999 rezultate për

marchisio

Marchisio kritikon Juventusin: Pagoi më shumë sesa duhet për Chiesan Claudio Marchisio ka kritikuar paraqitjet e Federico Chiesa. Chiesa kaloi te Juventus duke bërë bujë të madhe, por Cl
Marchisio zbulon refuzimet që i bëri Real Madridit dhe Interit në të kaluarën Claudio Marchisio zbulon se ai refuzoi një ofertë të Real Madridit në të kaluarën, ndërsa më vonë refuzoi edhe Interin.
Marchisio zbulon historinë unike: Conte donte të gjunjëzonte, por Vidal është bërë prej hekuri Claudio Marchisio është personi që Arturo Vidalin e njeh shumë mirë. Ata ndnë vite të rëndësishme bashkë, me fanellën e
"Juventusi nuk dëshiron titull në tavolinë", Marchisio: Ja pse ia tërhoqa veshin Pogbas Klaudio Markizio është rikthyer të flasë për ish-skuadrën e tij me të cilën shpenzoi mbi 10 vite si futbollist profesion
Marchisio nuk mban sekrete: Do të doja të drejtoja Juventusin Ish mesfushori i kombëtares së Italisë dhe Juventusit nuk e ka fshehur dëshirën që një ditë të drejtojë "Zonjën e Vjetër
Rrëfehet Marchisio: Keqardhje që nuk luajta me Ronaldon luajta me Ronaldon E Enjte 13 Shkurt 2020 16:39| Rrëfehet Marchisio: Keqardhje që nuk luajta me Ronaldon Pas 25 vite
Marchisio pasi e grabitën: Kurrë nuk më kishin parë sytë një 'rovole' të vërtetë Ish-ylli i Juventusit, Claudio Marchisio, ka zbuluar se çfarë i shkoi në mendje kur një grup i armatosur i njerëzve hynë
U grabit nën kërcënimin e armës, reagon Marchisio Ish-mesfushori i Juventusit, Claudio Marchisio, ka reaguar ndaj hajnave, të cilët e plaçkiten nën kërcënimin e armës, du
Me maska dhe armë, si i detyruan grabitësit Marchision dhe gruan e tij të hapin kasafortën me para (VIDEO) Mbrëmjen e së hënës në Vinovo, në zonën e Torinos, vila e Claudio Marchisio, ish-futbollistit të Juventusit është vjedhu
Marchisio i dha fund karrierës, Pogba i bën surprizën (VIDEO) Marchisio njoftoi pensionimin e tij, Pogba ia publikon një video qesharake. Dita e lamtumirës, ​​dita e p
Marchisio i dha fund futbollit: Këto janë pengjet e karrierës sime (VIDEO) Claudio Marchisio i thotë lamtumirë futbollit të luajtur. Në moshën 33-vjeçare ish-mesfushori i Juventusit ka zyrtarizua
Claudio Marchisio tërhiqet nga futbolli Claudio Marchisio i ka dhënë fund futbollit. Pas më shumë se 20 vitesh me fanellën bardhezi, edhe tek sektori i të rinjv
Marchisio firmos me gjigandët francezë Claudio Marchisio do të vijojë karrierën në Francë. Ish-lojtari i Juventusit dhe Zenitit, do të nënshkruajë për Monacon.
Marchisio dhe Roberta relaksohen në Ibiza (FOTO LAJM) Claudio Marchisio ka fluturuar drejt Spanjës, për të kaluar pushimet në Ibiza, me bashkëshorten e tij, Roberta Sinopoli.
Marchisio i pafat, mbyll sezonin me Zenitin Sezoni i parë i Marchisio te Zenit mbaron me një dëmtimqë e detyroi mesfushorin t'i nënshtrohet një operacioni. Is
Marchisio: Kur një ëndërr është shkatërruar, ju duhet të keni forcën për të rindërtuar atë (FOTO LAJM) Ish-mesfushori i Juventusit mbështet ish-klubin e tij pas humbjes kundër Ajaxit. Claudio Marchisio i ka dhënë zemër J
Marchisio: I qëndrova besnik Juves, e kam refuzuar dy herë Milanin Claudio Marchisio ka dhënë një intervistë për “La Gazzetta dello Sport”. Duke u përshëndetur me Juventusin verën e kalua
Rikthehet te Juventusi, Marchisio nuk përbmban dot lotët (VIDEO) Klaudio Markizio u largua nga Juventusi këtë verë, pas një jete me fanellën bardhezi mbi shpinë. Ai tashmë luan në kampi
Marchisio: Ronaldo ka ndryshuar stilin e lojës te Juventusi Claudio Marchisio beson se Cristiano Ronaldo ka ndryshuar stilin e tij të lojës që nga bashkimi me Juventusin në merkato
Marchisio i zhënjyer nga Juve: Ndihem keq që më trajtuan ashtu Claudio Marchisio, pas 24 vitesh i ka dhënë lamtumirën klubit të Juventus. Megjtihatë ai nuk është tërhequr nga futb