999 rezultate për

marcel

Zidane: Kritikat për Marcelon, zhgënjyese Braziliani u kritikua ashpër për paraqitjen e tij kundër Real Sociedad. Zinedine Zidane ka pranuar se “thikat mprehën
Marcelo uron për ditëlindje CR7, komenti epik i brazilianit (FOTO LAJM) Marcelo ka uruar për 35-vjetorin e lindjes CR7. Marcelo bën shaka duke e konsideruar portugezin se është "23 vjeç" p
Marcelo shkruan historinë me Realin, luajtin ndeshjen e 500 me Zaragozën Nuk ishte paraqitja më e mirë e tij në fanellën e Real Madridit, por Marcelo luajti ndeshjen e tij të 500-të për Los Bla
TURP/ Tifozët e Realit vërshëllyen Marcelon, lojtarin që jep "shpirtin" për fanellën Real Madrid dje arriti fitore të mundimshme ndaj Sevillas me rezultat të ngushtë 2:1. Dy golat e Casemiros ishin vend
Real Madrid shkon në El Clasico pa 4 lojtarë kryesorë Tashmë është pothuajse e konfirmuar, Reali do të zbresë në ‘Camp Nou’ pa dyshen fantastike, Marcelo e Hazard derisa do t
"El Classico" po afron, Reali pa dy superlojtarë Për shkak të trazirave në Kataluni, ndeshja e El Clasicos, e paraparë të zhvillohet muajin e kaluar u shty për 18 dhjeto
Marcelo: Nuk do të harroj kurrë çfarë tha Ronaldo para finales me Liverpoolin Marcelo ka zhvilluar një intervistë për "TPT Global". Në mesin e shumë tema të prekura ishte edhe ajo për finalen e C
Skandali në FIFA: Ramos dhe Marcelo në formacionin më të mirë të vitit, Robertson e Arnold mbetën jashtë Marcelo dhe Sergio Ramos u futen në formacionin "FIFPro World XI", ndërsa dyshja e Liverpoolit, Andy Robertson dhe Trent
Infermieria e Realit është "full", probleme dhe për Marcelon Infermieria e Madridit vazhdon të ketë punë. I fundit që është dëmtuar në shtëpinë e Los Blancos është mbrojtësi i ma
Marcelo drejt Premierligës Arsenal po konkurron për yllin e Real Madridit Marcelon. E përditshmja spanjolle Sport thotë se Gunners janë pretendent
Macelo e pëson keq në Brazil, i heqin patentën Marcelo e pëson keq në Rio De Janiero, ku ndodhet jo për Copa America (u la jashtë nga Tite), por për të kaluar pushimet
Trajneri i Valencias: Çelësi është ti mbyllim hapësirat Messit Nuk është fshehtësi se çdo trajner që përballet me Lionel Messin e kalon shumicën e kohës së përgatitjeve duke i planifi
Marcelo Bielsa pranë rikthimit në Serinë A Roma është në kërkim të një trajneri pas shkarkimit të Eusebio Di Francesco dhe dështimit të Claudio Ranieri, i cili ka
Marcelo kërkon të luajë me Ronaldon Edhe vitin e kaluar u përfol se braziliani mund të kalojë në Juventus dhe nuk është fshehtësi se kampioni italian do të
Marcelo ribashkohet me Ronaldon nga sezonin e ardhshëm? Kalimi i mbrojtësit të majtë të Realit, Marcelo te Juventusi nisi të aludohej menjëherë pas kalimit të shokut të tijë më
Marcelo Lippi merr dretimin e Kombëtares së njohur Marcelo Lippi do ta zëvendësojë tek Kombëtarja e Kinës bashkëkombësin e tij Fabio Cannavaro. Mediat kineze shkruajnë
Marcelo: Ky sezon na dëmtoi, duhen të shohim përpara Pas fitores 3-0 ndaj Athletic Bilbao, vendosur nga tripleta e Benzema, ishte braziliani Marcelo ai që pohoi se Real Madr
Alex Sandro te PSG, Marcelo rrugës për te Juventusi Paris Saint-Germaini është duke i prirë garës për ta blerë Alex Sandron për 50 milionë euro, shitja e të cilit do t’i ha
Zidane: Marcelo është ky që është, më pëlqen si luan Me gjithë paraqitjet e tij të dobëta këtë sezon, mbrojtësi brazilian Marcelo e ka mbështetjen e plotë të trajnerit Zined
Rikthimi i Zidane, Marcelo bën prapaktheu Marcelo dëshiron të qëndrojë te Real Madrid. Sipas "AS", Braziliani i cili ishte pranë Juventusit ka ndryshuar mendje te