999 rezultate për

manolas

Napoli konfirmon dëmtimin e Manolas, Rrahmani gati për të përfituar Skuadra italiane, Napoli, ka konfirmuar lëndimin e Kostas Manolas. Pas rezultimit pozitiv me COVID-19 të Kalidou Koul
Manolas dhe Osimhen pritet të mungojë gjatë Napoli do të jetë pa dyshen Kostas Manolas dhe Victor Osimhen për një kohë të gjatë. Manolas do jetë jashtë fushe për
Napoli konfirmon dëmtimin e Manolas Napoli ka konfirmuar lëndimin e mbrojtësit Kostas Manolas. Manolas u lëndua në fitoren ndaj Udineses, derisa u largua
Messi refuzoi ta takonte pas ndeshjes, Manolas i sqaron të gjitha (VIDEO) Mbrojtësi i Napolit, Kostas Manolas ka përgënjështruar një lajm që qarkullonte në mediat spanjolle se në përfundim të nd
Juve-Napoli, rihapet supersfida, Manolas e Lozano drithërojnë bardhezinjtë (VIDEO) Është rihapur supersfida Juventus-Napoli teksa të kaltrit kanë shënuar dy gola të shpejtë me Manolas dhe Lozano duke ngu
Hare te Napoli, mbrojtësi ia merr këngës (VIDEO) Kostas Manolas prezantohet me këngë te ekipi i ri. Ashtu siç është bërë zakon tashmë, një futbollist duhet të tregojë
ZYRTARE/ Monalos nënshkruan me Napolin Kostas Manolas është lojtar i Napolit. Skuadra e Napolit ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Romën, për transfer
Manolas i thotë "Jo" Napolit Kostas Manolas nuk e ka pranuar kontratën e Napolit, shkruajnë mediat në Itali, pasi që mbrojtësi i Romës po kërkon mini
Napoli mposht Juventusin për Manolas Napoli ka arritur të sigurojë shërbimet e mbrojtësit 28-vjeçar grek Kostas Manolas, që aktualisht luan në Serinë A me Ro
Arsenali gjen pasuesin e Mustafit te Roma Arsenali ka hyrë në garë për qëndërmbrojtësin e Romës Kostas Manolas. Greku përfundoi në listën e dëshirave të cilët
Juventus rikthen Higuain në Serinë A, klubi i madh kërkon argjentinasin Gonzalo Higuain me shumë mundësi pritet të rikthehet në Serina A. Chelsea nuk ka ndërmend të blejë argjentinasin i cili
Juventus ofron 36 milion euro për Manolas Juventusi po punon të përforcohet me një mbrojtës me eksperiencë për sezonin e ardhshëm. Emrat janë të shumta por s
Bayern Munich synon mbrojtësin e Romës Kostas Manolas me shumë mundësi do ti thotë lamtumirë Romës në fund të këtij sezonoi. Mbrojtësi grek, së fundmi e ka
Juventus shigjeton Manolas Një nga repartet që do të preket domosdoshmërisht në verë te Juventusi është mbrojtja. Krahas Chiellinit e Bonuccit,
Fomacionet zyrtare të derbit Lazio – Roma , mungon Manolas Në orën 20:30 pritet të fillojë një nga derbet më të zjarrtë të europës, shkruan Albeu.com Është rikthyer pas disa vi
Manolas largohet nga fusha me barrelë, rrezikon derbin ndaj Lazio Roma fitoi me vështirësi 3-2 në transfertë ndaj Frosinones, por për Eusebio Di Francesko kanë nisur dhimbjet e kokës
Unitedi pas mbrojtësit të Romës Manchester Unitedi është gati t’i paguaj 35 milionë euro për mbrojtësin e Romës, Kostas Manolas. Trajneri i ri i “Djajv
Manolas drejt largimit nga Roma E ardhmja e Manolas te Roma mbetet në dyshim. Qëndrmbrojtsi kërkon trofe dhe me verdhekuqtë ai nuk ka garanci, Shkruan A
Manchester United ofron 31 milion paund për Manolas Hoze Murinjo po gjurmon për të përforcuar mbrojtjen. Sipas ‘’Corriere dello Sport’’ Manchester United, po kërkon të tran
Juve-Bayern, "luftë" për yllin e Romës Skuadra e Juventusit dhe Bayernit kanë një objektiv të përbashkët në merkato. Bëhet fjalë për yllin e skuadrës së Romës,