999 rezultate për

mama

I ngjan? Hygerta Sako na prezantoi për herë të parë me mamanë e saj (FOTO LAJM) Ish-missi dhe moderatorja e njohur, Hygerta Sako, numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ka ndarë si
Finalja i zhgënjeu të gjithë, por çfarë thotë mamaja e dragonjve? Emilia Clarke u prononcua për herë të parë për finalen e “Game of Thrones” dhe tha se u ndje shumë keq për mënyrën si u
Mamaja nuk e lejon vajzën të dalë, kjo është kërkesa që 17 vjeçarja i bën në emision (VIDEO) Adoleshenca është një moshë delikate. Dhimbjet e gëzimet përjetohen me intesitet të madh dhe shpeshherë prindërit e kanë
Ju kujtohet mamaja e Elsës tek "Pallati 176"? Shihni si duket aktorja 33 vite pas komedisë (FOTO LAJM) “Pallati 176” ishte komedia më e famshme shqiptare e prodhuar në vitin 1986, me regjisorë Alfred Bualotin dhe Andon Qesa
Del një pjesë e trajlerit për filmin e ri të Ermal Mamaqit (VIDEO) Ditën e sotme, moderatori ka publikuar një ‘teaser’ të filmit ‘I love Tropoja’, në të cilin shfaqen disa nga skenat më k
Si t'i prishni setin fotografik gruas? Ju mëson Ermal Mamaqi (FOTO LAJM) Të bësh poza të bukura për Instagram është një zotësi më vete dhe vetëm vajzat e dinë mundin që kërkohet për një postim
Kërcimi i aktores në muajin e 9-të të shtatzënisë do t'ju sikletos (VIDEO) Në rast se nuk e dinit, Shay Mitchell është shtatzënë. Aktorja e “Pretty Little Liars” e konfirmoi pritjen e ëmbël në qe
Gënjeu? Zbulohet e vërteta e të "dashurit" turk të Big Mamës (FOTO LAJM) Një ditë më parë, këngëtarja e njohur shqiptare Big Mama publikoi një foto mjaft tërheqëse ku kishte pozuar përkrah një
Që thoni ju, Big Mama sapo zbuloi se është e lidhur me modelin e famshëm turk (FOTO LAJM) Big Mama, këngëtarja dhe së fundmi moderatorja shumë e dashur për publikun ka arritur të mbaj lagr yve të medias jetën e
U largua nga "Xing me Ermalin", Mamaqi tentativë për tu rikthyer në "Portokalli"? (FOTO LAJM) Sezoni i ri startoi, të gjitha shoë-t televizive mbaruan puntatën e parë. Kush me shumë sukses e kush me më pak, por
Kërkohen 35 vite burg për nusen që helmoi vjehrrën Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 35 vite burg për Marjana Cmetën, e cila akuzohet se vrau vjehrrën e saj përmes
I qëlloi mamanë, djali me një grusht lë pa ndjenja njerkun (VIDEO) Një video e rëndë ka qarkulluar ditën e sotme në rrjet ku një djalë pasi sheh mamanë e tij të qëllohet nga njerku, ia kt
Nuk flisnin me njëra-tjetrën: Big Mama hyn në mes Tunës dhe Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Tuna, Big Mama dhe Adelina Tahiri janë parë si kurrë më parë në shoqërinë e njëra-tjetrës. Bigu dhe A
I forti që nuk zbaton ligjin, njihuni me rolin e Edi Ramës (FOTO LAJM) Filmi i ri i Ermal Mamaqit bëri shumë bujë për vetë kastin e përzgjedhur në “I Love Tropoja”. Vetë kryeministri Edi R
Qentë kafshojnë për vdekje mamanë e tre fëmijëve, fqinjët tregojnë tmerrin Një grua ka vdekur pasi ajo u sulmua nga dy qen, ka thënë policia. Fqinjët thanë se mamaja e tre fëmijëve Elayne Stanley
"Bëm mama të të ngjaj", Dojna Mema qenka një kopje e së ëmës (FOTO LAJm) Moderatorja shumë e njohur për publikun Dojna Mema është kthyer tashmë në një figurë shumë të dashur. Ajo njihet tanimë
Shenjat që tregojnë se mamaja juaj është shoqja më e mire në botë (FOTO LAJM) Surepheroina. Çdo nënë është një superheroinë dhe mikesha më e mirë e vajzës së saj. Padyshim kjo është lumturia më e
"Gëzuar ditëlindjen babi", djali i Hueyda El Saied surprizon partnerin e ri të mamasë (VIDEO) Pas ndarjes së bujshme nga bashkëshorti, balerina Hueyda El Saied nisi romancën e re me partnerin e saj, Thierry-n. T
Letra e mamasë: U kthyem nga Italia, por shoqet e vajzës në Tiranë më trembin Jam nëna e një vajze 14 vjeçe e gjsymë dhe një djali 8 vjeç. Vjet u kthyem familjarisht nga emigracioni në Itali dhe hap
Dekalarata e papritur e Oriola Marashit: Më frymëzon Edi Rama (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ndodhet me pushime në Capri dhe nuk nguron të shpërndajë momente të bukura dhe gazmore me ndjekësit e tij.