999 rezultate për

marina

Sa e ëmbël! Marina Vjollca tregon si dukej fëmijë dhe ndryshimin bëjeni vetë (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër femrat më simpatike të ekranit shqiptar. Me ëmbëlsinë e saj ajo ka ditur të bëjë për ve
Çiftet VIP shqiptarë që janë kapur "mat" nga media para se të konfirmonin lidhjen e tyre (FOTO LAJM) Çifte që kapen “mat”. Këto janë gjithmonë kryetitujt më të bujshëm të mediave rozë. Jeta e VIP-ave mbetet gjithmonë
Nga Çiljeta te Elvana, 7 të dashurat e famshme të Getoarit para se Marina t'i "vidhte" zemrën (FOTO LAJM) Kur je i famshëm, kur bën bujë në rrjetet sociale normalisht do jesh akoma më tërheqës në sytë e shumë femrave. Mirëpo n
Luana apo Marina, kush u vesh më bukur në sfidën e javës? (FOTO LAJM) Marina dhe Luana këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel.
Mbaroi me sukses puntatën e parë të "Klnaiforina", Getoari ka dy fjalë për Marinën (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë qarkulluan thashethemet se martesa e Getoar Selimit me Marina Vjollcën po pësonte një krisje, për
Motrat në garë, Marina kokë për kokë me Luanën të shtunën! Marina dhe Luana Vjollca janë dy moderatore mjaft të suksesshme në median shqiptare. Motrat kanë pushtuar dy televiz
Nuk është Marina, Getoari tregon vajzën "fajtore" për tërmetin e djeshëm (FOTO LAJM) Tërmeti i ditës së djeshme në Shqipëri ka ‘pushtuar’ edhe internetin. Solidarizimi, por gjithashu edhe shakatë po vër
"S'keni parë gjë akoma", aktorët e Kalifornia me shofer privat (VIDEO) Shumë shpejt në televizionin Klan pritet të nisë spektakli i humorit i ndryshuar tanimë në kast, por edhe në idenë e tij
Së shpejti në ekran! Zbulohet kur do të startojë emisioni që rikthen Marina Vjollcën (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje të gjatë nga ekrani, Marina Vjollca do të rikthehet dhe me siguri do të bëjë namin. Ajo do të vaz
Getoar romantiku, surprizon Marinën gjatë drekës në publik (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe këngëtari i njohur Getoar Selimi, Geti, janë një ndër çiftet më të komentuar të
Një zonjë me class, kështu duket Marina në zyrën e saj në Tv Klan (VIDEO) Marina Vjollca vijon të na mbajë pezull sa i përket emisionit të ri që pritet të transmetohet shumë shpejt në “TV Klan”.
5 arsye pse s’ka maskë e balsam që ia kalon rozmarinës Rozmarina është një bimë kurative e përdorur që nga antikiteti si përbërës natyral në produktet e bukurisë tek gratë. Kj
Në prehër të Getoarit, Marina zbulon më shumë se ç'duhet (FOTO LAJM) Prej ditësh në media kanë qarkulluar lajme për një krizë mes çiftit të njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Por m
Marina priti mesnatën për të uruar motrën për ditëlindje dhe Luana gati sa s’qau (FOTO LAJM) Luana Vjollca feston sot ditëlindjen! Moderatorja shqiptare ka marrë urime të shumta për 27-vjetor dhe sigurisht që n
Zyrtare, nga Narcos te Marina ky është programacioni i Tv Klan këtë sezon (VIDEO) Sezoni i ri televiziv në “TV Klan” do të nisë me shumë surpriza! Programacionet më interesante dhe serialet më të buj
Jo "Duplex", zbulohen emra dhe detaje të reja rreth emisionit të Marina Vjollcës (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje gati 2-vjeçare nga ekrani, Marina Vjollca po përgatitet më në fund për rikthimin e saj në televizion
Dikur bënte namin, çfarë ka ndodhur me Marina Farën (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina dikur ishte një nga personazhet më të komentuar në media ku thuajse ç
A u ndanë? Përgjigjet Getoari (FOTO LAJM) Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Ma
Pas përfundimit të “BE Caffee”, ja ku do e shohim Olsi Bylykun sezonin e ri (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv do të nisë në muajin shtator dhe që tani janë zbuluar ndryshimet e para. Deri më tani është thë
Martesa e Marinës dhe Getoarit në krizë? Ky detaj po çudit rrjetin (FOTO LAJM) Nëse do bënim një listë me çiftet më të pëlqyera nga publiku shqiptar, sigurisht që Marina dhe Getoari do mbanin një poz