999 rezultate për

manaj

Shqiptari i Barcelonës ka një apel për shqiptarët (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj ka bërë thirrje tek të gjithë tifozët që ata të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe të shmangi
Barcelona me urim special për ditëlindjen e Rey Manaj (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj feston sot ditëlindjen e 23. Lushnjari tashmë është pjesë e Barcelonës B
Napoli-Barcelona, Setien merr vendimin për Manajn Rei Manaj nuk është grumbulluar me ekipin e parë të Bracelonës, për ndeshjen që këta të fundit do të luajnë ndaj Napolit
"Hajde vëlla", Ivan Rakitiç poston i lumtur me Rei Manajn në stërvitje Rei Manaj është duke realizuar ëndrrën e tij, teksa po stërvitet krahë lojtarëve më të mirë në botë, tek Barcelona.MANAJ
Setien grumbullon sërish Manaj për ndeshjen e fundjavës Barcelona e cila prej kohësh është përfshirë nga një valë dëmtimesh ka vijuar përgatitjet për përballjen ndaj Eibarit. N
Rey Manaj shkëlqen me Barcelonën B Rey Manaj nuk arriti të debutojë me skuadrën e parë në “Camp Nou”, por vetëm 24 orë më vonë zbriti në fushë me Barcelona
Nuk debutoi me ekipin e parë, Manaj shkëlqen me Barcelonën B Rey Manaj nuk arriti të debutojë me skuadrën e parë në "Camp Nou", por vetëm 24 orë më vonë zbriti në fushë me Barcelona
Barcelona - Getafe, formacionet zyrtare: Manaj e nis nga stoli (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet e ndeshjes mes Barcelonës dhe Getafes, e vlefshme për javën e 24-të në La Liga. Katalanasi
Barcelona prezanton fanellën e Rey Manaj para ndeshjes me Getafen (VIDEO) Barcelona dhe Getafe do të përballen kundër njëra tjetrës nga ora 16:00 në kuadër të Ligës spanjolle. E për këtë ndes
Gazeta e njohur spanjolle përshkruan jetën dhe karrierën e Manajt Rey Manajn pas disa javëve te Barcelona B më në fund është thirrur në ekipin e parë nga Setien për ndeshjen e ditës së s
Thërriti Manaj në ekipin e parë, gazetari spanjoll ironizon Setien Grumbullimi i Rey Manajt ka bërë bujë edhe në mediet spanjolle. Futbollisti shqiptarë do të jetë pjesë e Barcelonës
Manaj përfishihet në listën ndaj Getafes, Bare i bën urimin special (FOTO LAJM) Lajmi sensacional që Rey Manaj është grumbulluar me ekipin A të Barcelonës ka gëzuar pa masë opinion sportiv në shqipëri
Grumbulloi Manaj, flet Setien: Mund të na ndihmojë Rei Manaj është grumbulluar nga trajneri, Quique Setien, për ndeshjen e së shtunës në La Liga kundër Getafe. Në konfe
ZYRTARE/ Setien grumbullon Manajn për ndeshjen ndaj Getafes Barcelona ka grumbulluar për herë të parë Rei Manajn në ekipin e parë. Klubi katalanas ka publikuar listën me lojtarët e
Rey Manaj nuk i shpëton pezullimit edhe pas provave të dorëzuara nga Barcelona (VIDEO) Provat filmike dhe kërkesa e Barcelonës nuk kanë mjaftuar për të shpëtuar Rey Manajn nga pezullimi me një ndeshje si pas
E BUJSHME/ Setien grumbullon Manaj për Champions Barcelona ka publikuar listën e futbollistëve për Ligën e Kampioneve. Në listën A është edhe sulmuesi i Kombëtares Re
Setien grumbullon sërish Rey Manaj në ekipin e parë Quiqie Setien vazhdon të provojë dhe të shikojë sa më shumë lojtarë që mundet nga akademia e Barcelonës. Katalanasit
Siç u paralajmërua, AAK nuk voton qeverinë Kurti Para fillimit të seancës plenare për votimin e qeverisë re, deputeti Rasim Selmanaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës
Setien nuk e grumbulloi për ndeshjen ndaj Levantes, Manaj i kundërpërgjigjet me gol (VIDEO) Rrei Manaj ka shënuar golin e parë për Barcelona B në ndeshjen ndaj Prat. Shqiptari pristë nga Setien që ta grumbullo
Rey Manaj stërvitet me skuadrën e parë për ndeshjen ndaj Levantes Rei Manaj ka zhvilluar stërvitje me ekipin e parë të Barcelonës, në prag të ndeshjen me Levanten në kampionat. Dëshir