999 rezultate për

marco

Njeriu i ndeshjes ndaj Celtas, Asensio: Rikthimi nga dëmtimi i vështirë Sulmuesi i Real Madrid, Marco Asensio, ka folur për lëndimin e tij, ku tha se nuk ishte e lehtë të rikthehej dhe se njer
E kryer nga Spanja, Marcos Alonso rikthehet në Madrid Marcos Alonso duket se ka vendosur të rikthehet Madrid teksa mediat iberike raportojnë se ka arritur marrëveshjen me Atl
Reus bën heroin, Dortmund mposht minimalisht Hoffenheimin (VIDEO) Marco Reus i ka siguruar tri pikë Borussia Dortmundit. Dortmund kanë shënuar fitore minimale në udhëtim kundër skuadr
Ngjarje makabre në Itali: I riu vret shokun dhe të dashurën se i pa të lumtur Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Itali ku një 21-vjeçari, Antonio De Marco, nga Casarano, ka vrarë dy të rinj, të dash
Man.United përmbys rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas barazimit që arritën ta gjenin shpejt, Man.United ka arritur të shënojë edhe golin e dytë në pjesën e dytë. Është
Lojtari më i pafat, Reus jasht fushave për një periudhë të pacaktuar Lajm i keq për Borussia Dortmund për një nga lojtarët më të rëndësishëm të klubit. Marco Reus i cili nuk ka qenë në fush
Lojtari i Atalantës preket nga Koronavirusi (FOTO LAJM) Portieri i Atalantës Marco Sportiello, ka dalë pozitiv në koronavirusi teksa lajmi është bërë nga faqja zyrtare e Atalan
Caktohet gjyqtari më i mirë i Serisë A për derbin Juve-Inter Serie A do të rikthehet këtë fundjavë por të gjitha sfidat do të luhen me dyer të mbyllura. Derbi i Italisë do të zhv
Mungesa në mesfushë, United "piketon" yllin e Atleticos "Djajtë e Kuq" ia kanë vënë syrin mesfushorit defenziv, Marcos Llorente, i cili është i pakënaqur në Atletico Madrid
Chelsea në pritje të ofertës më të mirë për Alonson Ditët e Marcos Alonso në Chelsea duket se janë të numëruara Siç raporton The Telegraph, Chelsea janë të hapur për të
ZYRTARE: Everton shkarkon trajnerin Marco Silva, kush do të jetë pasuesi i tij Everton dhe Marco Sila kanë ndarë rrugët.Vala e shkarkimeve e ka kapur edhe trajnerin e Everton, Marco Silva, i cili kët
Kriza e Dinamos, reagojne 18 herë kampionët e Shqipërisë Dinamo prej vitesh nuk po arrin të ngrejë kokë për tu pozicionuar aty ku i takon, e për këtë shkak pak kohë më parë klub
Vodhi 6 bluza me vlerë 1200 euro? Gjykata jep vendimin për këngëtarin e famshëm (FOTO LAJM) Këngëtari Marco Carta është lënë i lirë pas akuzave për vjedhjen e 6 bluzave me vlerë 1.200 euro më 31 maj në Milano.
Një gol i mjafton Chelsea për të siguruar fitoren ndaj Newcastle (VIDEO) Chelsea ka arritur të marrë një fitore mjaft të rëndësishme përballë Newcastle. Pjesa e parë përfundoi në barazimin p
Skuadra e Seria-C mposht Interit Interi i Antonio Contes ka pësuar humbjen e tretë radhazi edhe pse këtë herë nuk bëhet fjalë për një ndeshje zyrtare por
ZYRTARE: Milani shkarkon trajnerin Marco Giampaolo Milani ka shkarkuar nga posti i trajnerit, italianin Marco Giampaolo. Përmes faqes zyrtare, skuadra nga Serie A ka fa
Dëmtim i rëndë për Marco Asension, lojtari humb sezonin Mbrëmja e djeshme nuk ka qenë pozitive për Asension. Sulmuesi i Real Madrid është dëmtuar në ndeshjen miqësore që Reali
ZYRTARE: Ylli i Realit i bashkohet Atletico Madridit Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë rënë dakord për transferimin e Marcos Lorente në Wanda Metropolitano. Atltico nj
Kjo është bukuroshja që ndau nga gruaja yllin e PSG-së (FOTO LAJM) Marco Verrati duket se i ka dhënë fund martesës me partneren e tij të hershme, Laura Zazzara, me të cilën ka dy djem, To
Zhbllokohet sfida, Reus realizon ndaj Shtuttgart (VIDEO) Borussia e Dortmundit po vuan jo pak për të arritur tek fitorja ndaj Shtuttgartit teksa duhet të vinte minuta e 62 për t