999 rezultate për

mancini

Testi gabim, Mancinin gati për sfidën ndaj Milanit Sfida më e rëndësishme e javës në kampionatin Italian është ajo mes Milanit dhe Romës, që do të luhet nesër në mbrëmje n
Shakaja pa kripë tërbon italianët, Mancini kërkon ndjesë Një shaka pa kripë e Roberto Mancinit, trajnerit të Italisë, është bërë e madhe në vendin fqinj. Ai mendoi të bënte një
EUROPA LEAGUE/ Sevilla - Roma, formacionet zyrtare Sonte luhen 4 ndeshjet e rradhës të vlefshme për 1/16 e Europa League. Ndeshja kryesore është ajo mes Sevilla - Roma.
Buffon sonte mund të barazojë rekordin e Mancinit Veterani i Juventusit, i cili pritet sot të luajë që nga minuta e parë si titullar në finalen e Kupës së Italisë me Napo
Mancini tregon 3 skuadrat e Serie A që janë për titull Roberto Mancini ka komentuar situatën aktuale në Serie A. Lazio dhe Juventus janë dy skuadrat që janë në kreun e rend
Mancini befason me deklaratën e tij kundër rinisjes së Serie A Mancini, aktualisht është selektor i kombëtares së Italisë, dhe së fundmi është pyetur se a duhet vazhduar Serie A apo j
Mancini e ka ndarë mendjen: Italia mund të fitojë Europianin Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, mendon se skuadra e tij mund të tojë "Euro2020". Numri një i stolit të italianëve m
Mancini beson se shtyerja e EURO 2016 i ka bërë mirë pasi do të jenë më të fortë vitin tjetër Kampionati Europian u shty për shkak të koronavirusit dhe do të zhvillohet verën e ardhshme, ndërsa trajneri i Italisë,
Shtyerja e Europianit, Mancini: Do të kemi një Itali tjetër në vitin 2021 Roberto Mancini ka dhënë disa komente lidhur me shtyrjen e Euro 2020 dhe mënyrën se si ky vendim afekton kombëtaren e ti
Mancini: Ndërprerja ishte e domosdoshme, Europianin e fitojmë edhe vitin tjetër Trajneri i Italisë, Roberto Mancini ka folur për momentin e vështirë që po kalojnë Europa në përgjithësi dhe Italia në v
EURO 2020/ Mancini paralajmëron një Itali shumë të fortë Trajneri i Kombwtarws sw Italisw, Roberto Mancini ka folur rreth Euro 2020. Roberto Mancini ka shprehur dëshirën e ti
Mancini nuk ka dyshime, ka vendosur me cilët lojtarë do të shkojë në EURO 2020 Trajneri i kombëtares italiane, Roberto Mancini nuk ka shumë dyshime për listën e futbollistë që do të ketë në EURO 2020
EURO2020/ Mancini paralajmëron kundërshtarët: Nuk do të mbrohemi Trajneri i kombëtares Italiae, Roberti Mancini i ftuar në një event të organizuar nga Palazzo Ducale në Itali ndër tjer
Mancini: Italia synon triumfin në kampionatin Europian 2020 Italia mbylli në mënyrë perfekte fushatën e eliminatoreve të Europianit 2020, duke fituar të 10 takimet në grup dhe duke
Flet ish-legjenda e Milanit: Italia e Mancinit bind dhe dëfren, duhet marrë shembull Arrigo Saki, ish-trajneri finalist i Italisë në Botërorin 1994, por edhe ai që revolucionarizoi futbollin me Milanin e t
Mancini: Do të jemi edhe më të mirë në EURO 2020 Roberto Mancini mezi po pret të fillojë Kampionati Evropian 2020 në stadiumin “Olimpico” verën e vitit të ardhshëm, pasi
Buffon se ka ndërmend të pensionohet Gianluigi Buffon ka thënë se nuk e ka ndërmend të pensionohet akoma nga futbolli profesionist. 41-vjeçari nuk është d
Italia me dy mungesa të rëndësishme për dy ndeshjet e europianit Italia do të ketë dy mungesa të rëndësishme për dy ndeshjet e rradhës ndaj Greqisë dhe Lihtenshtejnit, sfida të vlefshme
Alarm te Italia, dëmtohen 3 futbollistë Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, është detyruar të bëjë ndryshime të tjera në listën e lojtarëve për ndeshjet e rënd
Dikur kishte simpati për Mancinin, tifozja speciale e Interit ka një thirrje për Icardin (FOTO LAJM) Ju kujtohet April Summers, tifozja e veçantë e Interit, që kishte simpati për Roberto Mancinin? Modelja britanike nëpërm