999 rezultate për

mane

Blendi Mane shkon si ushtar në emision: Jam gati të luftoj kundër Greqisë(VIDEO) Bledi Mane, ishte i veshur me xhaketë, mbathje e çorape ushtarake gjatë debatit në “Rrethin Katror”, në “E Diell” në Top
Oriola Marashi na hapi zemrën dhe shprehu fjalët më të ngrohta për personin e shtrenjtë! Modelja Oriola Marashi është tepër aktive në rrjete sociale dhe nuk ngurron të ndajë pa filtra detaje të shumta nga jeta
Interi shpërdoron avantazhin, barazojnë gjermanët (VIDEO) Interi shpërdoron avantazhin ndaj B. Monchengladbach. Gjërmanët barazuan shifrat në 1-1 në minutën e 63 me penallti t
Kush s’ua jep dorën grave, s’mund të marrë nënshtetësinë gjermane Dhënia e dorës të tjerëve ka rrënjë të thella dhe përbën bazën e bashkëjetesës në Gjermani, prandaj sipas gjyqtarëve kus
Në luftë me COVID-19, rajoni i Alpeve gjermane futet në izolim total Një zonë e Alpeve në jug të Gjermanisë është futur në izolim total, për të frenuar përhapjen e koronavirusit. Landi B
Mos t'u vijë keq fare! Personat e këtyre 3 shenjave janë më qaramanët e horoskopit Disa persona janë aq të ndjeshëm saqë qajnë edhe për gjërat më të vogla, ndërsa disa të tjerë thjeshtë shtiren për ndjes
Hamilton më i shpejti, në Gjermani barazon rekordin e ikonës gjermane të F1 Lewis Hamilton ka fituar një tjetër garë në kuadër të Formula 1 këtë edicion. Në Grand Prix Eifel të Gjermanisë, Hami
Me kë i ndan problemet në çift Hygerta Sako? Moderatorja do ju surprizojë (FOTO LAJM) “Wake Up” solli një diskutim i cili lindi pas raportit të fundit të “Bright Side” lidhur me 9 tema të cilat nuk duhet t’
Dyshime për avazion fiskal, Federata Gjermane e Futbollit në hetim Prokuroria e Frankfurtit ka urdhëruar mëngjesin e sotëm kontrolle në bazë të një hetimi për evazion fiskal, ku parapraki
Zbulohet amaneti që la Enver Hoxha para se të vdiste: Nusen e djalit (FOTO LAJM) Djali i ish-udhëheqësit komunist Enver Hoxha ka rrëfyer amanetin e fundit që i dha babai i tij 9 ditë para se të vdiste.
Bllokohet transferimi i Depay te Barcelona Pothuajse e pamundur që Depay të transferohet në Barça Pas pak minutash do të mbyllet merkato verore. Memphis Depa
Vetëm dy ditë më parë rezultoi pozitiv me covid-19, kombëtarja e Senegalit fton Mane Senegalit nuk i ka penguar rezultati i testeve të Covid-19 për Sadio Mane. Ylli i Liverpool, Sadio Mane, dy ditë më p
Gjermania i dhuron Kosovës pajisje për mbrojtje nga COVID-19 Ministria Federale Gjermane e Mbrojtjes dorëzoi grupin e parë të pajisjeve mjekësore për të mbështetur Kosovën dhe Malin
Rastet u shtuan ndjeshëm, Merkel thirrje për të ashpëruar masat Një ditë pasi deklaroi me shqetësim se një valë e dytë e pandemisë së koronavirusit mund të shkaktonte edhe 19,000 të in
Miliarderi norvegjez, gati t’i blejë 4.000 apartamente në Berlin, acarohen gjermanët Kompania suedeze "Heimstaden Bostad", me pronarin norvegjez Ivar Tolefsen ka njoftuar se është në bisedimet finale për b
"A do flije me Ramën për një vend pune", përgjigjet Ina e "Përputhen" Gjatë bisedës sot në "E diell", Bledi Mane tha se në rrjete sociale ka lançuar një sondazh, me titull “A do të flije me
Gazetari zbulon detaje për nënën që shkoi në Siri pranë nipit dhe mbesës: Më dogjën për ujë! "Më dogjën për një pikë ujë dhe ka lënë amanet që të mos kryen ritet fetare..." Gazetari Julian Kasapi në studion e "
Punë në Gjermani dhe bashkim familjar? Çfarë po ndodh në ambasadë në Tiranë Pandemia zgjat kohën e pritjes në ambasadat gjermane për bashkim familjar, bëhet e ditur nga një përgjigje e qeverisë gj
Mane barazon Torres me gola, ja sa ka shënuar senegalezi (FOTO LAJM) Me dopjetën e shënuar kundër Chelseat në javën e dytë të kampionatit anglez, ylli i Liverpoolit, Sadio Mane, ka regjistr
Liverpool fiton supersfidën ndaj Chelsea (VIDEO) Liverpool fitoi supersfidën ndaj Chelsea me rezultatin 0-2 falë dopietës së senegalezit Sadio Mane. Me inkuadrimin