999 rezultate për

maria

U përfol për kalim në Serie A, Reali drejton Marianon drejt ekipit anglez Real Madridi e ka ofruar sulmuesin Mariano Diaz, të skuadra angleze West Ham në formë huazimi gjatë janarit me mundësi b
Mamaja i bën Luanës komplimentet e bukura, përgjigjet moderatorja Moderatorja Luana Vjollca është shumë e lidhur me të ëmën, me të cilën nuk i kursen postimet apo dedikimet në rrjete soc
Një nga më të mirët e PSG-së, Leonardo po punon për rinovimin me Di Marian Angel di Maria është një prej lojtarëve më me eksperiencë dhe me cilësi që pritet të jetë pa kontratë në qershor të viti
Infektohet me Covid-19, si është gjendja e Mariana Kondit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Mariana Kondi është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një
Shqiptarja që la pas edhe Sofia Loren, kjo ishte "Miss Italia 1950" (FOTO LAJM) “Miss Italia” e vitit 1950 ishte vajza abëreshe Annamaria Bugliari nga katundi Arbëresh i Shën Sofia i Epirit. Në një
CR7 ka një kërkesë ndaj klubit, do patjetër yllin argjentinas në Torino Cristiano Ronaldo do Angel Di Maria-n tek Juventus. Sipas zërave të fundit të merkatos, CR7 duket se i ka kërkuar kl
Josep Maria Bartameu jep dorëheqjen nga posti drejtues i Barcelonës Josep Maria Bartomeu nuk është më presidenti i Barcelonës. Siç raportohet nga "Diario Sport", vendimi erdhi në këto m
Bartomeu suprizon me deklaratën: Messi mund të rinovojë me Barcelonën Në pritje të referendumit, Josep Maria Bartomeu ka vendosur të qëndrojë te Barcelona duke mos dhënë dorëheqjen. Numri 1
Mariana Kondi tregon si e ngacmonte i shoqi në rini: Uaa çfarë sharre! Aktorja shumë e dashur për publikun, Mariana Kondi ishte këtë të mërkurë e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan. Gjat
Vajza e sëmurë qëndroi ditë pranë nënës së pajetë, mësohet gjendja e saj Maria Zia Markovska, u gjet e vdekur në shtëpinë e saj mbrëmjen e djeshme, ndërsa pranë saj ndodhej vajza 9-vjeçare e ci
SKANDALOZE/ Momenti kur Di Maria pështyn kundërshtarin (VIDEO) Pa dyshim, për këtë veprim të shëmtuar, jo vetëm antisportiv, por edhe në shkelje të rëndë të rregullave të Covid-19, An
Përmes videos më të ëmbël me partnerin, Dulce Maria zbulon gjininë e fëmijës (VIDEO) Në muajin qershor, aktorja e famshme e “Rebelde”, Dulce Maria njoftoi se ishte në pritje të një fëmije. Ndërsa dje, akto
Shokon Maria De Filipi, shfaqet në emision e futur brenda një arkivoli (VIDEO) Prezantuesja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka tronditur të gjithë teksa u shfaq në emision me një arkivol xhami.
Tuchel publikon listën për ndeshjen ndaj Marseille, rikthime dhe debutime PSG dhe Marsejë përballen kundër me njëra-tjetrën këtë mbrëmje në ndeshjen e vlefshme për javën e 3-të në Ligue 1. Të
Rrëfen publikisht tradhtinë që i bëri partnerit, Mariah Carey: Një moment i shkëlqyeshëm (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme, Mariah Carey, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit. Diva e muzikës pop ka pranuar publik
Futbollistët e infektuar me koronavirus te PSG, mes tyre edhe Neymar Angel Di Maria, Leandro Paredes dhe Neymar Juniore janë tre futbollistët e infektuar me koronavirus te Paris Saint-Germa
Babai i Messit niset drejt Barcelonës, momente vendimtare për të ardhmen e argjentinasit Ditë të “nxehta” për Barcelonën. Babai i Lionel Messit, ka lënë Rosarion dhe me një aeroplan privat është nisur drejt
Zbulohen emrat e dy yjeve të PSG-së që janë të infektuar me koronavirus Angel Di Maria dhe Leandro Paredes mund të jenë dy futbollistët e infektuar me koronavirus. Mediet franceze bëjnë me
Momenti kur Di Maria turpëron keq Davies (VIDEO) Alphonso Davies mbetet zbulimi i sezonit në Evropë dhe te Bayern Munich, por deri tani finalja ka qenë jo edhe aq e mirë
CHAMPIONS/ PSG - Bayern Munchen, formacionet e mundshme Të dielën zhvillohet një nga ndeshjet kryesore të këtij sezoni në Evropë. Në Lisbonë, PSG dhe Bayern Munich masin for