999 rezultate për

manaferra

Një javë i zhdukur, hëngri bletë dhe manaferra për të mbijetuar Një person i cili ishte zhdukur një javë më parë në malin St Helens të Anglisë, është gjetur i gjallë. Mateu Matheny u d
Dita e veçantë e pushimeve të Rudinës (FOTO LAJM) Moderatorja Rudina Magjistari është duke shijuar orët e fundit të pushimit së bashku me familjen e saj. Ajo ka publik
Polici bashkiak në Tiranë i hedh me shqelma fiqtë të moshuarit që shiste në rrugë (VIDEO) Policia Bashkiake e Tiranës vazhdon me spastrimin e rrugëve të kryeqytetit nga shitësit e vegjël që dalin për të nxjerrë
Receta e dobësimit të Linda Halimit. Si i humbi këngëtarja 50 kg (FOTO LAJM) Këngëtarja Linda Halimi është kthyer në frymëzimin e të gjithëve për shkak të humbjes në peshë. Ajo nuk e ka mbajtur
Shija e vërtetë e pyjeve shqiptare Frutat e pyllit janë një ndër kënaqësitë më të mëdha të stinës së vjeshtës, pasi pjesa më e madhe e tyre në gjendje të e
Ja si do të jetë buka që shumë shpejt do të hamë të gjithë Keni parë ndonjëherë bukë ngjyrë vjollcë? Nëse jo, përgatituni pasi ajo është superushqimi i të ardhmes. Përmban oriz të
Efektet e shëndetshme të manaferrës Manaferra është një frut me veti të ndryshme shëruese, për shkak të përmbajtjes që gjendet te pjesë të ndryshme të saj s
Efektet e shëndetshme të manaferrave Manaferrat janë ndër frutat që ka një rol të veçantë në shëndetin e organizmi tonë. Ai është pjesë e familjes Moraceae,
Efektet e shëndetshme të manaferrave Të paktë janë njerëzit që mund të dinë në lidhje me veçoritë e tyre të shëndetshme. Manaferra është një frut që ka veti
Vetitë kuruese të manaferrave Manaferrat janë fruta shumë të shijshme të cilët kanë veti të shumta kuruese dhe njihen si fruta me fije dietike. Ato mu
Manaferra dhe karrota për një shikim të shëndetshëm Problemet me shikimin kohët e fundit janë bërë një shqetësim i madh për shumë njerëz, kjo dhe për shkak të përdorimit të
Luftoni gripin me manaferra Nëse dëshirojmë që trupi ynë të marrë vitaminat e nevojshme, mjafton që në recetën tuaj të shtohen edhe manaferrat. Shum
Shmangni dhimbjet duke ngrënë manaferra Teksa mendoni që të rregulloni peshën trupore, këshillohet që të konsumohen manaferrat. Ato janë të pasura me vitaminat
Frenon plakjen për 2 vite, hani manaferra dhe luleshtrydhe Manaferrat dhe luleshtrydhet është mirë ti konsumoni shpesh, pasi ato kanë efekt në frenimin e plakjes së mendjes, në mo
Manaferrat rrisin pjellorinë Manaferra rrit mundësinë për t'u bërë baba, pasi përmbajnë nivele të larta të vitaminës C dhe magnez. Sipas hulumtuesve,
Ëmbëlsirë me mjaltë dhe manaferra Përbërësit: -50 g xhelatinë -5 decilitra qumësht -160 g mjalte -Manaferra -Arra -4 të verdha veze Përgatitja:
Ja si të mbani “larg” plakjen Rinia e përhershme është dëshira e çdo kujt. Por kjo praktikisht deri tani është e paarritshme. Ajo që mund të bëhet ësh