999 rezultate për

maminas

Aksident i rëndë në Maminas, vdes këmbësori Një këmbësor ka ndryshuar jetë mbrëmjen e sotme në Maminas, pasi u përplas nga një makinë, teksa ishte duke kaluar rrugë
Aksident me vdekje në Maminas, makina i merr jetën këmbësorit Një aksident i rëndë ka ndodhur në Maminas me pasojë vdekjen e një këmbësori. Një person rreth 45-vjeç ka ndërruar je
Gjendet trupi i pajetë i 31 vjeçarit në Maminas Ditën e djeshme është raportuar se një 31-vjeçar me iniciale A.A,banues në Maminas, është mbytur në rezervuar në Rubjek,
Shoferë kujdes! Policë të "fshehur" ju presin të gaboni Me fillimin e sezonit turistik, segmentet rrugore Maminas-Gjiri i Lalzit dhe Plepa- Golem mbingarkohen nga fluksi i madh
Policia jep detaje për aksidentin e rëndë në Gjirin e Lalzit Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Durrës, pranë aksit rrugor Maminas- Gjiri i Lalzit. Një 48 vjeçari ka
EMRI/ Vdes shoferja, katër të plagosur nga aksidenti i frikshëm në Maminas Një grua ka mbetur pa jetë pas aksidentit të ndodhur pak më parë në Maminas ku një fuoristradë e drehtuar nga një shteta
I dënuar për përdhunim, kush është 55-vjeçari që u arrestua sot në Maminas Policia e Durrësit ka arrestuar një 55-vjeçar më qëllim ekstradimin e tij në Itali. I arrestuari wshtw shtetasi Eqer
613 kg kokainë në Durrës, PD nxjerr emrat e pronarëve Ndërkohë që opozita po sulmon ashpër Saimir Tahirin dhe Fatmir Xhafajn për lidhje me drogën, Rama ka akuzuar opozitën pë
613 kg kokainë në Maminas, Lu jep alarmin: Do shkatërrohet shoqëria shqiptare Sipas Lu-së, kapja e kokainës është një sinjal se Shqipëria rrezikon të kthehet në rrugë kalimi për drogat e forta dhe k
613 kg e kokainës në Maminas detyrojnë Ramën të thyejë premtimin Tashmë prej disa kohësh, kryeministri i vendit Rama në një farë mënyrë vendosi të bojkonte daljet e tij në televizionet
Detaje rreth drogës në Maminas, biznesmeni nip i gjykatësit, ka ndryshuar mbiemrin Në puntatën e sotme të emisionit “Opinion” në “Tv Klan”, tema e debatit ka qenë: Kush fshihet pas 180 milionë eurove dro
Punë të paligjshme në Itali? Mamaja e 23 vjeçares tregon me çfarë merrej Elena Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me aksidentin e djeshëm në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeça
Aksident apo vrasje? Ekspertët flasin për aksidentin me dy të vdekur në Maminas Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me aksidentin e djeshëm në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeça
Pamje tmerri, si përfundoi në karburant taksia me shpejtësi skëterrë (VIDEO) Janë publikuar pamjet nga aksidenti në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeçare dhe taksisti 64-vjeç.
Vrasje apo aksident? Zbardhen detajet e fundit në lidhje me ngjarjen në Maminas Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me aksidentin e djeshëm në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeça
Tronditëse, aksidenti me dy viktima në Maminas ka qënë i qëllimshëm? Policia ka shpallur në kërkim pronarin e Benzit i cili shkaktoi aksidentin mbrëmë në Maminas ku humbën jetë 2 shtetas.
Kush është taksisti dhe 23-vjeçarja që vdiqën mbrëmë në mesnatë në Maminas Pak orë pas ngjarjes së rëndë në Maminas, janë zbardhur identitetet e dy viktimave nga aksidenti i rëndë. Mësohet se
20-vjeçari pi ilaç mizash për të vrarë veten në Maminas Një 20-vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës, por fatmirësisht është çuar në kohë në spital dhe tashmë ndodhet nën kujde
Flakët përpijnë një makinë në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Një makinë ka shpërthyer në flakë gjatë lëvizjes nga Durrësi për në Tiranë. Ende nuk bëhet me dije nëse ka persona të lë
Aksident tragjik në Maminas, humb jetën një 25 vjeçar e plagoset rëndë një tjetër Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Maminas, rreth orës 21:30. Mësohet se aksidenti ka ndodhur mes një auto