999 rezultate për

marcos

Një gol i mjafton Chelsea për të siguruar fitoren ndaj Newcastle (VIDEO) Chelsea ka arritur të marrë një fitore mjaft të rëndësishme përballë Newcastle. Pjesa e parë përfundoi në barazimin p
ZYRTARE: Ylli i Realit i bashkohet Atletico Madridit Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë rënë dakord për transferimin e Marcos Lorente në Wanda Metropolitano. Atltico nj
Formacionet zyrtare: Real Madrid - CSKA Mosk Real Madridi dhe CSKA Moska do të luajnë ndeshjen e xhiros së fundit në kuadër të Grupit G në Champions League. Mbret
Bilbao shokon Barcelonën (VIDEO) Athletic Bilbao ka befasuar Barcelonën në "Camp Nou". Baskët kanë kaluar në epërsi ndaj katalanasve në minutën e 41'
"Heroi" i Argjentinës rikonfirmon Messin si "trajner" Marcos Rojo, u kthye në një hero në argjentinë pas golit që i shënoi Nigerisë në minutën e 86'. Ky gol ishte shumë je
Pas festës vjen lajmi i hidhur për Icardin Menjëherë pas fitores së bujshme të Interit që i dha një vend në Champions League ka ardhur edhe një lajm jo i mirë për
Zyrtare: Marcos Alonso dënohet rëndë nga Federata Angleze Marcos Alonso është dënuar me tre ndeshje mos lojë nga FA pas ndërhyrjes brutale në Shane Long, të ndeshjes mes Southamp
Mogli modern, ky burrë u rrit nga ujqërit dhe tani kërkon të rikthehet në pyll (FOTO LAJM) Marcos Rodríguez Pantoja u braktis nga prindërit në pyll kur ishte 7 vjeç. Ai ushqye dhe mbrojt nga ujqërit për gati 12
Tre breza radhazi të ftuar në Kombëtaren spanjolle, gjyshi, babai dhe tani Marcos Alonso Marcos Alonso vazhdon “traditën” e njohur të të thitrrurit braz pas brezit në tre gjenerata. Marcos Alonso Imaz ‘Marq
Marcos Alonso bën histori me statistikat kundër Newcastle United Chelsea fitoi 3-0 kundër Newcastle United dhe kështu u kualifikua në rundin e pestë të kësaj gare. Në këtë takim Marc
Chelsea mposht pastër Brightonin dhe është shumë afër United (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të pastër me shifrat 2-0 ndaj Brightonit në "Stamford Bridge". Golat për Blutë e Londrës
Blutë e Londrës shënojnë edhe golin e dytë ndaj Brighton (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Brightonit në "Stamford Bridge" Është mbrojtësi, Marcos Alonso ai që ka dy
E TMERRSHME / Shikoni se çfarë dëmtimi ka marrë Marcos Rojo në derbin me Cityn (FOTO LAJM) Marcos Rojo kishte pësuar një lëndim të rëndë në derbi ndaj Manchester Cityt këtë fundjavë Mbrojtësi Argjentinas, Mar
Chelsea mposht Tottenhamin (VIDEO) Chelsea ka arritur fitoren e parë në Premierligë për sezonin 2017/18, pasi e mposhti 2:1 Tottenhamin në “Wembley”. Në
United përgatit 4 largime në merkaton e verës Skuadra e Manchesterit po kalon një sezon për t'u harruar teksa pritet të bëjë shumë ndryshime. Sipas “The Sun”, skuadr
Krosimi i gabuar përfundon në një supergol (VIDEO) Emilio Renteria nuk arrinte t’iu besonte syve. Qëllimi i tij, ndoshta, ishte që t’ia pasonte topin shokut të skuadrës.
Marcos Rojo, skandal me "pullë të kuqe" (FOTO LAJM) Mbrojtësi argjentinas i Manchester United, Marcos Rojo, ka përfunduar mes telasheve tepër të rënda, nga ato që ai do të
Yjet e United ndajnë dhurata në spitalin e fëmijëve (FOTO LAJM) Yjet e Manchester United, përfshirë Robin Van Persie, Angel Di Maria dhe Juan Mata vizituan "Royal Manchester Children's
Eugenia Lusardo, bukuroshja më e fundit e United (FOTO LAJM) Eugenia Lusardo, bashkëshortja e Marcos Rojo, është bukuroshja e fundit që i bashkohet skuadrës së Manchester United. Mb
Rossi në Brazil, driblime dhe pasime me Cafu (FOTO LAJM) Valentino Rossi dhe Marcos Cafu së bashku, fillimisht mbi motorrë dhe më pas në fushën e futbollit. Piloti i Yamahas ka