999 rezultate për

manovrat

Aksident i frikshëm në Sarandë, shihni manovrat e rrezikshme të shoferit(VIDEO) Ditwn e sotme ka ndodhur njw aksidentit i frikshwm nw aksin Konispol-Sarandw. Burime pwr albeu.com bwjnw me dije se
Rusia zhvillon manovrat më të mëdha ushtarake që nga Lufta e Ftohtë Rusia po zhvillon manovrat më të mëdha ushtarake që nga Lufta e Ftohtë. Në stërvitjet e tanishme, të njohura me emrin
Fadil Vokrrit si futbollist, manovrat dhe aftësitë e tij (VIDEO) Fadil Vokrri, do të mbetet një legjendë e futbollit kosovarë Dhe sigurisht që është edhe merita e tij që sot Kosova
Uashingtoni dhe Seuli shtyjnë manovrat ushtarake Presidenti amerikan Donald Trump dhe homologu i tij koreanojugor, Moon Jae In ranë dakord që të shtyjnë manovrat ushtara
Rusia nis stërvitjet ushtarake “Zapad 2017” Këto janë ndër manovrat më të mëdha ruse qëkur Moska ka aneksuar gadishullin ukrainas të Krimesë në vitin 2014. Sipas
Manovra të përbashkëta ushtarake Francë-Egjipt në Mesdhe Franca dhe Egjipti filluan sot manovrat e përbashkëta ushtarake në ujërat territoriale egjiptiane, që do të zgjasin disa
Japonezët i bashkohen SHBA-ve në frontin kundër Koresë së Veriut (FOTO LAJM) Aeroplanmbajtësja amerikane që po lundron drejt Gadishullit Korean, po shoqërohet tani nga dy destrojerë japonezë. Nj
Rama: Manovrat e Saliut nuk ndryshojnë fatin e zgjedhjeve Kreu i Partisë Socialiste falenderoi sot baroneshën Ashton për mesazhet e forta që solli dhe elegancën me të cilën i për