999 rezultate për

marashi

Oriola Marashi na hapi zemrën dhe shprehu fjalët më të ngrohta për personin e shtrenjtë! Modelja Oriola Marashi është tepër aktive në rrjete sociale dhe nuk ngurron të ndajë pa filtra detaje të shumta nga jeta
S'mund të ishte më e lumtur, Oriola Marashi hap sfilatën e markës ndërkombëtare (FOTO LAJM) Me postimet e fundit në ‘Instastory’, modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka treguar se ka hapur sfilatën e ‘Gues
Veshje luksoze, Oriola Marashi i tregon të gjithëve garderobën gjigante (FOTO LAJM) Herë pas here, personazhet e njohur të ekranit shqiptar vendosin që të hapin dyert e gardërobave të tyre, e u tregojnë f
Zbulohet rezultati, Oriola Marashi bën testin e Covid-19 (FOTO LAJM) Oriola Marashi, ka kryer së fundmi tamponin për të mësuar nëse është infektuar apo jo me Covid-19. Nëpërmjet një post
Oriola Marashi vishet me fustan nusërie, Greza bën veprimin e pazakontë (FOTO LAJM) Çifti më i përfolur i momentit duket se janë shumë të dashuruar dhe herë pas herë postojnë foto e video së bashku në rrj
"Të dashuroj", Eros Grezda i shpreh ndjenjat publikisht Oriola Marashit (FOTO LAJM) Futbollisti Eros Grezda, i cili prej kohësh është në një marrëdhënie me modelen Oriola Marashi, i ka shprehur ndjenjat p
Oriola Marashi pozon topless nga Ksamli, por ku është Grezda (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi së fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet duke shijuar panoramën e bukuritë fantastik
Zbulohet arsyeja që krisi marrëdhënien mes Oriola Marashit dhe Eros Grezdës! Vetëm pak ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se modelja seksi Oriola Marashi i kishte dhënë fund lidhjes me futbol
Si asnjëherë, Drini Zeqo i magjepsur nga fotot joshëse të Oriola Marashit (FOTO LAJM) Fotot më të fundit të Oriola Marashit po trazojnë rrjetin. E veshur në bikini të zëza dhe super seksi, modelja ka mar
"U bë deti kos", Oriola Marashi tërbon rrjetin me bikini minimaliste (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi, nuk di të ndalet dhe nuk njeh limite me postimin e fotove provokuese në rrjetet social
Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë fejuar? (FOTO LAJM) Rreth një muaj më parë mediat shkruajtën se Eros Grezda dhe Oriola Marashi kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre pasi fam
Për herë të parë, Oriola Marashi publikon foton intime me Eros Grezdën (FOTO LAJM) Pas konfirmimit të lidhjes së tyre, tashmë modelja Oriola Marshi dhe futbollisti Eros Grezda janë të lirë të shijojnë da
Nuk do t'a njihni! Vajza që shikoni në videoklip është Oriola Marashi para disa vitesh (VIDEO) Oriola Marashi është padyshim një ndër vajzat më simpatike në Shqipëri dhe me një karrierë të lakmueshme në modeling.
Dikush po keqpërdor emrin e saj, Oriola Marashi bën thirrje publike (FOTO LAJM) Modelja Oriola Marashi është një ndër femrat më të ndjekura në Instagram, e cila deri tani numëron 413 mijë ndjekës në l
Oriola Marashi si nuk e keni parë asnjëherë, e ëma i publikon fotot (FOTO LAJM) Facebook-u ka rikthyer në kujtesë disa foto të Oriola Marashit kur ka qenë në universitet. Kjo gjë i ka ndodhur nënës së
Ta harrojnë luksin, çfarë do ndryshojë për Oriola Marashin dhe të gjithë modelet (FOTO LAJM) Modelet si në Shqipëri dhe jashtë saj jemi mësuar ti shohim gjithnjë duke shijuar jetën e luksit dhe duke bërë "karshill
"S'të takon ty kjo", Ermal Mamaqi dhe Oriola Marashi "kunja" publikisht njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Albëri Hadërgjonaj publikoi ditën e djeshme një video të së bijës e cila është pëlqyer dhe komentuar me mijëra herë.
Më në fund, Eros Grezda e quan publikisht Oriola Marashin: E dashura (FOTO LAJM) Në pushime bashkë, në foto "fshehurazi" bashkë edhe në karantinë bashkë. Këto fakte Oriola dhe Eros Grezda i kanë bër
"Të varfër edhe shpirtzinj", Oriola Marashi revoltohet me qytetarët që ankohen për ndihmat (FOTO LAJM) Një foto ku qytetarët ankohen në rrjete sociale për ushqimet e marra nga bashkia si të pamjaftueshme e ka revoltuar mode
Oriola Marashi dhe Eros Grezda sapo publikuan foton e parë "bashkë" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Albeu.com vuri re se Oriola Marshai dhe Eros Grezda janë izoluar në të njëjtën shtëpi. Pas shumë dysh