999 rezultate për

marc

Një gol i mjafton Chelsea për të siguruar fitoren ndaj Newcastle (VIDEO) Chelsea ka arritur të marrë një fitore mjaft të rëndësishme përballë Newcastle. Pjesa e parë përfundoi në barazimin p
Rrezikohet 'El Clasico', ky është vendimi i fundit për një nga ndeshjet më të rëndësishme të futbollit Tensionet në Kataluni, pas dënimit të nëntë politikanëve vendas pas referendumit të pavarësisë po rrezikojnë njërën ndër
Suedia befason Spanjën (VIDEO) Suedia ka kaluar në epërsi kundër Spanjës, në një ndeshje kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020, që po zhvillohet m
Skuadra e Seria-C mposht Interit Interi i Antonio Contes ka pësuar humbjen e tretë radhazi edhe pse këtë herë nuk bëhet fjalë për një ndeshje zyrtare por
ZYRTARE: Milani shkarkon trajnerin Marco Giampaolo Milani ka shkarkuar nga posti i trajnerit, italianin Marco Giampaolo. Përmes faqes zyrtare, skuadra nga Serie A ka fa
MOTO GP/ Marc Marquez shpallet kampion bote (VIDEO) Spanjolli i Honda-s, Marc Marquez është kampion i botës në Moto Gp për vitin 2019. Maquez e siguroi titullin botërorë ma
Dalin pamjet e frikshme, si u rrëzua Marc Marquez në provat e MotoGP (VIDEO) Kryesuesi i kampionatit MotoGp, Marc Marquez, është dërguar në spital pas një rrëzimi brutal në provat e para të Grand P
Marchisio i dha fund karrierës, Pogba i bën surprizën (VIDEO) Marchisio njoftoi pensionimin e tij, Pogba ia publikon një video qesharake. Dita e lamtumirës, ​​dita e p
Marchisio i dha fund futbollit: Këto janë pengjet e karrierës sime (VIDEO) Claudio Marchisio i thotë lamtumirë futbollit të luajtur. Në moshën 33-vjeçare ish-mesfushori i Juventusit ka zyrtarizua
Claudio Marchisio tërhiqet nga futbolli Claudio Marchisio i ka dhënë fund futbollit. Pas më shumë se 20 vitesh me fanellën bardhezi, edhe tek sektori i të rinjv
Skandali në FIFA: Ramos dhe Marcelo në formacionin më të mirë të vitit, Robertson e Arnold mbetën jashtë Marcelo dhe Sergio Ramos u futen në formacionin "FIFPro World XI", ndërsa dyshja e Liverpoolit, Andy Robertson dhe Trent
E rrallë, si praktikojnë murgeshat arte marciale (VIDEO) Jigme Yanching Kamu ka një dëshirë të guximshme për famë pasi është nismëtarja në Nepal që praktikon arte marciale bashk
Infermieria e Realit është "full", probleme dhe për Marcelon Infermieria e Madridit vazhdon të ketë punë. I fundit që është dëmtuar në shtëpinë e Los Blancos është mbrojtësi i ma
Spanja rikthehet në maja: Shpallet Kampione Bote në basketboll Pas 13 vitesh Spanja fiton sërish kampionatin Botëror të basketbollit për meshkuj, duke festuar titullin e saj të dytë p
Spanja shpallet kampione bote në basketboll (VIDEO) Pas 13 vitesh Spanja fiton sërish kampionatin Botëror të basketbollit për meshkuj duke festuar titullin e saj të dytë Bo
Marchisio firmos me gjigandët francezë Claudio Marchisio do të vijojë karrierën në Francë. Ish-lojtari i Juventusit dhe Zenitit, do të nënshkruajë për Monacon.
Rashford kalon në avantazh United përballë Milanit me një gol mjaft të bukur (VIDEO) Manchester Unitedi ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 kundër Milanit, në ndeshjen e cila po zhvillohet për m
Detajet e atentatit, ish-futbollisti u vra pasi vodhi drogë nga kriminelët serbë Dy javë pas vrasjes, dalin detajet e para të atentatit të ish-futbollistit të Afrikës së Jugut, Marc Batchelor. Në va
Dëmtim i rëndë për Marco Asension, lojtari humb sezonin Mbrëmja e djeshme nuk ka qenë pozitive për Asension. Sulmuesi i Real Madrid është dëmtuar në ndeshjen miqësore që Reali
E frikshme: Peshkaqeni për pak sa nuk i bën gjëmën familjes (VIDEO) Një video e frikshme, e publikuar në rrjete sociale, kapi momentin kur një peshkaqen i madh i bardhë doli nga uji dhe ua