999 rezultate për

marca

Marca: Dimri më i keq në karrierë të Messit, shumë ndeshje pa gol Lionel Messi tani ka kaluar katër ndeshje të ligës pa gol. Që nga shënimi kundër Granadas në ndeshjen e parë me trajneri
10 lojtarët më të mirë të vitit 2019 nga MARCA, Messi i pari Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë i vitit 2019 nga gazeta prestigjioze spanjolle, MARCA, duke i grumbulluar
Rrezikohet 'El Clasico', ky është vendimi i fundit për një nga ndeshjet më të rëndësishme të futbollit Tensionet në Kataluni, pas dënimit të nëntë politikanëve vendas pas referendumit të pavarësisë po rrezikojnë njërën ndër
Analiza e "Marca": Ronaldo mes favoritëve kryesorë për "Topin e Artë" Cristiano Ronaldo drejt triumfit për për "Topin e Artë" të gjashtë në karrierë. Kjo është profecia e të prestigjioze
Icardi tek Reali vetëm për 40 milion euro? Situata e Mauro Icardit nuk është aspak e qetë. Argjentinasit iu hoq shirit i kapitenit dy javë më parë dhe ai tashmë nu
Zhgënjehet Interi, Rakitic i thotë jo Ivan Rakitiç nuk dëshiron Interin. Në javët e fundit është përfolur për largimin e kroatit nga Barcelona duke pasur par
MARCA: Armando Sadiku nuk do të largohet nga Levante Armando Sadiku u bë ëndrra e madhe e merkatos së janarit për Luganon. Rikthimi nga periudha e dëmtimit dhe mundësitë min
Marca: Xherdan Shaqiri një nga dështimet e kampionatit gjerman në merkaton e janarit Gazeta spanjolle Marca me seli në Madrid, ka zbuluar deshtimet e merkatos së janarit në kampionatin gjerman të futbollit
Diego Costa i vë "zjarrin" derbit madrilen Vetëm një ditë na ndan nga derbi i madh i Madridit ku do të përballen Atletico Madrid dhe Real Madrid. Për ti "vënë
Prandaj "bojkotoi" Ronaldo? Marca zbulon fituesin e çmimit "The best" Sot, në orën 20:00, në Londër do të zhvillohet ceremonia e FIFA-s ku do të jepet çmimi “The Best” për futbollistin më të
MARCA: Ousmane Dembele mund të largohet nga Barcelona Sipas se përditshmes spanjolle, Marca, drejtuesit e Barcelonës janë të ndarë me atë se çfarë duhet bërë me Ousmane Dembe
Lojtari i Real Madrid këmbëngul të largohet Sipas "Marca" mesfushori i Real Madrid, Mateo Kovacic po vazhdon të këmbëngul që të largohet nga ky klub dhe ktë fjë mës
Real Madrid drejt "shkatërrimit", largohet një tjetër lojtar Skuadra e Real Madrid duket se po shkatërrohet pak nga pak. Në fillim ishte largimi i Ronaldos, ndërsa më pas Benzema
"Marca" publikon fanellën e re të Ronaldos tek Juventus Duket se transferimi i Ronaldos te klubi torinez, Juventus nuk është vetëm një thashethem merkatoje. Tahshë është bër
Marca i thur elozhe Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit Festa e golave nga Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, ka bërë që mediat botërore të rikthehen në historinë e tyre, duke p
Marca zbulon favoritin kryesor për të marrë drejtimin e Real Madridit Antonio Conte është favorit për tu emëruar trajneri i ri i Real Madridit për sezonin e ardhshëm 2018/19. Lajmi është
Marca: Alisson kërkon të të transferohet tek Real Madrid Nëse Alisson Becker largohet nga Roma, e përditshmja spanjolle "Marca" pretendon se ai do të trasnferohet tek ndonjëra p
Ronaldo largimin e tij, jua tha edhe shokëve të klubit Media sportive gjithnjë e më shumë po ngrejnë dyshime mbi fatin e Ronaldos tek Real Madrid. Së fundmi gazeta "Marca"
Zyrtare: Roma nënshkruan me Marcano Roma ka lajmëruar zyrtarisht se ka nënshkruar me mbrojtësin e Portos, Ivan Marcano si transfer i lirë. “AS Roma ka kë
Reali me dhimbje koke, Isco humb ndeshjet deçizive të sezonit Reali i Madridit do të vuajë mallkimin që e ka zënë Bayernin. Edhe madrilenët do të vuajnë pasojat e dëmtimeve në ndeshj