999 rezultate për

manastirliu

Manastirliu shpërndan mesazhin e mjekut: Koronavirusi po mundet, por nuk është asgjësuar Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video-mesazh të njërit prej mjekëve, i cili po i shërben p
Manastirliu jep detaje për testet serologjike: Janë testuar më shumë se 1300 persona Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një postim në facebook ka njoftuar se puna për tes
Manastirliu: Mbërrijnë 11 mijë teste të tjera ndaj koronavirusit Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka vizituar nga afër Laboratorin e Virologjisë në Ins
Mbyllet spitali COVID2, ''Shefqet Ndroqi'' do t'i rikthehet funksionit të tij normal Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar sot mbylljen e spitalit Universitar ‘She
Manastirliu ka një mesazh të rëndësishëm pas lehtësimit të masave Prej sot, masa të tjera lehtësuese daj koronavirusit do u vijnë në ndihmë qytetarëve si heqja e autorizimeve për lëvizje
Manastirliu tregon skenarin e "zi": Nëse rriten shifrat, do detyrohemi të bëjmë hapa pas Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar përsëri 18 raste të reja me koronavirus, çka ngre shqetësim se si do të veproh
''Punoni nga shtëpia nëse mundeni'', Manastirliu ka një video-mesazh për qytetarët (VIDEO) Ministrja e Shëdetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu me anë të një postimi në facebook, i ka bërë thirrje t
Manastirliu jep datën kur do të fillojnë operacionet e planifikuara në QSUT "Nga data 18 Maj do të rifillojnë gradualisht operacionet e planifikuara, në spitalet rajonale dhe universitare", ka thë
''Një ditë e mohon zjarrin dhe të nesërmen e quan incident'', ish-deputeti i PD ka 5 pyetje për Manastirliun Ish-deputeti i partisë Demokratike, Bardh Spahia i ka drejtuar disa pyetje ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Socia
Hapja e bizneseve dhe shtimi i zonave të gjelbra, Manastirliu vjen me rregulla të tjera (FOTO LAJM) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, iu bën thirrje qytetarëve të tregohen të kujdesshëm, për shkak të lehtësim
Kthehen në Shqipëri 60 infermierët që ndihmuan kolegët në Itali: Faleminderit nga zemra! (FOTO LAJM) Kthehen në atdhe në përfundim të misionit të tyre për të kontribuuar për Italinë fqinje në momentet që kishte më shumë n
Zjarr tek Ministria e Shëndetësisë? PD thotë se ka prova të reja dhe kërcënon me burg ministren Ditën e sotme kryetari i PD-së Lulzim Basha gjatë një deklarate për mediat tha se tek Ministria e Shëndetësisë ka rënë z
Lehtësimi i masave: Nga 1 qershori hapen çerdhet dhe kopshtet Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar planin e masave lehtësuese nga data11 maj deri në 1 qershor.
Manastirliu i thotë "PO" rifillimit të sportit, zbulohet data kur mund të nisin stërvitjet lojtarët Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi se stërvitjet e sportistëve mund të nisin pas datës 18 maj. Në nj
Lehtësime të reja, Manastirliu tregon kur hapen çerdhet dhe kopshtet Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në një dalje për mediat ka zbuluar lehtësimet e mëtejshme për bizneset, nga
Manastirliu jep lajmin e mirë për 85-vjeçaren pasi ishte e shtruar në gjendje të rëndë në spital Një 85-vjeçare nga Shkodra është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e mirë e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Man
Në këto katër qytete gëlon rreziku, Manastirliu thirrje për kujdes Qe nga fillimi i kësaj jave, shumë bashki janë shpallur zona jeshile por në anën tjetër shumë qytete mbeten vatra të nxe
Manastirliu sqaron hapjen e sistemit shëndetësor: Kur do të zgjerohet fasha e orarit në poliklinika Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu u shpreh sot se hapja e sistemit shëndetësor do të jet
Ogerta Manastirliu zbulon kush e drejton Komitetin e Ekspertëve "Komiteti i ekspertëve drejtohet nga zëvendësministrja e e Shëndetësisë, profesoreshë Mira Rakacolli..." Ministrja e
Rregulla të reja për qarkullimin e automjeteve, Manastirliu sqaron qytetarët Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një lidhje direkte me emisionin “Opinion” sqaroi qytetarët lidhur me rreg