999 rezultate për

marcelo

Marcelo bën rolin e drejtorit sportiv për transferimin e Neymarit Mbrojtësi brazilian, Marcelo është duke punuar si ndërmjetës për të ndihmuar negociatat me yllin e PSG-së, Neymar për tu
Marcelo informon Realin se 25-vjeçari nuk është i lumtur në Francë Neymar është në qendër të vëmendjes pas raportimeve se mund të përfundojë në “Santiago Bernabeu” te rivali më i madh i B
Ylli i ardhshëm i Realit: Marcelo më motivon, gjithmonë më çon mesazhe përguese I riu i Flamengos, Vinicius Junior, ka thënë se merr mesazhe nga sulmuesi i Real Madridit, Marcelo. 17-vjeçari ka zhv
Marcelo akuzohet për evazion fiskal Prokuroria e Madridit ka ngritur aktakuzë për mbrojtësin e Real Madridit, Marcelo Real Madrid është dridhur para ndes
Marcelo përfundon në gjyq për evazion fiskal Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo po hetohet për mospagim të taksave. Sipas gazetës El Mundo, Agjencia Spanjolle e T
Danilo shpjegon vendimin për tu larguar nga Real Madrid Danilo, ish lojtari i Real Madridit që tani po luan në skuadrën e Man Cityt ka dhënë një intervistë për mediat angelze k
Zidane pas dëmtimeve të Marcelos dhe Theos, e ka një lojtar që luan ku ti thuash Dëmtimet e shpeshta në skuadrën e Real Madridit janë duke sjellur vështirësi për trajnerin Zinedine Zidane I fundit q
Shtohen telashet për Realin, Marcelo mungon 1 muaj Asgjë nuk shkon mirë tek Reali i Madridit. Takimi ndaj Betis është thyer në një mallkim të vërtetë për Los Blancos, krah
Real Madrid - Real Betis, formacionet e mundshme Real Madridi sonte nga ora 22:00 do të luajë ndeshjen e javës së 5-të në La Liga ndaj Real Betisit në Bernabeu. Klubi
Tek madrilenët nuk mungojnë vetëm Ronaldo dhe Marcelo, por plot 5 lojtarë Zinedine Zidane ka publikuar listën e të ftuarve për ndeshjen e sontme ndaj Real Sociedadit në Anoeta me fillim nga ora
Marcelo tenton t’i tenton ti kalojë topin mes këmbëve Modric, por a ia doli mbanë? (VIDEO) Loja me një të prekur në seancat stërvitore është gjithmonë pjesa më interesante për lojtarët. Por jo vetëm për lojtarët
Marcelo: Ja lojtarët më të mirë që kam luajtur me ta Mbrojtësi brazilian i Real Madridit, Marcelo ka luajtur me një mori lojtarësh të klasit botëror gjatë gjithë kohës së ti
Pas Marcelos dhe Isco rinovon me Realin, klauzola 3-fishin e Neymarit Real Madridi rinovimit të kontratës me mbrojtësin e majtë brazilian, Marcelo, i cili nënshkroi deri në vitin 2022,ka rin
Marcelo nuk largohet nga Reali Mbrojtësi i krahut të majtë, Marcelo, ka vazhduar kontratën e tij me Real Madridin. Klubi spanjoll njofton se brazili
Marcelo rinovon deri në 2022 Reali i Madridit rinovon kontratën e 29 vjecarit Marcelo Veria da Silva deri në 30 qershor të vitit 2022. Në këtë më
Federata spanjolle nuk ndalet me Ronaldon, pezullon edhe Marcelon me shumë ndeshje Piker e lëna në Bernabeu nuk ishin e vetmja e keqe për Realin e Madridit ndaj Levantes. Por kartoni i kuq i Marcelo
Rekord i keq i Real Madridit për kartona të kuq në këtë fillim sezoni Klubi Madrilenka pranuar tashmë 3 kartona të kuq në 5 ndeshjet e para zyrtare në Spanjë, ndërsa të gjithë sezonin e kalu
Marcelo la Realin me 10 lojtarë, zbuloni pse u ndëshkua braziliani (VIDEO) Reali i Madridit dështoi për të dytën herë rradhazi që të merrte tre pikët brenda në Bernabeo. Pas Valencias me një 2
Marcelo i lumtur: S'mund të besojë çfarë karriere të suksesshme kam Marcelo në një intervistë ka pranuar se ende nuk mund të besojë se sa e suksesshme ka qenë karriera e tij për klubin e R
Marcelo: 16 vjeç nuk e dija çfarë është Champions Liga Sot pas 3 Champiosave të fituar Marcelo, e ka pranuar se më parë nuk e ka ditur se çfarë është ky kompeticion. Lojtari q