999 rezultate për

manuel

"Nesër ta kopsisim": Skema e korrupsionit në Gjykatën e Krujës përfshin edhe spitalin Në përgjimet e zbardhura që kanë lidhje me operacionin e SPAK ku ra në pranga Enkeleida Hoxha, zbulohet edhe skema korru
Me forma bombastike, Emanuela Rusta e vetmja që shkëlqeu në derbi (FOTO LAJM) Tirana dhe Partizani u përballën në "Air Albania" në kuadër të javës së 6-të të Kategorisë Superiore. Por në një ndes
Egbo: Jam i pari afrikan që fitoj titull në Evropë Emanuel Egbo lavdëron të gjithë ata që e ndihmuan dhe thotë se askush nuk mund të fshijë historinë e sukseseve të tij te
"E dashuroja", Manuela Arcuri flet për marrëdhënien me Gabriel Garko-n (FOTO LAJM) Aktorja e njohur italiane, Manuela Arcuri ka zgjedhur të tregojë për herë të parë të vërtetën e saj në lidhje me histori
Do të arbitronte ndeshje në Ligën e Kampioneve, infektohet me Covid-19 Emanuela Rusta Gjyqtarja shqiptare Emanuela Ruste është infektuar me koronavirus. Arbitrja elbasanase rezultoi pozitive pas analiza
Gazetari publikon mesazhet me gruan në Al Hol: Jam robëreshë e Allahut! Gazetari Julian Kasapi ka publikuar në emisionin “Opinion” një mesazh të shkëmbyer mes tij dhe Emanuela Dacit e cila ndo
Emanuele Ndoji realizon dopietë (VIDEO) Emanuele Ndoj ka qenë thejsht i papërmbajtshëm mbrëmjen e sotme. Futbollisti shqiptar ka qenë vendimtar në takimin m
Skandali me producentin, Manuela Arcuri flet për herë të parë Aktorja Manuela Arcuri theu heshtjen për të ashtuquajturën AresGate, një çështje që shpërtheu në “Grande Fratello VIP” p
Foto të nxehta me bikini, Emanuela Rusta "tërbon" fansat me format bombastike (FOTO LAJM) Përveçse një gjyqtare e talentuar me stemën e FIFA-s, Emanuela Rusta, shpeshherë përfundon në qendër të vëmendjes së med
Manuel Neuer filmohet duke kënduar këngë nacionaliste kroate (VIDEO) Kapiteni i Bajern Mynihut dhe i kombëtares gjermane në futboll, Manuel Neuer, u filmua duke kënduar një këngë të diskutu
Letër Francës dhe Holandës: 42 eurodeputetë kërkojnë heqjen e vizave për Kosovën Andrey Kovatchev, politikani bullgar, anëtar i Parlamentit Evropian, ka bërë të ditur se ai, bashkë me 41 anëtarë të tje
A i lejon Zoti këto skena dhe a e la Tirana ndeshjen? Ja si përgjigjet Emanuel Egbo Tirana pësoi një humbje të turpshme sot ndaj Bylisit, duke ngjallur shumë dyshime. Trajneri i bardhebluve, Emanuel Egbo,
Të gjithë në kërkim të Theo Hernandez, i vijnë oferta nga shumë skuadra S’ka asnjë si Theo në Serie A sipas agjentit, Manuel Garcia Qullion. Theo Hernandez është duke shkëlqyer në Serie A m
Luhet Bylis-Tirana, ja formacionet zyrtare Pas shumë polemikave për tu zhvilluar ose jo të ndeshjes mes Bylisit dhe Tiranës, është vendosur së fundmi që ndeshja e
Emanuela Rusta stërvitet në kushte karantine (VIDEO) Emanuela Rusta po i tregon të gjitha vajzave se me pak vullnet dhe kreativitet mund të stërviten në mënyrë cilësore edhe
Baba i një fëmije dhe i shëndetshëm, viktima më e fundit nga COVID-19 është një 34-vjeçar Koronavirusi ka sjellë bilance lufte në Itali, ku nuk po vdesin vetëm të moshuar por edhe të rinj e të shëndetshëm. V
Koha për të shfrenuar imagjinatën, artisti italian zgjedh maskën e pikturuar (FOTO LAJM) Ndërsa koronavirusi vazhdon të përhapet dhe Italia është izoluar, artistët e kozmetikës janë bërë krijues. Shumë inf
Formacionet zyrtare, Tirana-Laçi (VIDEO) Tirana-Laçi është sfida e fundit për ditën e sotme në Superligë. Bardheblutë zbresin në “Air Albania” në orën 17:00 e do
Tirana-Teuta, zbulohet arbitëri i ndeshjes, gjykon dhe Emanuela Rusta (FOTO LAJM) Ditën e sotme në orën 17:00 do të luhet ndeshja mes Tiranës dhe Teutës, e vlefshme për javën e 20-të në Kategorinë Super
Divorcohet Manuel Neuer, mbetet "single" pas tre viteve martesë Në verën e vitit 2017, Manuel Neuer (33) dhe Nina Neuer (26) e kurorëzuan dashurinë e tyre duke u martuar. Ndërsa "Bi