999 rezultate për

manja

"E gjitha një show", Manjani: E bëjnë si obobo shikoni OFL çfarë bëhet, Shqipëria ka nevojë për vitin 0 Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar paketën e fundit, Anti-KCK dhe operacioni që po zhvillohet në rang
Ish-ministri i Drejtësisë: Ja sa shqiptarë ndodhen në burgjet europiane Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka deklaruar mbrëmjen e sotme se mbi 5000 shqiptarë vuajnë dënimin në brugjet e
Manjake pas lekut, kjo është gruaja që i vodhi bashkëshortit dhe vajzës shumën e majme Kjo është 40 vjeçarja Anja D. e cila ka grabitur burrin e saj. Ajo ka marrë prej tij shumën prej plot 1 milion euro.
Prokuroria kërkon burg për 7 të arrestuar, mes tyre edhe vëllai i ish-shefit të policisë Robert Aga “Arrest me burg” ka kerkuar sot Prokuroria e Tiranës, per shtatë personat e arrestuar gjatë operacionit “Tranzit” mes ty
"Kot thamë që qeveria nuk ka qen", Manjani: I lëshon natën te Teatri! Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani pas debatit që shpërtheu në rrjet ku aktori Laert Vasili pretendonte se ishte dh
"Lutuni për Shqipërinë", Nemanja Matiç i bashkohet dhimbjeve (FOTO LAJM) Tërmeti i sotëm që preku Shqipërinë ka bërë që edhe sporti t’i bashkohet dhimbjes së banorëve të cilë kanë përjetuar kët
Majko, Manja dhe Braçe tregojnë nëse i frikësohen shpërndarjes së Parlamentit nga Meta në orën 14:00 Presidenti Ilir Meta ka njoftuar një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp në orën 14:00, ndërkohë që gjatë paradites
Ylli Manjani për Bashën: Ai është i SOROS-it! Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani shkruan se kur opozita joparlamentare del në protestë, kryedemokrati Lulzim Bash
Do të jetë i lirë në Janar, Interi insiston për Rakitic Në opsion të "Nerazzurri" janë edhe mesfushorët Arturo Vidal e Nemanja Matic Interi po planifikon të përforcohet në a
Habit Ylli Manjani: Fajin për mos hapjen e negociatave e ka Meta! Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, shprehet se politika në tërësi dhe kryeministri Rama në veçanti, kanë bërë çmos
Zbulohet kur do të votohet shkarkimi i Ilir Metës Ndërkohë që Komisioni i Venecias e ka dhënë opinionin e saj zyrtar lidhur me ligjshmërinë e dekretit të Presidentit për
Manjani shpërthen ndaj Bochardt: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador, të të vijë turp! Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar ashpër pas nxjerrjes së gishtit nga ana e ambasadorit të OSBE-së, ndaj banorëve të
Në Shqipëri "grihen" mes tyre, shihni si pozojnë Ulsi Manja dhe këshilltarët e Metës në Venecia (FOTO LAJM) Ditën e sotme Komisioni i Venecias dha opinionin zyrtar dhe përfundimtar mbi dekretin e Presidentit të Republikës, për ç
Inter sërish pazar te Manchester United, Conte kërkon Nemanja Matic Interi nuk ndalet duke gjurmuar lojtarët e Manchester United. Pasi siguruan shërbimet e Romelu Lukakut dhe Alexis Sanche
Manjani sfidon Ramën: Shkarkojeni Metën, a keni këllqe? "Ta shkarkojnë Metën të bien rehat. a kanë këllqe? Ta shkarkojnë" Ish-ministri Ylli Manjani ka sfiduar sonte hapur max
Mustafa Nano: Duhet të jemi më të kujdesshëm me Enverin se po na e nxjerrin pedofil, manjak, perverd dhe gay Këtë verë, libri i Isuf Kalos “Blloku” ka bërë jehonë të madhe. Libri është një dëshmi e njeriut, i cili ka qenë pranë i
Juventusi favorit për Nemanja Matic Juventusi është në pole position për të siguruar shërbimet e Nemanja Matic. Klubi bardhezi qëndron i pari në garën pë
As në Palasë nuk është i qetë: Ylli Manjani me shapka me gisht dhe bluzë "Rama Ik" Edhe pse në të vërtetë jëmi në sezon pushimesh, për politikanët tanë mesa duket ka "vdekur" kjo fjalë. Mazhoranca ccd
Shembja e Teatrit, reagon Manjani: Nuk ka ligj, janë përrallat e Rajmonda Bulkut Ish ministri i drejtësisë Ylli Manjani, ka reaguar sot pas komentit të Kryeministrit i cili u shpreh me disa fjalë të is
"Hahaha, kaq gjë e kupton dhe hardhuca pa bisht", Manjani ironizon keq socialistët Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani së fundmi ka reaguar me anë të një postimi në Facebook, teksa ironizon socialist