999 rezultate për

manchester

Pogba tremb Manchester United: Real Madrid është një ëndërr për çdo lojtar "Real Madrid është një ëndërr për çdo lojtar. Është një nga klubet më të mëdha në botë", këto ishin fjalët e Paul Pogba
Ylli i Manchester United paguhet 500 mijë stërlina në javë, por pranon dështimin Sulmuesi kilian i Manchester United, Alexis Sanchez, është i vendosur të rikthehet sërish në fushë që këtë sezon pas dëm
Ibrahimovic: Manchester United duhet ta harrojë Ferguson, të mendojë për të tashmen Zlatan Ibrahimoviç thotë se Manchester United duhet të harrojë Sir Alex Ferguson dhe se klubi duhet të mendojë për të ta
Ibrahimoviç veçon këto dy lojtarë te Manchester United Zlatan Ibrahimovic ka folur për anglezen Mirror për ish-ekipin e tij Manchester United. Sulmuesi suedez po kalon sezon
Skuadrat e Manchester në garë për mbrojtësin e Barcelonës Samuel Umttiti është qendërmbrojtësi i Barcelonës i cili kohët e fundit nuk po aktivizohet dhe vendin e tij e ka marë Le
Këto janë përballjet e gjysmëfinaleve të Fa Cup Favoritët e Manchester City-t do të ndeshen me Brighton në gjysmëfinalen e FA Cup në Wembley. City përmbysi disavant
Zhbllokohet sfida, Mane kalon në avantazh Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë kundër Fulham. Skuadra e Klopp e cila këtë sezon lufton së bas
Po të dështon tek Manchester United, Sanchez kërkohet nga Juventusi Sulmuesi kilian Alexis Sanchez mund të rikthehet në Serinë A, këtë herë për të veshur fanellën e Juventusit (më parë ka
Manchester United eleminohet nga Wolves në Fa Cup (VIDEO) Manchester United nuk ja ka dalë të kualifikohet në gjysmë finalet e Fa Cup. Ndrysha nga skudra e po të njëjtit qytet
Wolves befason United (VIDEO) Ndeshja e vlefshe për Fa Cup mes Wolves dhe Manchester United është zhbllokuar në minutën e 70’. Është Wolves skuadr
Këto ishin fjalët e Besart Celinës pas ndeshjes më Manchester City Pas e shënoi një gol të bukur në ndeshjen kundër Manchester Cityt, Bersant Celina e ka sqaruar arsyen e festimit dhe ka
Goli i 3-të i City ishte i parregullt, VAR nuk ishte instaluar Manchester City fitoi me përmbysje ndaj Swansea me rezultatin 3-2 në përballjen e vlefshme për FA Cup, duke u kualifikua
City i çmendur, i mjoftojnë 20 minutat e fundit për të përmbysur disavantazhin e 2 golave (VIDEO) Ndeshja mes Sëansea City dhe Manchester City e vlefshme për FA CUP dhuroi pafund emocione. Skuadra vendase do të k
Celina shënon supergol përballë Manchester City (VIDEO) Bersant Celina ka dyfishuar rezultatin për Swansea ndaj Manchester City-t me një goditje fantastike nga brenda zonës.
I padëshiruar tek Reali, Bale pranë Manchester United Rikthimi i Zinedine Zidane në krye të Real Madrid dhe forma e tij e dobët, bëjnë që të gjitha rrugët ta çojnë drejt larg
Shorti rezervoi Ajax, plas gallata në rrjetet sociale me Juventusin (FOTO LAJM) Juventusi pati fat dje në shortin e hedhur në Nyon të zvicrës teksa goglat i rezervuan përballjen kundër Ajaxit, duke ev
E papritur, ndryshon në fund kalendari i Championsit Në Nion të Zvicrës shorti i Champions League përcaktoi përballjen e dy skuadrave angleze, Tottenham-City, duke evituar p
Flet drejtori i Barcelonës pas shortit: Na presin dy finale me "Djajtë e Kuq" Guillermo Amor, Drejtor i Marrëdhënieve Institucionale të Barcelonës, foli për "Movistar", menjëherë pas shortit të sotë
UEFA trondit Manchester City-n, i bllokon merkaton Të njëjtin fat si Barcelona dhe Chelsea do të ketë edhe Manchester City, është e bindur për këtë gazeta angleze "The Sun
Shorti tregohet bujar me Juventusin dhe Liverpoolin, frikë për Barcelonën dhe Manchester City-n Me fat Liverpooli dhe Juventusi, duele të vështira për Manchester Cityn dhe Barcelonën. Në Nyon të Zvicrës u hodh me