999 rezultate për

mandzukic

Allegri lë sërish Dybalan në stol Skuadra e Juventusit do të luajë në këtë fundjavë përballë Genoas ku lajmi kryesorë është lënia jashtë 11-es titullare t
Juventus nuk njeh rival, mposhtin bindshëm Napolin (VIDEO) Juventus ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Napolit me rezultatin 3-1 në "Allianz Stadium". Të parët në ava
Ka gol në ndeshjen Parma - Juventus (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Parmas në "Ennio Tardini". Ai që ka shënuar është Mario Mandzukic në minutën e 2
Mandzukic refuzoi dy gjigantët e Europës gjatë verës Sipas asaj çfarë shkruan "Sport Bild", Mario Mandzukic ka qënë shumë pranë kalimit te skuadra e Borussia Dortmundit këtë
Momenti që nuk u përsërit, CR7 donte të shënonte me dorë (VIDEO) Cristiano Ronaldo bëri dëbutimin e tij ditën e djeshme në shtëpinë e tij të re kundër LAzios, megjithatë nuk ishte paraq
E pabesueshme, Ronaldo mërzitet kur shënon Mandzukic (VIDEO) Ronaldo ka humbur një rast shumë të artë për të shënuar golin e parë më Juventusin, por ai nuk ka arritur që ta dërgojë
Ronaldo kërkon të shënojë gol me dorë, shikoni çfarë bën Strakosha (VIDEO) Juventusi po fiton 2-0 përballë Lazios në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Serie A. Golat janë shënuar fillimi
Sulmuesi i Juves dyfishon rezultatin kundër Lazios (VIDEO) Juventusi ka shënuar golin e dytë dhe të qetësisë përballë Lazios. Këtë herë Strakoshë është mposhtur nga sulmuesi Ma
Mandzukiç largohet papritur nga skuadra Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic, është larguar nga Kombëtarja kroate. Lajmi është konfirmuar nga mediat kroate
Mandzukiç këshillon Modriçin të mos shkojë tek Interi Kroacia pati me të vërtetë një ecuri të mirë këtë verë madje ishin edhe rrugës për tu bërë kampion Botëror. Luka Modr
Gafë amatoreske e Lloris, Mandzukic kthen në lojë Kroacinë (VIDEO) Kroacia ka ngushtuar rezultatin ndaj Francës në "Luzhniki Stadium". Pas një gafe amatoreske të portierit Hugo Lloris
Sulmuesi i Juventusit: Nuk më intereson nëse ka ardhur Ronaldo Juventusi dhe ylli i Kroacisë, Mario Mandzukic ka në fokusin e plotë në finalen e Kupës së Botës. As nënshkrimi i Cri
Perisiç dhe Mandzukiç shënuan gol, por ky lojtar është heroi i vërtetë i Kroacisë (VIDEO) Mbrëmja e djeshme ishte një ndeshje me shumë emocione mes Kroacisë dhe Anglisë, ku kroatët arritën të fitojnë falë golit
U shtyp nga kroatët pas golit të Mandzukiç, flet fotoreporteri (VIDEO) Fotoreporteri nga Salvadori, Yuri Cortez, ka folur pas shtypjes që i bënë futbollistët kroatë pas golit të fitores në nd
Britanikët preken nga historia e dhimbshme e Modriç dhe Mandzukiç Një histori e pazakontë e një shteti të Europës që ende është i traumatizuar nga dhuna dhe lufta që e përjetoi në vitet
Shpëtimtari Pickford, i mohon golin Mandzukicit (VIDEO) Portieri i Anglisë, Jordan Pickford, ka bërë një superpritje, duke mbajtur skuadrën e tij në lojë. Ka qenë sulmuesi M
Mandzukic paguan birrat për tifozët kroatë pas kualifikimit në gjysmëfinale Mario Mandzukic nuk e harron vendin e tij, pasi e ka dëshmuar edhe mbrëmjen e djeshme, pasi Kroacia siguroi një biletë h
Trajneri i Kroacisë për Mandzukic: Është shpirti i skuadrës Trajneri i Kroacisë, Zlatko Dalic, sulmuesin e Juventusit,Mario Mandzukic, e quan “shpirtin” e skuadrës së tij, pavarës
Zbulohet mashtrimi: Si gënjeu Juventus me dëmtimin e Mandzukiç (FOTO & VIDEO) Nëse menduat që mashtrimet rreth derbit Inter-Juventus kishin marrë fund, atëherë gaboheni rëndë. Bisedimet e Allegri
E frikshme plaga e Mandzukicit pas ndërhyrjes së Vecinos (FOTO LAJM) Si gjithmonë Derbi i Italisë vazhdon të komentohet për gabimet e mundshme në arbitrit. Këtë herë shkaku është përjash