999 rezultate për

marios

Shqiptari nën efektin e alkolit përplas për vdekje fëmijën Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Fthiotida të Greqisë. Emigranti 44-vjeçar shqiptar, i cili udhë
Zi në famljen e Joao Marios, babai i lojtarit ndërron jetë (FOTO LAJM) Zi në familjen e Joao Marios. Mesfushori i Interit sot ka humbur babain e tij teksa fazja zyrtare e Interit i ka shpreh
Besiktas nuk ia mbush "syrin" Joao Marios, pret oferta të tjera Joao Mario do të largohet nga Inter gjatë këtij afati kalimtar të verës. Pas aventurës në Premier League te West Ham,
Neymar barazon rekordin e Romarios, i vihet pas Ronaldos dhe Peles Neymar i cili realizoi gol sot në miqësoren ndaj Austrisë ka arritur 55 gola me fanellën e Brazilit, pasi ka barazuar le
Këshilla e çmendur e Romarios për Gabriel Jesus Legjenda e Brazilit, Romario, është pyetur në një intervistë se çfarë këshille do t’i jepte sulmuesit, Gabriel Jesus, pa
Gazetarja fajëson shtetin shqiptar për vrasjen e Marios: Vrasja ishte paralajmëruar Gazetarja investigative Klodiana Lala e ftuar në Opinion ka pranuar se Majollari është kërcënuar disa herë para vdekjes
Ky është vendimi i gjykatës që çoi në vrasjen e Marios Zbardhet vendimi i Gjykatës së Goteborgut në Suedi dhe arsyet pse iu refuzua kërkesa për azil Mario Majollarit, i vrarë
U vra nga gjaksit, si shteti shqiptar mori përsipër të mbronte jetën e Marios Lajmi i vrasjes së Mario Majollarit në Tiranë është pasqyruar edhe nga mediat suedeze. 28-vjeçari kishte aplikuar pë
West Ham e gatshme t'i paguaj pagën Joao Marios Skuadra londineze, West Ham ka pranuar që të paguajë pagën e portugezit të Interit, Joao Mario. Trajneri Luciano Spal
Balotelli shndërrohet në Barackotelli (FOTO LAJM) Mario Baloletti po kalon një moment të jashtëzakonshëm në Francë. Sulmuesi i italian i Nices, në ndeshjen e fundit nd
Spalleti i'u përgjigjet fjalëve të Joao Marios Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, nuk është i befasuar nga fjalët e Joao Marios. Portugezi tha se nuk është i kënaq
Balotelli në Bundesligë, ja skuadra e re e Supermarios Pas aventurave me ekipe si Lumezzane, Inter dhe Milan në Itali, atë të Manchester City dhe Liverpool në Angli, si dhe at
Interi edhe më pranë Joao Marios Interit ka vetëm tre ditë kohë për të finalizuar operacionin e transferimit të Joao Mario, nëse zikaltërit duan ta bëjnë
Vajza e Romarios po çmend mediat sociale (FOTO LAJM) Daniella Favato, është e bija e Romarios. Ajo mbushi 18 vjeç vetëm disa javë më parë, ndërkohë që tashmë është bërë një
Këpucët "vetë-festim" të Balotellit (FOTO LAJM) Për ndeshjen e djeshme Milan-Roma (2-2) sulmuesi kuqezi Mario Balotelli përdori një palë këpucë shumë të veçanta, të qua
Çmendet Crudeli: Kërkojini falje Balotellit (VIDEO) Sërish show nga Tiziano Crudeli. Gazetari i njohur italian, tifoz i çmendur i Milanit, gjatë kronikës direkte në 7 Gold
"Bomba" e Romarios: Messi autik (FOTO LAJM) Lionel Messi, ylli i Barcelonës, vuan nga një formë e butë e autizmit, e quajtur ndryshe si sidroma e Asperger. Këtë laj
Raffella Fico apel për Balotellin "Mario është një njeri i mirë. Jam e sigurtë se në këto momente po vuan shumë sepse nuk mund të shohë vajzën e tij. Ndos
Balotelli "bllokon" El Shaarawy-n Pas një starti të mrekullueshëm me 15 gola të shënuar në Serie A, Stephan El Shaarawy po përjeton një moment të vështirë
"Çmenduria" e SuperMarios, bën statujë festimin e golit Mario Balotelli nuk heq dorë nga "çmenduritë". Por kësaj rradhe ajo nuk prek askënd. Sulmuesi italian i Milan ka vendosu