999 rezultate për

mari

Flet infermieri shqiptar: Italianët na pritën me duartrokitje, u jemi borxhlinj! Një infermier, pjesë e 30 mjekëve dhe infermierëve që shkuan në Itali për të ndihmuar sistemin shëndetësor për të përbal
Nga Di Maria te Sanchez, ky është formacioni i dështimeve te Manchester United (FOTO LAJM) Manchester United në dekadën e fundit nuk ka arritur të jetë si në kohën e Sir Alex Ferguson, por arriti të fitojë disa
Vdes princesha e Spanjës nga koronavirusi Koronavirusi i ka marrë jetën një princeshe në Spanjë. Ka humbur jetën nga koronavirusi princesha e Spanjës Maria Te
"Neymar është më i mirë se Messi", befason legjenda braziliane Legjenda braziliane, Cafu nuk ka kursyer elozhet për bashkombasin e tij, Neymarin. Ish-mbrojtësi i Romës mendon se Ne
Rivaldo: Barcelona duhet të bashkojë Neymarin, Messin e Suarezin Që nga largimi i Neymar nga Barcelona ka pasur disa tentime të katalunasve për ta kthyer përsëri në skuadër futbollistin
Presidenti i klubit evropian mposht Coronavirusin Disa javë më parë bëri bujë në media lajmi se presidenti i Olympiacos, Evangelos Marinakis kishte rezultuar pozitiv me C
Shumë i ri, shënohet viktima e pestë nga koronavirusi në Shqipëri Shënohet viktima e pestë nga koronavirusi në Shqipëri. Albeu.com mëson se viktima është Ndue Marinaj, i cili është k
"Çmendet" presidenti i Olympiakos dhe Nottingham Forest, kërkon të blejë një tjetër klub Presidenti i Olympiakos, miliarderi Evangelos Marinakis ka bërë një ofertë për klubin francez, Troyes. “Le 10Sport” r
Historia e trishtuar e Marilyn Monroe Ajo është konsideruar si ikona e viteve 50-të. E bukur elegante, dhe një muzë frymëzimi për shumë kënd që ka bashkëpunu
Rrëqeth infermieria italiane: Maska m'u mbush me lot, për çfarë u lut 42 vjeçari në reanimacion Italia është vendi më i prekur nga koronavirusi në Europë. Numri i vdekjeve dhe infektimeve shtohet dita-ditës, e pavarë
PSG-ja lejon Neymarin të largohet, ky është çmimi Verën e shkuar, Paris Saint Germain bëri gjithçka për ta mbajtur, Neymar-in në skuadër, pavarësisht se insistimi i Barce
Si të lajmë duart, video e Mariah Carey me binjakët është e paparë (VIDEO) Këngëtarja Mariah Carey njihet për vokalin e mrekullueshëm që ka. Kjo ka bërë që ajo të jetë një ndër këngëtaret më të d
Arsenali izolon lojtarët që kanë pasur kontakt me presidentin e Olympiacosit Arsenal ka vendosur t’i mbyll në karanatinë disa lojtarë pas konfirmimit që presidenti i Olympiacos, Evangelos Marinakis
Koronavirusi, shtyhet derbi Manchester City - Arsenal Premierliga ka vendosur që ndeshjen mes Manchester Cityt dhe Arsenalit e paraparë të zhvillohet ditën e mërkurë (sot), t
Albin Kurti emëron si këshilltare ish-prokuroren e EULEX-it. Albin Kurti ka emëruar si këshilltare, ish-prokuroren e EULEX-it. Ajo është Maria Bamieh ish-prokurore e EULEX-it në
"Shtyhen ndeshjet e kombëtares" Gazetari Altin Sulçe, e hapi fjalën e tij në studion e Ora Sport me dy lajme ekskluzive. Talenti 18 vjeçar shqiptar q
Lokomotiva kërkon ulje për Joao Marion, Interi shqyrton mundësi të tjera I huazuar në verë te rusët e Lokomotivës së Moskës, fantazisti portugez Joao Mario po bën mjaft mirë, por duket se ko mu
Luanën apo Marinën? E ëma e motrave Vjollca bën publike ankesat për të bijat (VIDEO) Ditën e djeshme mami i Marinës dhe Luanës, znj.Maria ka festuar ditëlindjen. Të bijat e surprizuan që në mesnatë me tort
PSG-ja e gatshme të shesë Neymarin për të mbajtur Mbappen PSG-ja është e gatshme të shesë çdo lojtar përfshirë edhe Neymarin për të mbajtur në skuadër Kylian Mbappen. Kampionë
10 marifete që duhen të dini për ta quajtur veten shofer (FOTO LAJM) Ndoshta një nga butonat më të harruar në pultin e makinës së kujtdo, butoni i riciklimit, në të vërtetë e ka një përdori