuar kur një person u çmend pasi iu kërkua të vinte maskën. Ngjarja n
Emiljano Shullazi padit Arta Markun Ish-prokurorja Arta Marku dhe ish-drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela, janë kallëzuar penalisht.
Anglia do të duhet të bëj pa Chilwell ndaj Danimarkës Ylli i Chelsea ka hasur në telashe të tjera, menjëherë pas rikuperimit nga lëndimi. Mbrojtësi i krahut të majtë, Ben
Brokoli në vend të luleve, çifti bën setin fotografik të dasmës në supermarket (FOTO LAJM) Një dhëndër dhe nusja e tij kanë preferuar që setin fotografik të dasmës ta bëjnë në një supermarket, madje edhe nusja n
"Lashë 400 mijë euro brenda 90 minutave në kazino", ish-ylli i Arsenalit rrëfen çmendurinë e jetës Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Danimarkës, Niclas Bendtner, ka zgjedhur botën e televizionit për të vazhduar karrierën e t
Rrëzohen raftet e supermarketit, vdes 21 vjeçarja (VIDEO) Raftet e një supermarketi në Brazil kanë rënë mbi njëri-tjetrin në një efekt domino që shkaktoi vdekjen e një punonjësje
Rudina Dembacaj nuk përmbahet as në sy të njerëzve: O Mark Frroku, të hëngsha buzën! (VIDEO) Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar pamjet e udhëtimit të saj bashkë me Markun drejt Turqisë, aty ku dhe m
I dha lirinë "Gjeneralit', merret vendimi për Markelian Kuqon Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur sot t’i japë dy javë kohë, gjyqtarit të Korçës, Markelian Kuqo për të cilin është
"E djeg" me muzikë popullore, Rudina publikon Markun si asnjëherë (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj është e dashuruar kokë e këmbë me ish deputetin Mark Frroku dhe këtë e tregon shpesh herë në postimet e
Arta Marku emërohet prokurore e përkohshme pranë Gjykatës së Apelit në Tiranë Ish-kryeprokurorja Arta Marku është emëruar përkohësisht prokurore pranë Gjykatës së Apelit në Tiranë. Vendimi është
Vrau gjyqtarin italian, zbulohet rrëfimi tronditës i autorit Antonio De Marko ka rrëfyer se është ai përgjegjësi i vrasjes së dyfishtë, ku mbetën viktima ish-gjyqtari De Santis, 33
Kush janë emrat e kandidatëve për deputetë që do të votohen nesër në qarkun e Lezhës Të enjten demokratët e Lezhës do të votojnë për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kaluar filtrin para
Reagimi epik kur mori propozimin nga Marku, Rudina: Po ky pse më prish fotot? (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar në programin e pasdites, "Ftesë në 5" ku ka folur për herë të parë për propozimin roman
Propozimi i Markut, Rudina Dembacaj flet mes lotësh: Nuk e përjetova siç duhet (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj tregoi detaje nga propozimi për martesë që i bëri Mark Frroku disa ditë