999 rezultate për

marinela

Gjest i jashtëzakonshëm! Nëna shiti unazën për t`i blerë rroba nuses së djalit Motër dhe vëlla kanë qenë të pranishëm në “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, në Tv Klan. Rrëfimi nis nga
Flet gruaja e pedagogut që u arrestua për terrorizëm: S'ka lidhje me ISIS-in Pas arrestimit të Klodjan Zaimaj për terrorizëm nga autoritetet malajzeze ka reaguar gruaja e tij Marinela Zaimajn e cil