marco

Dëmtim i rëndë për Marco Asension, lojtari humb sezonin Mbrëmja e djeshme nuk ka qenë pozitive për Asension. Sulmuesi i Real Madrid është dëmtuar në ndeshjen miqësore që Reali
ZYRTARE: Ylli i Realit i bashkohet Atletico Madridit Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë rënë dakord për transferimin e Marcos Lorente në Wanda Metropolitano. Atltico nj
Kjo është bukuroshja që ndau nga gruaja yllin e PSG-së (FOTO LAJM) Marco Verrati duket se i ka dhënë fund martesës me partneren e tij të hershme, Laura Zazzara, me të cilën ka dy djem, To
Zhbllokohet sfida, Reus realizon ndaj Shtuttgart (VIDEO) Borussia e Dortmundit po vuan jo pak për të arritur tek fitorja ndaj Shtuttgartit teksa duhet të vinte minuta e 62 për t
PSG afër blindimit të Marco Verrattit Marco Verratti është një nga ata lojtarë që gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen me talentin e tij dhe me ato që jep kur lu
Tërmet të PSG-ja, dëmtohet sërish ylli i mesfushës Nuk ka qetësi tek PSG-jë. Në prag të ndeshjes ndaj Manchester United në Ligën e Kampioneve është dëmtuar sërish Marco Ve
Tuchel ka një kërkesë interesante për drejtuesit e PSG Përkundër shpenzimeve marramendëse të Paris Saint Germain viteve të fundit, trajneri Thomas Tuchel ka ende një kërkesë p
Nuk kanë fund telashet për Solarin, Reali me 7 mungesa ndaj Betisit Real Madrid po kalon një krizë të thellë pas largimit të Cristiano Ronaldos teksa vuan mungesën e rezultateve pozitive.
Marco Fassone padit Milanin për shkarkimin nga detyra Ish adiminstratori i skuadrës së Milanit, Marco Fassone, ka vendosur të hedhë në gjyq skuadrwn e Milanit për shkak të sh
Formacionet zyrtare: Real Madrid - CSKA Mosk Real Madridi dhe CSKA Moska do të luajnë ndeshjen e xhiros së fundit në kuadër të Grupit G në Champions League. Mbret
Marco Reus i jep avanatazhin Dortmundit (VIDEO) Marco Reus i kaloi vendasit në epërsi 1-0 duke realizuar nga penalltia në minutën e 39-të. /albeu.com/
Spektakël dhe lumë golash, Bortmund fiton me përmbysje kundër Bayernit (VIDEO) Borussia Dortmund ka fituar një ndeshje të çmendur kundër Bayern Munich me rezultatin 3-2 në "Signal Iduna Park". Pj
Bilbao shokon Barcelonën (VIDEO) Athletic Bilbao ka befasuar Barcelonën në "Camp Nou". Baskët kanë kaluar në epërsi ndaj katalanasve në minutën e 41'
Reali në avantazh ndaj Espanyolit (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Espanyol në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është Marco Asensio në minu
Festoi si i "çmendur" golin kundër Interit, Dimarco kërkon falje Interi u mund brenda në San Siro ditën e djeshme një humbje kjo që ka ngjallur shumë reagime negative. Megjithatë ng
Turpëroi Interin në "San Siro" por Dimarco është i "shtëpisë" Lojtari i Parmas, Frederico Dimarco ka "turpëruar" Interin, ditën e djeshme brenda në "San Siro" Por Dimarco ka një h
Dimarco trondit Interin me një super gol nga distanca (VIDEO) Interi edhe pse po luan në San Siro, është në disavantazh ndaj Parmës. Këta të fundit kanë shënuar golin e avantazhi
Messi tek Interi? Ja çfarë thotë "sponsori" Pas transferimit të Ronaldos te skuadra e Juventus në mediat italiane po spekulohet se rivaliteti i Ronaldos dhe Messit
"Heroi" i Argjentinës rikonfirmon Messin si "trajner" Marcos Rojo, u kthye në një hero në argjentinë pas golit që i shënoi Nigerisë në minutën e 86'. Ky gol ishte shumë je
Boateng i kërkon llogari trajnerit Low për Marco Reus (FOTO LAJM) Jerome Boateng gjendej në fushë për Gjermaninë, por i vëllai e ka ndjekur me vëmendje ndeshjen e kampionëve të botës nda